YS Yıldızlar Yarışıyor 7.Sezon 2.Devre 7.Hafta Sonuçları

MayısKralı

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Yenisu Sunar

maxresdefault.jpg

MIAMI-YACINE-KOKAINA-prod.-by-Season-Productions-KMNSTREET-VOL.-3-1024x576.jpg

Sonuçlar 21.45'te açıklanmaya başlanacaktır.

@Aserat Geçen hafta sonuçları açıklamadığım için yeni konu açıp mesajları bu konuya aktardım reytingleri açıklarken bildiğin gibi yap çünkü mesajları reyting için yapmadım :A

@Aserat Geçen hafta sonuçları açıklamadığım için yeni konu açıp mesajları bu konuya aktardım reytingleri açıklarken bildiğin gibi yap çünkü mesajları reyting için yapmadım :A

@Çiğdem- @XanTier @sokak sanati @dizi kolik @vadikızı @Harunnn60 @pompy @S.G.A.T. @MasacRE- @Aserat @xBUGRAx @Yiğitt @turkuazz @Sherlock @destere @YıldırıM @ozgur2113 @Yakamoz-Asi @MayısKralı @cookies @xemrexxx

Son düzenleme:

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,420
Puanı
1,061
Yenisu Sunar

maxresdefault.jpg

MIAMI-YACINE-KOKAINA-prod.-by-Season-Productions-KMNSTREET-VOL.-3-1024x576.jpg

Sonuçlar 21.45'te açıklanmaya başlanacaktır.

@Çiğdem- @XanTier @sokak sanati @dizi kolik @vadikızı @Harunnn60 @pompy @S.G.A.T. @MasacRE- @Aserat @xBUGRAx @Yiğitt @turkuazz @Sherlock @destere @YıldırıM @ozgur2113 @Yakamoz-Asi @MayısKralı @cookies @xemrexxx

kız bu yarışmanın 2.devresi de adı kestane aman adı efsaenin 2. devresi gibi sinek avlıyor resmen :F

MayısKralı

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Ben oy kullanmadım o yüzden karşınızda başkaların başkanı kanal patronumuz @pompy oyları :F

Halit ergenç 4
Kaan urgancıoğlu 3
mehmet özgür 2
Yiğt özşener 1

MayısKralı

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
@sokak sanati oyları

1. Halit Ergenç
  2. Mehmet Özgür
  3. Yiğit ÖzŞener
Aslında hepsi eşitti ama mecburen sıraladım sahnenin kalitesine göre. Beni en çok Cengiz etkiledi. Eysan ile hesaplaşması güzeldi.
Bir diğer hesaplaşma Takoz ve Iska arasında oldu. İtiraf edemeyip çıldırması iyiydi. Buda etkiliydi.
Kanuni'nin hesap sorduğu sahnede oyunculuğu şahane ama sahne biraz finale çıkacak havası vermedi o biraz geride kaldı. Üzgünüm.:(

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
biliyordum Çiğdem burda elenebilir diye verdim

Ne elenmesi kız direk finale çıkacak sayenizde:(

@sokak sanati oyları

1. Halit Ergenç
  2. Mehmet Özgür
  3. Yiğit ÖzŞener
Aslında hepsi eşitti ama mecburen sıraladım sahnenin kalitesine göre. Beni en çok Cengiz etkiledi. Eysan ile hesaplaşması güzeldi.
Bir diğer hesaplaşma Takoz ve Iska arasında oldu. İtiraf edemeyip çıldırması iyiydi. Buda etkiliydi.
Kanuni'nin hesap sorduğu sahnede oyunculuğu şahane ama sahne biraz finale çıkacak havası vermedi o biraz geride kaldı. Üzgünüm.:(

@Sherlock münafık mısın bak sana tam vermişim.:(

MayısKralı

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
@S.G.A.T. oyları

Kaan (klişe tabirle yorumsuz.) 3
Halit Ergenç (Mustafa'ya bakışı...) 2
Yiğit Özşener 1