NOW Bu Sayılmaz - Dizi Yorumları

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,990
Puanı
1,061
Bu-Sayilmaz-cover-photo-602896f0-e94a-4186-a13f-0f6756c50dcd-mpositioned-640x360.jpg

FOX'un merakla beklenen komedi dizisi Bu Sayılmaz, bu akşam yayın hayatına başlıyor.

Başrollerini Binnur Kaya, Settar Tanrıöğen, Mustafa Üstündağ, Bülent Çolak, Burak Satıbol, Nergis Öztürk, Sadi Celil Cengiz, Derya Şensoy, Ceren Soylu, Ruhsar Gültekin ve Hakkı Ergök'ün paylaştığı dizinin yapımcılığını 25 Film, yönetmenliğini Murat Kaman, senaristliğini ise Zeynep Karakaşoğlu, Elif Bilgin ve Kamuran Süner üstleniyor.

Canlı izleyici formatıyla Türkiye'de bir ilke imza atacak olan yapım ile ilgili tüm yorum ve paylaşımlarınızı bu konudan yapabilirsiniz.

Bu Sayılmaz, yeni bölümleriyle her Çarşamba 20.00'de FOX'ta!

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,628
Puanı
1,061
Koskoca kadro nasıl rezil edilir sorusunun canlı örneği. 2-3 sahne izleyip kapamam bir oldu.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,990
Puanı
1,061
Nasıl buldun? :A Binnur'un sahneler iyiydi. Belediye başkanı fena değildi. :A Bu kadroya başka iş daha iyi olurdu o kesin. :(
Binnur çok iyiydi de 3-4 sahnede vardı anca. Onun dışında Cengiz, Melek, İlayda ve Cenap iyiydi. Ama izleyiciler işi çok bozuyor keşke klasik sit-com olsaydı. Yine de bakarım sanırım gelecek hafta. :A

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Binnur çok iyiydi de 3-4 sahnede vardı anca. Onun dışında Cengiz, Melek, İlayda ve Cenap iyiydi. Ama izleyiciler işi çok bozuyor keşke klasik sit-com olsaydı. Yine de bakarım sanırım gelecek hafta. :A

25 Film gerek yoktu böyle denemelere bu kadroyu toplayıp. :A Senarist takviyesi de lazım dizi gibi yazsınlar biraz. :D

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,990
Puanı
1,061
25 Film gerek yoktu böyle denemelere bu kadroyu toplayıp. :A Senarist takviyesi de lazım dizi gibi yazsınlar biraz. :D
25 Film demişken papağana Deli Gönül reklamı yaptırdılar diziden bile daha absürttü. :A

Yani Binnur'u daha çok kullansalar izlerim aslında ama öyle çok güldürmedi. Bu arada 2. bölüm fragmanı da gelmiş. :D

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Gülme efekti çok fazla ya, çok yoruyor. Daha başlayalı 2 dakika oldu 30 kere kullandılar. Olumsuz başladı gözümde, jeneriği de pek beğenmedim. Izleyeyim bakalım dizi hakkında yorumumu da yaparım.

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Şimdi izledim de skandal, Binnur Kaya nasıl kabul etmiş bu işi. :eek:

"Tuğba" deyince gülmemiz mi gerek. :eek:

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Bu diziyi yayına sürmek izleyiciye hakaret bence, bu neydi böyle? 1 saat zor dayandım, hiç mi hiç olmamış. Son yılların en fiyasko işi. Böyle bir kadroya böyle bir iş ortaya çıkarmak nedir?

1 saatte bir gram yüzümde gülümseme bile bırakmadı, kadroya çok yazık olmuş. En fazla 10 bölüm veriyorum.

Adamın adı Tuncay, o da Tuğçe dedi galiba. :F Ne Tuğba'sı? :eek:

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,990
Puanı
1,061
İlk bölüm gerçekten kötüydü ama bu bölümde güldüğüm sahneler daha fazlaydı. İzleyicileri kaldırmaları iyi olmuş ama bu sefer de kahkaha efekti çok fazlaydı. Hala aşırı abartılı ve uzun birkaç sahne ve gereksiz karakterler var ama en azından olumlu yönde bir gelişme olması güzel. Bence izle 2. bölümü. :D @xBUGRAx

Adamın adı Tuncer, Semiha da Tuğçe diyor Tuğba değil. :A

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
İlk bölüm gerçekten kötüydü ama bu bölümde güldüğüm sahneler daha fazlaydı. İzleyicileri kaldırmaları iyi olmuş ama bu sefer de kahkaha efekti çok fazlaydı. Hala aşırı abartılı ve uzun birkaç sahne ve gereksiz karakterler var ama en azından olumlu yönde bir gelişme olması güzel. Bence izle 2. bölümü. :D @xBUGRAx

Adamın adı Tuncer, Semiha da Tuğçe diyor Tuğba değil. :A

Seyircinin kalkmasına sevindim. :Z Bakarım tekrarına denk gelirsem. :A