NOW Bu Sayılmaz - Dizi Yorumları

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,935
Puanı
1,061
Avrupa Yakası'ndan alışığım aşırı efekte. :F Semiha'm çoksa internetten bakabilirim hemen. :A
Zaten yine 90 dakika sürdü bölüm bakabilirsin. Özellikle türkü barda kendi kendine konuştuğu sahnelere dikkat et efsane olma potansiyeli taşıyor olabilir. :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,935
Puanı
1,061
Bölümü arkada ses olsun diye izledim sanırım Türkiye'de izleyen bir avuç insandan biriyim. 2. bölümden kötü ilkinden bir tık daha iyiydi. Binnur Kaya olsa izlemezdim ama orası kesin. Son sahnede Armağan'a evlenme şantajı yaptı kraliçem. :bhr:

Bu arada Safiye, Naime, Necati gibi karakterleri de apar topar postalayıp kafeye yeni Adanalı karakter almışlar ama çekilir gibi değil. Zaten gelecek hafta final yapacağı neredeyse kesin gibi gereksiz olmuş. :D

Jenerik müziği benim de hoşuma gitmeye başladı ama dizi bitecek. :A @xBUGRAx

Son düzenleme:

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Bölümü arkada ses olsun diye izledim sanırım Türkiye'de izleyen bir avuç insandan biriyim. 2. bölümden kötü ilkinden bir tık daha iyiydi. Binnur Kaya olsa izlemezdim ama orası kesin. Son sahnede Armağan'a evlenme şantajı yaptı kraliçem. :bhr:

Bu arada Safiye, Naime, Necati gibi karakterleri de apar topar postalayıp kafeye yeni Adanalı karakter almışlar ama çekilir gibi değil. Zaten gelecek hafta final yapacağı neredeyse kesin gibi gereksiz olmuş. :D

Jenerik müziği benim de hoşuma gitmeye başladı ama dizi bitecek. :A @xBUGRAx

Ceren Soylu'ya üzüldüm keşke başka rolde olsaydı. :D Naime çok iticiydi Bala Atabek'in oyunculuğu da çok abartı genel olarak. :(

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,935
Puanı
1,061
Ceren Soylu'ya üzüldüm keşke başka rolde olsaydı. :D Naime çok iticiydi Bala Atabek'in oyunculuğu da çok abartı genel olarak. :(
Onu Gülse Birsel'in dizisine alsak iyi olur bence. :A

Bala Atabek iyidir ya Beni Böyle Sev ve Benim Annem Bir Melek'te sevmiştim ben. :D