YS Halkın Polisi 236.Bölüm (Sezon Finaline Son İki Bölüm)

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,460
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
XXYzzk.jpg

1j+ojl1FOMkX9WypfBe43D6kjPGIpBRGmRjJwXs1M3EMoAJtlCkrgvNq9...Q8

Bu hikayedeki kişiler tamamen hayal ürünü olup gerçekle ilgisi yoktur
Halkın Polisi
236.Bölüm
Ali ozan müdür ve ekibi kenanın babasını öğrenmiştir gel bakalım
Çatışma çıkar kenan yakalanır savcı serbest bırakır

Metin aşık olmuştur Asiyeye
Zeliha beni merak etmeyin kurtulacam

Baş savcı tahliye kararını çıkartır Zelihanın
Diğerleri büyük tehlikede hiç bir şey yapamazlar onlar cezaevine gitmiyor
Benim evde misafirim olucak

Ali ozan müdür ve ekibi çatışmaya girer kenanın babasını yakalar ve hücresini yakalar. Ekip ırak İrana gidecek paralarıda ele geçirir savcı ceza evinde ölü süsü verdirterek kaçırır

Baş savcı Neslihan ve Ali ozan müdür sinemaya gider bir anda patlamış mısır yerlerken eline eli gelir ve Neslihan ben sana aşığım Ali ozan müdür der bombayı koyarlar belediye otobüsünde canlı bomba patlar tam dudaktan öpüşecekten olur. Ali ozan müdür ve ekibi işaret geldi çatışma çıkar adam kaçar Ali ozan müdürde sana aşık oldu ve bir terslik olucağını anladım evet aşığım sana Neslihan Doktor esra hiç sorma tahmin ediyorum Ali ozan müdürün aşkını ilan etmesi budefa ilk önce Neslihan ilan etti o sırada patladı bomba

Tencere yuvarlandı kapağını bulmuş bu defa hep başıma bunlar geldi hepsi beni kullanan suçluydu hep

Cem Ateş Baş savcı Neslihan yeni sevgilin bir polis Ekibide Ailelerinizide bitirecem Neslihan ya benimsin ya kara toprağınsın

O suçlu Mafya müdürünün oğlu ve yardımcısını biliyorum Adı Yılmaz Karadelik dokunulmazlığı veren kişileri tanır bu gizli örgüt Rusya ve Mit Harunun üstüde var Adını öğrendim Yücel şanlı
Neslihan herşeyi biliyor der senden oyüzden ayrılmış 9 yıl önce öğrendim fuhuş çetesini konuşturamayınca siz

Ali ozan müdür başından beri aşıktı ona bitirecem onu ikisinide aynı yere gömücem Hüsnü Rizeye metine kız istemeye giderken nişan yüzükleri takılacakten bombalı saldırı olur Rizede silahlı çatışma Rizedeki Hüsnünün devresi ekibiyle gelir çatışma devam eder keskin nişancı saldırır
Ali yok artık rizede saldırı olmuş.
236.Bölümün sonu
@Çiğdem- @Harunnn60 @papuleoo @Yiğitt @cookies @S.G.A.T. @mrt-06 @sokak sanati @vadikızı @MayısKralı @DarkLeqenD @MasacRE- @EFE UYSAL @Yakamoz-Asi @ozgur2113 @FaJi

Son düzenleme:

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,460
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
güzel sonda yine bombalamışsın ekibi:D

alıntı yapayım da tarihteki yerini alsın:A
Halkın Polisi Sezon Finali fragmanı Ekibin üstünde kara bulut dolaşıyor kılık değiştiren bir bukalemun çetesi gibi her yere sızmış bir mafya kebapçı celalin kardeşi ortaya çıktı İçerde adamı var polisin içinden Davut karlıdağ asıl adı Davut Duman cemal dumanın oğlu
Halkın polisi 237.Bölüm Sezon finali heyecan ve sürükleyici bölümüyle geliniyor

Bilerek öyle yazdım. :p
İstemede saldırı olması o Savcı umut onları yapan

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Halkın Polisi Sezon Finali fragmanı Ekibin üstünde kara bulut dolaşıyor kılık değiştiren bir bukalemun çetesi gibi her yere sızmış bir mafya kebapçı celalin kardeşi ortaya çıktı İçerde adamı var polisin içinden Davut karlıdağ asıl adı Davut Duman cemal dumanın oğlu
Halkın polisi 237.Bölüm Sezon finali heyecan ve sürükleyici bölümüyle geliniyor

İstemede saldırı olması o Savcı umut onları yapan
@sokak sanati burada da kötü. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
yine bombalar patlamıs son bölümde çatışma olmuş :F rizeye saldırı olmuş karadenize taktın kafayı ayoll :F