TVen Yürüyen Ölüler 6. Bölüm

Dizideki en sevdiğiniz çift/çiftler? (Sahnelerini okumaktan zevk aldığınız...)

• Kullanılan toplam oy
    18

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061
Bu Kurgu geldi Dosi'yi buldu :F @Bully ile arami acilacakti nerdeyse :F ama iyi eğlendim sabah :F kendimi haksiz bulsamda savunmak zorunda kaldim :A beni mahçup etme hakli sebeplerim olsun :D
@sokak sanati senden çok daha kötü bir karakter o da kurgu mesela. :D Bakıcaz gelecek bölümleri bekle. :A

aaa burdada varmmıs doğru 7.bölümde şey olayı açığa çkıyordu doğru karıstırmısım :A
Zaten bu geçiş bölümü gibi oldu. :A

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061
@sokak sanati ilgi gördü halk sevdi haliyle ününe ün katti :A
Halk beni benimseyemedi. Ayirma sevdiğimden beni :A
@sokak sanati'na spin-off da geliyor zaten. :A Birde bence yeni kötü fenomen @turkuazz olacak gibi ilk bölümünden dikkat çekti hemen. :A

Dur bakalım belki 9. ve 10. bölümde yaptıklarınla sevilirsin yani kötülük anlamında. :A

8.bölümü daha uzun süre beklemiş olacaz 2 kat heyecanla bekliyorum :Z:Z:Z
Yok 8. Bölüm bu Perşembe olacak ben bayramı daha erken sanıyordum gelecek hafta hiç olmaz muhtemelen. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,180
Puanı
1,060
Yazmayı unutmuşum kendimi. Sonra zombi olarak düşündüm. :F

@Dosi görüyon mu birde bana kızıyon ben kendimi yaratık yaptım. :A
Haha benide yaratik yapsaydin :A bak @Bully sana toz kondurmuyor bu halinle. Bende öyle olsaydim belki bizde kıymetli olurduk :F beni öldürmek icin sabirsizlaniyormus beyefendi :T:

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061
Haha benide yaratik yapsaydin :A bak @Bully sana toz kondurmuyor bu halinle. Bende öyle olsaydim belki bizde kıymetli olurduk :F beni öldürmek icin sabirsizlaniyormus beyefendi :T:
Bende olsam ben de öldürmek isterdim düşünsene yanında kaldığın kız mahzende zombi besliyor. :F Harbi iyi manyak yazmışım seni. :A

Şey diyorum kanka kendini akıllı zombi yapsan olmaz mı. :F Böyle gelişmiş zombi filan. :D
Boşver canım ya ben kendimi ön plana çıkarmak istemiyorum. :D

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,180
Puanı
1,060
Şey diyorum kanka kendini akıllı zombi yapsan olmaz mı. :F Böyle gelişmiş zombi filan. :D
Benim elime düşmüş o artık yaşamaz. Yaşamamalı :mad: ona çok kötü kinlenmişim :A

Bende olsam ben de öldürmek isterdim düşünsene yanında kaldığın kız mahzende zombi besliyor. :F Harbi iyi manyak yazmışım seni. :A

Boşver canım ya ben kendimi ön plana çıkarmak istemiyorum. :D
Yaninda kaldigi kiz demissin. Demek beni sevmiyor :T: @Bully ya benim olacak ya kara toprağın :A yada ben kendimi öldürürüm. Manyakim zaten bakalim ne yapacam :A

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061
Benim elime düşmüş o artık yaşamaz. Yaşamamalı :mad: ona çok kötü kinlenmişim :A

Yaninda kaldigi kiz demissin. Demek beni sevmiyor :T: @Bully ya benim olacak ya kara toprağın :A yada ben kendimi öldürürüm. Manyakim zaten bakalim ne yapacam :A
Ölürsek birlikte ölürüz diyorsun yani. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@sokak sanati'na spin-off da geliyor zaten. :A Birde bence yeni kötü fenomen @turkuazz olacak gibi ilk bölümünden dikkat çekti hemen. :A

Dur bakalım belki 9. ve 10. bölümde yaptıklarınla sevilirsin yani kötülük anlamında. :A

Yok 8. Bölüm bu Perşembe olacak ben bayramı daha erken sanıyordum gelecek hafta hiç olmaz muhtemelen. :A
ooo süper haber bu cnm beklemek işkence olucaktı vlla :Z:Z:Z

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,180
Puanı
1,060

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061
leptopmu kullanıyordun cnm masa üstümü masa üstüyse klavye alabilirsin kurutmak çok zor çünkü ama leptoba dökülseydi daha kötü olurdu :A
Kız abla Sivas'a masaüstü nasıl götüreyim laptop. :A Birde daha yeni 4. yılımızı kutlamıştık fındığımla. :T

Sanırım yeni sevgili aman bilgisayar zamanı geldi. :A

Öldüren ben olursam yaşamam herhalde :A takintili kişiler kolay kolay öldürmez sevdiğini :A

Senin ne işin var burda :A sahurdan dönmezdin foruma :F
Takıntılı kişiler aslında sevdiği kişiyi kaybetmemek için daha çok manyaklaşır diye düşünüyorum. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Öldüren ben olursam yaşamam herhalde :A takintili kişiler kolay kolay öldürmez sevdiğini :A

Senin ne işin var burda :A sahurdan dönmezdin foruma :F
son sahurlarımızı yapıyoruz cnm ezandan sonra geleyim dedim biraz takılıp yatarım bu ramazanıda devirdik geceleri daha aktif olurum artık :A :A :A

Kız abla Sivas'a masaüstü nasıl götüreyim laptop. :A Birde daha yeni 4. yılımızı kutlamıştık fındığımla. :T

Sanırım yeni sevgili aman bilgisayar zamanı geldi. :A

Takıntılı kişiler aslında sevdiği kişiyi kaybetmemek için daha çok manyaklaşır diye düşünüyorum. :A
aaaa gitti leptop desene :F

benimde leptobun klavyesi tusları bozuk ve bilgisayar kalvyesi kullanıyorum leptobun sütüne koydum :A sende öyle yapacan artık cnm :A