Star Söz - Dizi Yorumları

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,181
Puanı
1,061
İki fragman da süper olmuş. Bu bölüm sevenler sevdiğine kavuşuyor. Şu garibim Feyzullah'a da bulsunlar bir kız. :T: Ateş ve Nazlı, Bahar ve Yavuz, Fethi ve Eylem. :Z

Güzel bir bölüm bizi bekliyoruz, o mezar sahnesini de numaradan kandırmak için koyduklarını düşünüyorum. :D

Harika bir sezon finali olacak. :Z
Müziklerine hastayım dizinin, yolculuk sırasında dinliyorum hep. :D

Son düzenleme:

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Sezon finali devam ediyor. Bahar işten kovuldu, geçen bölüm kovulmuştu ama bu bölüm yankısını göreceğiz. Annesinin parmağı var bu işte, kızını getirmek için neler yapıyor. :eek:

Bizimkiler Suriye askerine takıldı, burada çatışma/olay çıkar. Çolak'ı da kesin kaçıracaklar oradan. :T:

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Eylem de ajan çıktı iyi mi? :A Ateş bi an ''etkilendim'' deyince Fethi de pardon diyo. Hahaha o sahne güzeldi. :D

Çolak elimizden kaçtı, askeri üsse sığındı. Sanırım Suriye askeri, tam emin olamadım. Çolak da oraya sığınınca sanırım ortalık karışacak. :T:

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Çolak'ın oğlu kim çıkacak acaba, dizinin sonunda oğlunu göreceğiz bence. :D Sezin de intihar etmiş, yazık oldu güzelliğe. :(

''Kıyamet'' gerçekleşecek mi bakalım? Sezon finali olduğundan gerçekleşecek gibi. :(

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Çolak ve adamları İHA'ların yazılımına sızdılar. :eek: Bakan, komutanların olduğu yeri vuracaktı ki Yavuz yetişti. Kapışıyorlar şu an...

İHA da boşluğa düştü, helal Yavuz. :Z

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Vee Çolak kesin olarak elimize düştü, hapse tıktık. :Z Şükür, sonunda o işi hallettik. Bakalım Çolak'ın oğlu kim çıkacak, onu nasıl gösterecekler?

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Fethi ve Eylem öpüştü, Ateş ve Nazlı öpüştü. :Z Ne bölümdü ama .ss

Nazlı'nın annesi sinsilik düşünüp Ateş'le konuştu, iş başlamadan bitti gibi. Ateş ''olmaz'' dedi. :(

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
12. BÖLÜM (SEZON FİNALİ) YORUMU

Ne demek hepimiz ihraç olduk, ne demek sivil hayatınızda başarılar, ne demek ordudan atıldık? :eek:

Bence öyle çok iyi bir bölüm de değildi, yani son sahneler güzeldi. Aksiyonu azdı, ondan diyorum. Yoksa sevgililer buluşması, ihraç falan güzeldi. Çolak'ın oğlu o keltoş herif de ne öyle. :eek: Büyük terörist başı da Bahar'ın babası çıktı, gel bir de buradan yak.

Yavuz'a mezar mı kazmışlar, yok artık. :eek:

Bu arada Çolak'ın oğluna bakın da tırsın biraz, bu nasıl tip böyle. :eek:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
12. BÖLÜM (SEZON FİNALİ) YORUMU

Ne demek hepimiz ihraç olduk, ne demek sivil hayatınızda başarılar, ne demek ordudan atıldık? :eek:

Bence öyle çok iyi bir bölüm de değildi, yani son sahneler güzeldi. Aksiyonu azdı, ondan diyorum. Yoksa sevgililer buluşması, ihraç falan güzeldi. Çolak'ın oğlu o keltoş herif de ne öyle. :eek: Büyük terörist başı da Bahar'ın babası çıktı, gel bir de buradan yak.

Yavuz'a mezar mı kazmışlar, yok artık. :eek:

Bu arada Çolak'ın oğluna bakın da tırsın biraz, bu nasıl tip böyle. :eek:

tövbe bismillah bu ne ayoll :eek::eek::eek: @mrt-06 @xemrexxx görmeli :F

@mrt-06 @xemrexxx