eTV 'Sözcük Oyunu' Yakında eTV'de Başlıyor!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,973
Puanı
1,061
SÖZCÜK OYUNU - Yakında.png

Forumun ilgiyle takip edilen kanalı eTV'den yepyeni bir yapım daha geliyor.

Bu aralar teve2'de ekrana gelen 'Kelime Oyunu'nun forum uyarlaması niteliğindeki 'Sözcük Oyunu' eğlenceli formatıyla yaza damgasını vurmaya hazırlanıyor.

Formatı bilmeyenler için kısaca kurallar;
  • Her bölümde iki kişi yarışacak.
  • Yarışmacılara 10'ar soru (2 tane 400, 1 tane 500, 1 tane 600, 1 tane 700, 1 tane 800, 2 tane 900 ve 2 tane 1000 puanlık) sorulacak.
  • Bir kelimenin tanımı verilecek ve sorudan alınan puan kelimenin harf sayısı kadar olacak. Eğer ilk başta aklınıza gelmezse 100 puan karşılığında harf alma imkanınız var. Bu nedenle de açılmayan harf sayısı kadar puan kazanılmış olacak.
  • Bölümün galibi olan yarışmacı hafta finalinde, onu da kazanırsa tur finalinde karşı karşıya gelecek.
İlk bölüm konuklarımız forumun başarılı üyeleri @denizz19 ve @mrt-06 olacak. İsteyen üyeler başvurularını buradan yapabilir.

Sözcük Oyunu, yakında ekranın yeni rengi eTV'de başlıyor!

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Hayırlı olsun program, ilk bölümü bir izleyelim. Sonra konuk oluruz biz de, örnek olmayınca tam anlayamıyorum. :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,973
Puanı
1,061
Rakibim @denizz19 yılanı mı. :A

Hayırlı olsun. :D
Bekliyoruz önümüzde Pazar gününe kadar oynayamam ama söyleyeyim :A
Sizin için çok güzel sorular hazırladım zevk alacağınızdan eminim. :A
Hayırlı olsun program, ilk bölümü bir izleyelim. Sonra konuk oluruz biz de, örnek olmayınca tam anlayamıyorum. :A
Ayy benim iki canımmış konuklarr :Z başarılar @mrt-06 afacanıma @denizz19 bonişime :Z hayırlı olsunn programm
Hayırlı olsun yarışmada ilk bölümü izleyip katılma kararı alabilirim:)
Bekliyoruz bakalim :A
Yılan @mrt-06 kazanır boşuna yılan demiyoruz. :A
İlk bölüm beklediğinize değecek merak etmeyin. :Z