Kırgın Çiçekler 86.Bölüm Yorumları

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
@Yiğitt in her yeri alevi olsa ne olur Allah aşkına adam gizli sünnilerden :A
Biz ayrım yapmayız Sünni-Alevi diye. :A

Bugün bir arkadaş da aynı cahillikte bulundu ağznının payını verdim, gerçekten alevi kardeşlerimize karşı farklı bir algı yaratılmış. Anlatılması lazım. :)

Not: Alevi değilim ama alevi çok arkadaşım var hepsi de candır. :)
Biz Ankara-Keçiören'de yaşıyoruz. Çevremiz hep Sünni'dir ama biz birlikte yaşadık, büyüdük. Hiç ayrım yapmadık, onlar da yapmadı. Alevi azdır burada ama kardeş kardeşe yaşamışızdır, hala da yaşarız. İnsanları bölmeye çalışanların boşboğazlığı. :)

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,247
Puanı
1,060
Bugün bir arkadaş da aynı cahillikte bulundu ağznının payını verdim, gerçekten alevi kardeşlerimize karşı farklı bir algı yaratılmış. Anlatılması lazım. :)

Not: Alevi değilim ama alevi çok arkadaşım var hepsi de candır. :)

Aferim sana canım kardeşim benim dinimizde ayrım yapmak yoktur türk alevi hepimiz kardeşiz algı yaratanlara karşı dik durursak kimse bizi bölemez;)

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Biz ayrım yapmayız Sünni-Alevi diye. :A

Biz Ankara-Keçiören'de yaşıyoruz. Çevremiz hep Sünni'dir ama biz birlikte yaşadık, büyüdük. Hiç ayrım yapmadık, onlar da yapmadı. Alevi azdır burada ama kardeş kardeşe yaşamışızdır, hala da yaşarız. İnsanları bölmeye çalışanların boşboğazlığı. :)
Öyle bir söyledi ki ben yapmışım algısı yarattı :F

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,986
Puanı
1,060
Dini sohbet yapıyoruz abla sende gel sevap kazan. :A
bana gerek yok, @vadikızı nin hadis paylastigi konularda @denizz19 un oradaki yazisindan sonra ben o konulara girmeme karari verdim.

Benim ailemde hiristyanda var müslümanda ve alevi gelin de var ailemizde. Hepsine ayni saygi cercevesinde davranip ayni degeri veririm. Insanlarin dini dili irki benim icin herzaman önemsizdir ve böyle bir düsüncede oldugum icin Ögretmenligi sectim. Nice nice ögrencilerimiz oluyor tarzlari falanda farkli olan ama kimseyi yadirgamayiz ;)

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
bana gerek yok, @vadikızı nin hadis paylastigi konularda @denizz19 un oradaki yazisindan sonra ben o konulara girmeme karari verdim.

Benim ailemde hiristyanda var müslümanda ve alevi gelin de var ailemizde. Hepsine ayni saygi cercevesinde davranip ayni degeri veririm. Insanlarin dini dili irki benim icin herzaman önemsizdir ve böyle bir düsüncede oldugum icin Ögretmenligi sectim. Nice nice ögrencilerimiz oluyor tarzlari falanda farkli olan ama kimseyi yadirgamayiz ;)
@EFE UYSAL örnek al örnek. :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,247
Puanı
1,060

Alevi gelin bizdede var cnm grçekten ayrım yapmadan seviyor insan :D

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061

Tam olarak ne anlattın anlayamadım ama kötü bir şey demedin sanırım :) Burada gırgır amaçlı takılıyoruz ki kimin neye nasıl inandığı beni hiç enterese etmiyor ben insana insan olduğu için değer verenlerdenim zaten aksini de inkar edemez kimse o yüzden o hadis sayfasında yazdıklarım doğruyu yansıtsa da şaka amaçlı yazılar :D

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Tam olarak ne anlattın anlayamadım ama kötü bir şey demedin sanırım :) Burada gırgır amaçlı takılıyoruz ki kimin neye nasıl inandığı beni hiç enterese etmiyor ben insana insan olduğu için değer verenlerdenim zaten aksini de inkar edemez kimse o yüzden o hadis sayfasında yazdıklarım doğruyu yansıtsa da şaka amaçlı yazılar :D
Ne yazdın ki, bulamadım o konuyu şu an? :A