2016 En Favori Şarkı 2016 | Yarı Final | A Grubu

Hangi Şarkı Finale Yükselmeli?

• Kullanılan toplam oy
    56
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aynen ver oyunu kurtul bu baskıdan :A
@Çiğdem- Sıla Afitapı da çok dinledin bence sen tarafsız ol :)
Hadi kullan artık cadıcım bekliyoruz :Z
sılanın bu 3 şarkısınıda seviyordum çeyreğe kadar üçünede destek oldum benden bukadar destekte iyi bence ona :A

durum leylayı ben yılbaşı gecesinde onur ve nergisin söylediklerinde fark etmiştim sonra takip ettiğim bir şarkı oldu nergis onur dısında gökhan türkmen etkiside var buraya kadar şarkıyı gökhan türkmen durum leyla diye yazıp destekledim :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,629
Puanı
1,061
sılanın bu 3 şarkısınıda seviyordum çeyreğe kadar üçünede destek oldum benden bukadar destekte iyi bence ona :A

durum leylayı ben yılbaşı gecesinde onur ve nergisin söylediklerinde fark etmiştim sonra takip ettiğim bir şarkı oldu nergis onur dısında gökhan türkmen etkiside var buraya kadar şarkıyı gökhan türkmen durum leyla diye yazıp destekledim :A
Ben kimi desteklediğini iyi biliyorum :)

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,710
Puanı
1,060

O zaman bir kez daha Gökhan Türkmen - Durum Leyla yazıp oyunu vermeni heyecanla bekliyoruz canım :A

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051

Oylar Durum Leylaya :A:A:Z

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,629
Puanı
1,061
Sırf birilerini sevindirmek adına Durum Leyla diyecek traji komik :A Ama ben pes etmeyeceğim Sıla finale adını yazdıracak :)

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Bilmiyorum arkadaşlar belki oy kullanmam. :a Afitap sevdiğim şarkı diğeri de mantıksal açıdan iyi. siz en iyisi başka oy kullanacak arkadaşlara yönelin. :A

Sıla turlarsa finalde fanları sayesinde rahat kazanır. Oysa Ayşegül ismiyle değil tamamen kendi hakkıyla gelmiş. Buna rağmen finalde desteğim Simge'den yana olur daha önce de dedim. :A

Sırf birilerini sevindirmek adına Durum Leyla diyecek traji komik :A Ama ben pes etmeyeceğim Sıla finale adını yazdıracak :)

Güzel mücadele oluyor bence, hak eden kazansın ne diyelim :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,629
Puanı
1,061
Sıla turlarsa finalde fanları sayesinde rahat kazanır. Oysa Ayşegül ismiyle değil tamamen kendi hakkıyla gelmiş. Buna rağmen finalde desteğim Simge'den yana olur daha önce de dedim. :A
Nereden biliyorsun hakkıyla geldiğini? Sadece Sıla mı oy topladı karşı tarafta oy topladı senin gibi birine taraflı olmak yakışmıyor :)

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
Nereden biliyorsun hakkıyla geldiğini? Sadece Sıla mı oy topladı karşı tarafta oy topladı senin gibi birine taraflı olmak yakışmıyor :)

Sıla'yı MS'de desteklemiştim, o şarkıyla bugün gelse bugün yine desteklerdim, benim için önemli olan hangisinin daha iyi olduğu. Ve görüldüğü üzere Sıla'nın bu turda kazanacak olması yalnızca isminin ününden dolayı olur. Gerek şarkı gerek klip gerek ses, Durum Leyla'yı daha iyi görüyorum. Herkes Sıla propagandası yaptığı için, dengelemek adına Leyla propagandası yapmamı anlayışla karşılaman gerekir. :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,629
Puanı
1,061
Sıla'yı MS'de desteklemiştim, o şarkıyla bugün gelse bugün yine desteklerdim, benim için önemli olan hangisinin daha iyi olduğu. Ve görüldüğü üzere Sıla'nın bu turda kazanacak olması yalnızca isminin ününden dolayı olur. Gerek şarkı gerek klip gerek ses, Durum Leyla'yı daha iyi görüyorum. Herkes Sıla propagandası yaptığı için, dengelemek adına Leyla propagandası yapmamı anlayışla karşılaman gerekir. :A
Sıla'yı destekleyen bir tek ben ve yiğit var savunucu anlamında :) Sıla'nın ismiyle alakası Yok sen şarkıyı sevmedin diye şarkı kötü Ve ismiyle kazanıyor demen abes :)

Reaksiyon puanı
270
Puanı
86
ama bu olmaz ki en sevdiğim iki şarkı ama sılacıyım bu yüzden afitap

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
Sıla'yı destekleyen bir tek ben ve yiğit var savunucu anlamında :) Sıla'nın ismiyle alakası Yok sen şarkıyı sevmedin diye şarkı kötü Ve ismiyle kazanıyor demen abes :)

Haklısın demek istediğim benim Sıla sevgim ya da antiliğim yok, ben o anki yarışan şarkılara bakarım ve bana göre hangisini daha iyi bulmuşsam onu savunuyorum, yarışma yarışmada kalır ama. :)

Ablacım hür iradenle oyunu bekliyoruz ben ve @Bully Durum Leyla demeni öneriyoruz. :A @Çiğdem-

İlk defa @mrt-06, @Bully ve @Gökhan Türkmen ile kutsal ittifak yapmışım şaka maka, Gökhan Türkmen'e rağmen umarım kaybetmeyiz ne diyelim. :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,629
Puanı
1,061
ama bu olmaz ki en sevdiğim iki şarkı ama sılacıyım bu yüzden afitap
Çok doğru karar verdin kardeşim Sıla'yı seçerek asrın oyunu verdin kesinlikle geleceğini hiç ummuyordum :D

Haklısın demek istediğim benim Sıla sevgim ya da antiliğim yok, ben o anki yarışan şarkılara bakarım ve bana göre hangisini daha iyi bulmuşsam onu savunuyorum, yarışma yarışmada kalır ama. :)

İlk defa @mrt-06, @Bully ve @Gökhan Türkmen ile kutsal ittifak yapmışım şaka maka, Gökhan Türkmen'e rağmen umarım kaybetmeyiz ne diyelim. :A
Neyse problem değil Sıla severiz biz ölümüne :A

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...