Fav10 Sorgu Odası - Hafta 58 - Sorgudaki İsim: Doğu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059
Odanın ruhunu da bozdu. :A Bu işin adabı soru soruldukça cevaplamaktır. :A
onu konuk olarak alman başta hataydı zaten:) var olan reytingide kuruttu mübarek gittiği yerde ot bitmiyor:) öyle pis bir insandır kendileri :)

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,816
Puanı
1,061
onu konuk olarak alman başta hataydı zaten:) var olan reytingide kuruttu mübarek gittiği yerde ot bitmiyor:) öyle pis bir insandır kendileri :)
Hani insanlar merak ettiklerini sorsun diye şey etmiştim ne biliyim. :)

Sen sabah sabah hayırdır pek gelmezdin? :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059
Ben de çıkıcam şimdi akşama görüşürüz o zaman. :)
şansız bedevi @Doğu hala konuya damlamamış :) inşallah kutup ayısını atlatmıştır başına kötü bişey gelmez umarım insan kaygılanıyor tabi nede olsa sıvacılık geçmişimiz var :)

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
@Doğu kardeşim sana sanatsal bir soru sorayım bari. :A

Sana bir ütopya vaad ediliyor ve tüm kararlar sana bırakılıyor, nasıl bir yer olması gerektiğini sen seçiyorsun. Nasıl bir yer hayal ederdin, o yaşam alanını ve topluluğunu nasıl isterdin? :A

Bu arada @mrt-06 emekli olacak kadar yaşlandım mı la ben bu ne böyle. :A Yöneticiliği bıraktık siyah renge geri dönelim dedik baktık emekli edilmişiz griye dönmüşüz. :A

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,816
Puanı
1,061
@Doğu kardeşim sana sanatsal bir soru sorayım bari. :A

Sana bir ütopya vaad ediliyor ve tüm kararlar sana bırakılıyor, nasıl bir yer olması gerektiğini sen seçiyorsun. Nasıl bir yer hayal ederdin, o yaşam alanını ve topluluğunu nasıl isterdin? :A

Bu arada @mrt-06 emekli olacak kadar yaşlandım mı la ben bu ne böyle. :A Yöneticiliği bıraktık siyah renge geri dönelim dedik baktık emekli edilmişiz griye dönmüşüz. :A
Yöneticilikten ayrılan emekli oluyor. Kıymetini bil rütbenin. :A

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,816
Puanı
1,061
Tamam tamam fark ettim şimdi çok az kişide varmış bu rütbe. :A Siyah renk yerine gri renk de olur problem yok gibi şu anlık. :A
Çok istiyorsan favori yapabilirim ama dediğim gibi işleyiş böyle ve sayılı kişilerde var. :A Gri renk sevmiyor musun? :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Çok istiyorsan favori yapabilirim ama dediğim gibi işleyiş böyle ve sayılı kişilerde var. :A Gri renk sevmiyor musun? :A
Tamam tamam işleyişe uyalım ve sayılı kişide olan bu özelliği kullanalım madem. :A Renklerle ilgili bir sıkıntım yok zaten baktım favoriyle işlevleri hemen hemen aynı gibi duruyor. Bu yüzden kalabilir sorun değil. :A

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,816
Puanı
1,061
Tamam tamam işleyişe uyalım ve sayılı kişide olan bu özelliği kullanalım madem. :A Renklerle ilgili bir sıkıntım yok zaten baktım favoriyle işlevleri hemen hemen aynı gibi duruyor. Bu yüzden kalabilir sorun değil. :A
Peki hayırlı olsun emekliliğin. :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,518
Puanı
1,060
Saol canım, bu yaşta beni bu rütbeyle şereflendirdiğiniz için sizi takdir ediyorum. :A Genç yaşta emekli olup emekli maaşına bağlandık sonuçta hiç fena bir durum değil. :A

Aaa neden bıraktın modluğu ablam :D gerçi sende haklısın işlerinden dolayı aktif olamıyosun

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Aaa neden bıraktın modluğu ablam :D gerçi sende haklısın işlerinden dolayı aktif olamıyosun
Evet abla kendin sorup cevabını vermişsin zaten ne isterim daha. :D Foruma bile zor giriyorum zaten haftada 5 konu açmanız gerekiyor denilince bıraktım ben de napim. :D

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,518
Puanı
1,060
Evet abla kendin sorup cevabını vermişsin zaten ne isterim daha. :D Foruma bile zor giriyorum zaten haftada 5 konu açmanız gerekiyor denilince bıraktım ben de napim. :D

Doğru ara iyice azaldı aktifliğin görüyorum ama emekli olsanda forumda olacan zaten:D

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,816
Puanı
1,061
Saol canım, bu yaşta beni bu rütbeyle şereflendirdiğiniz için sizi takdir ediyorum. :A Genç yaşta emekli olup emekli maaşına bağlandık sonuçta hiç fena bir durum değil. :A
İlk maaşınla sıvacılara bir iskender çekersin artık. :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum İstatistikleri

Konular
170,319
Kullanıcılar
8,415
Son Üye
realazman