Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Belçika'dan Tüm Dünya'ya yayılan eşsiz bir lezzet. :love1:

İlk kez arkadaşımın ısrarı sonucunda yemiştim çok beğenmiştim. :A Tabi o sırada aç olmamın da etkisi vardır. :A Güzel bence. Özellikte istediğiniz meyveleri koymak sonra çikolata ile birleşimi.

Şu son 2 yılda Türkiye'de iyice popüler hale geldi. :A
tost-makinesinde-waffle-yapimi.jpg

waffle-tarifi-4.jpeg

Şöyle ucuz bir waffle makinesi alarak kendiniz de evinizde yapabilirsiniz. Hazır anneler günü de geliyor bence kaçırmayın. :A
MAG_4236508.jpg

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Bir ara haftada 2'ye çıkarmıştım Abbas'ı zengin ettim şimdi fakirleştiğim için ayda 1 alabiliyorum. :A Çok severim. :love1:

Özellikle frambuaz parçacıklı, beyaz çikolatalı üstüne fındık taneleri ve nutellalı yaptırırsanız harika bir tat oluyor. :bhr:

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Bir ara haftada 2'ye çıkarmıştım Abbas'ı zengin ettim şimdi fakirleştiğim için ayda 1 alabiliyorum. :A Çok severim. :love1:

Özellikle frambuaz parçacıklı, beyaz çikolatalı üstüne fındık taneleri ve nutellalı alırsanız harika bir tat oluyor. :bhr:
Anneler gününde bunu makinesini almak istiyorum. :A Hafta sonları evde yapmak bunu süper olur. :love1:

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Karadeniz'in köylüsü ne bilecek Waffle yapmayı.:A

Olayı meyvesinden olan yiyecek. Çikolatalı olunca ağır oluyor beni kasıyor sevmiyorum zaten meyvelerini yiyorum yediğimde.:F
@Çiğdem- yeteneklidir herhalde baksana yoruluyor ev işlerinden filan. :A

Bence de denge tutmak lazım çikolatayı. :D

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Ben de aynı hedefteyim şu kartımın aylığını ödeyince alcam. :D Zaten ekmek kızartma makinesine benziyor tipi. :A
Sinbo'nun 49 TL'ye var makinesi ama pek iyi değil yorumlar. 70-80 TL'lik olanlarda var. :F Anneme söyledim pes ses çıkarmadı konu mutfak eşyaları olunca ne gerek var demiyorlar. :A :A

tolgab

Emekli
Reaksiyon puanı
6,643
Puanı
560
Her hafta yaparım neredeyse bunun dışında arada Crepes de yaparım en sevdiklerim :love1:

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
@Çiğdem- yeteneklidir herhalde baksana yoruluyor ev işlerinden filan. :A

Bence de denge tutmak lazım çikolatayı. :D

Çamaşır Suyundan elleri tahriş olmuş ne yeteneklisi.:A

Benim yediklerim belki dengesiz yaptı. Az çikolata olunca daha iyi ama fazla çikolatayı yiyince birde güneşli havada güne devam etmek zorunda olduğumda berbat bi his yaratıyor. Akşam yenir ama uyursun temiz.:F

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Çamaşır Suyundan elleri tahriş olmuş ne yeteneklisi.:A

Benim yediklerim belki dengesiz yaptı. Az çikolata olunca daha iyi ama fazla çikolatayı yiyince birde güneşli havada güne devam etmek zorunda olduğumda berbat bi his yaratıyor. Akşam yenir ama uyursun temiz.:F
Sabah kahvaltıda yiyenler varmış acaba ağır gelmez mi. :F

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Sinbo'nun 49 TL'ye var makinesi ama pek iyi değil yorumlar. 70-80 TL'lik olanlarda var. :F Anneme söyledim pes ses çıkarmadı konu mutfak eşyaları olunca ne gerek var demiyorlar. :A :A
150TL+ olanlar da var, ne farkı var acaba. :A

Bunu alsak iş bitmiyor ki malzemeleri ayrı para, meyve fiyatları zaten uçmuş bugün canım çilek çekti almak istedim kilosu 9.99, kiviye yöneldim kilosu 19.99, en sonunda bir tane muz alıp çıktım. :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bünye ile alakalı demekki ben sabah tuz oranı yüksek besinler ile başlamayı seviyorum. Çikolata pekmez falan ıyyy.s.s
Ben de aynı hedefteyim şu kartımın aylığını ödeyince alcam. :D Zaten ekmek kızartma makinesine benziyor tipi. :A
Profiterol gibisi yok :A :A :A