MusicSurvivor 6.Sezon 1.Hafta Oylama Başladı

Mr.At

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,085
Puanı
461
Web Sitesi
gecmisinmizikacisi.blogspot.com.tr
Eskilerden başlayalım. İlk hafta parçam "Lavinia". Herkese bol şans :)

Recap: 2.14 - 3.16

@destere @Bully @sokak sanati @Harunnn60 @cevaa @MEnes @cookies @Maskeli Fedai @dosimosi @ozmoturk @EFE UYSAL @Doğu @tolgab @Billy Kane @BesaleT @Tzira @Sherlock @Aserat @umuttanyel @dreamy @turkuazz @FaJi @soo @batuhankaralar @vadikızı @MayısKralı @denizz19 @mrt-06 - @OzaN @DarkLeqenD @Tolstoyevski @yatutarsa @Yakamoz-Asi @mesmeso61 @berkann @xemrexxx ¶ @RüzgarGülü
Feridun abinin bu şarkısının ben de çok güzel bir anısı var, o yüzden yeri bende ayrıdır. Buradan da Özdemir Asaf'a selam olsun!

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,634
Puanı
1,061
ilk 2 haftada elenenleri kabul ediyorum şu kalan sezonlarda sende gelmişken oy yollayabilirsin :A :A :A

hahha aman o cinsin ne düşündüğüne akıl eriyormu cnm :A @batuhankaralar

bu yaz bizim köye gelip balkonun önünde sazınıda alıp şu türküyü söylersen belki şansın olabilir ayoll :A :A :A @xemrexxx @Harunnn60 @mrt-06
Ben Leyla&Mecnun seven üyelerimize güveniyorum :F @MEnes @denizz19 @sokak sanati @Ahmad @MasacRE- @Mr.At (Nickten belli oluyor :D) @mrt-06 aklıma gelenler bir de gelmeyenler var düşün artık :F :F :F

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
sen kendini kurtar önce ayoll gerçi birbirinize sahip çıkmalısınız galiba :A :A :A
Bak onu doğru dedin @batuhankaralar sana yüksek puan vereceğim diyorum karşılığını verirsin umarım geçen sezonki gibi olmasın yine :A Bu sefer Cem Karaca gibi kıyamayıp yüksek puan vereceğim bir şarkıcıyla da yarışmıyorsun zaten LM'den şarkı olmadığı anda hiç acımam :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bak onu doğru dedin @batuhankaralar sana yüksek puan vereceğim diyorum karşılığını verirsin umarım geçen sezonki gibi olmasın yine :A Bu sefer Cem Karaca gibi kıyamayıp yüksek puan vereceğim bir şarkıcıyla da yarışmıyorsun zaten LM'den şarkı olmadığı anda hiç acımam :A
ayy inş @batuhankaralar a verdiğin oyla seni eler ayoll :A :A :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

Sen niye ilk haftadan elenmek istedin.:A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061
@Çiğdem-'in yüklediği 17 video içinde en çok izlenen Arım Balım Peteğim olmuş. :bhr: Büyük müteşekkürlerimizi iletiriz efendim sevgiyle sağlıcakla kalınız. :bhr: