Durum Güncellemeleriyle İlgili Önemli Duyuru!

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Yalnız bir şeyi atlıyorsun, siyasi içerikler tamamen yasaklanmadı sadece durum güncellemelerindeki kalabalığın önüne geçildi :)

İçeriklerin yasaklanması durumların yasaklanmsından daha doğal bence. Çünkü adı üzerinde "durum güncellemesi" o anki durumunu, Düşünceni paylaşma duvarı. Bunu kesip biçmek şekil vermek durum güncellemesinin özüne hakarettir. :)

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,755
Puanı
1,061
Her şeyin bir yolu vardır bizde başka yollarını buluruz :sunglasses: EVETli haftalar dilerim
20c6b02aaa6e90527e387c9a3e222acf.jpg
Evetli haftalar ne ya. :F Dinimizde Hayır vardır "Hayırlı cumalar" "Hayırlı günler" "Hayırlı işler" git bi bakkala evetli işler de bakayım ne oluyor. :F

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,520
Puanı
1,061
Evetli haftalar ne ya. :F Dinimizde Hayır vardır "Hayırlı cumalar" "Hayırlı günler" "Hayırlı işler" git bi bakkala evetli işler de bakayım ne oluyor. :F
İyi de siz o hayır cümlesini kendi emelleriniz için kullanıyorsunuz güzel bi ifade olduğu için değil. Bende gönderme yaptım :)

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,281
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Yönetimin ortak kararı :) yani bir yerde düzeni sağlamak gerekiyor yoksa önü alınamaz boyutlara ulaşıyor bu durum. :)

Benim şahsi düşüncem. :) -uzun zamandır bu iğrenç smiley'i kullanmıyordum :D-

Ben zaten düzensizlik olsun, o ona küfür etsin, diğeri başkasına hakaret etsin demiyorum. Bunun için caydırıcı cezalar gerekli. Çözüm bu değil bence.

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,685
Puanı
1,061
Benim şahsi düşüncem. :) -uzun zamandır bu iğrenç smiley'i kullanmıyordum :D-

Ben zaten düzensizlik olsun, o ona küfür etsin, diğeri başkasına hakaret etsin demiyorum. Bunun için caydırıcı cezalar gerekli. Çözüm bu değil bence.
Ee iyi Ya işte yapan kişilere uyarı sonrası ceza verilecek :A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,281
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Ne övdüğü belli ne sövdüğü senden arta kalan şu dengesiz hallerin :A

Bende az önce cevabını verdim :A
Senin süp mod olarak forumun önünü süpürmen lazım ama anlamsızca forumun önemli sorunlarının görüşüldüğü kurultay da söz sahibi olabiliyorsun. :A

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Ee iyi Ya işte yapan kişilere uyarı sonrası ceza verilecek :A

Hakaret edenle, seviyeli olanı birbirinden ayırmayacak ama. :D Hayır yani mesela "hayır diyenler terörizme hizmet eder" demek ayrıştırıcı bir cümle ancak bunu ülkenin cumhurbaşkanı söylüyor yani bunu yazan kişi de bununla kendini haklı çıkarmaya çalışacaktır. Ve bence çıkacaktır da. :D

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,685
Puanı
1,061
Hakaret edenle, seviyeli olanı birbirinden ayırmayacak ama. :D Hayır yani mesela "hayır diyenler terörizme hizmet eder" demek ayrıştırıcı bir cümle ancak bunu ülkenin cumhurbaşkanı söylüyor yani bunu yazan kişi de bununla kendini haklı çıkarmaya çalışacaktır. Ve bence çıkacaktır da. :D
Hayır diyenler terörist olmadığı İçin bu lafın söylenmesi direk hakaret olarak algılanacaktır. Yakın zaman önce yönetim kadrosunda olan biri olarak bilmen lazım :)

Reisi-cumhurumuz Başkanımızı unuttun sanırım. :A Bu cümlelerini duymasın içinden geçip, seni editörlüğe düşürür. :A Yerine de beni alır. :A
Tanımıyorum :A