Yıldızlar Yarışıyor 6.Sezon | 7.Hafta Sonuçları

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Yıldızlar Yarışıyor 6.sezon 7.hafta sonuçlarıyla devam ediyoruz.

Geçtiğimiz hafta @turkuazz ve Murat Yıldırım en az oyu alarak yarışmamıza veda etmişti. Bakalım bu hafta elenecek isim kim olacak?

Not : Bu hafta toplam 3 kişi final puanı alacaktır.

SONUÇLAR
1 – Şener Şen 67+3
2 – Sarp Akkaya 60+2
3 – Demet Akbağ 53+1
4 – Mesut Akusta 45
5 – Nur Fettahoğlu 43
6 – Gonca Vuslateri 32

Sonuçlar 21:00 itibariyle açıklanmaya başlanacaktır. Herkesi bekliyoruz bu özel geceye bekliyoruz.

@MayısKralı @Bully @vadikızı @dosimosi @turkuazz @dosimosi @eskici @mrt-06 @xemrexxx @sokak sanati @MasacRE- @MEnes @batuhankaralar @Billy Kane @EFE UYSAL @Çiğdem- @FaJi @Aserat @Doğu @Ahmad @halukerogluFOX @destere @Harunnn60 @HeisenBerg @Sherlock

Son düzenleme:

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,957
Puanı
1,060
Hayirli olsun :A

Evet bu hafta Ankara temasını kullanacağım. Oylama öncesi ilk parçayı paylaşayımda kulaklardaki paslar silinsin :A
Bu şarkıyı ben @Bully ve @mrt-06 Angaralı yarışmacılar olarak bizi geçmişte üzenlere armağan ediyoruz :D
Başına çal sevdanı
Allah vermiş belanı
Benim için öldün sen
Hocalar versin selanı

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Hayirli olsun :A

Evet bu hafta Ankara temasını kullanacağım. Oylama öncesi ilk parçayı paylaşayımda kulaklardaki paslar silinsin :A
Bu şarkıyı ben @Bully ve @mrt-06 Angaralı yarışmacılar olarak bizi geçmişte üzenlere armağan ediyoruz :D
Başına çal sevdanı
Allah vermiş belanı
Benim için öldün sen
Hocalar versin selanı

Hüseyin Kağıt'tan da paylaş @Yiğitt çok severdi :A

Hatta büyük bir cesaret örneği sergileyip onunla MusicSurvivor'a katıldı, ilk haftadan elendi :F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
sonlarda iyi sıkıştırdım insanlari :A öm lere bile daldım :F

Destoş yukarda paylaştığım şarkıyı dinle :)
inat değilmi dinlemiyorum işte :) ben gidip outlander yorumu yapıcam senide beklerim :) orda bir claire var dosi bir görücen insanın gözleri şaşı oluyor bakınca :)

:D sen olmasan herhalde kimse oy vermeyecek ben istesem cevap bile vermezler:Fşaka yapıyorum tabii yanlış anlaşılmasın
bende bir etkisi yok ama on gündür yalvarıyor pis isveçli oy ver diye hiç umursamıyorum :) ne kadar iyi bir insanım tanrım :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

şuna bak ne kadar buğulu bakıyor kız :)
outlander-season-1b-trailer.jpg

birde bunun elbisesizi olanıda var ama şimdi @denizz19 benim proğramdan müşteri kapıyorsun diye ciyaklamaya başlar çünkü o resmi paylaşırsam outlander konusunda bu konuda kimse kalmaz :)

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
25 DAKİKA SONRA KİMİN ELENDİĞİ BELLİ OLACAK. :)

şuna bak ne kadar buğulu bakıyor kız :)
outlander-season-1b-trailer.jpg

birde bunun elbisesizi olanıda var ama şimdi @denizz19 benim proğramdan müşteri kapıyorsun diye ciyaklamaya başlar çünkü o resmi paylaşırsam outlander konusunda bu konuda kimse kalmaz :)
Yok kanka rahat ol :A