Yıldızlar Yarışıyor 6.Sezon | 1.Hafta / Oylama Başladı

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
@Bully un arkasında ben değilde oklavam var ayoll çocuk tabikşde rahat olacak :A :A :A

ezel dizisinden 3 ayrı oyuncuda final görmüş olucak bende yarışıyorum aslında sarp benimde yarışmacım sayılır katılsam sarpdiyecektim bende iyiki dememişim oyüzden önceden seçildi cevabını almayı sevmiyorum ama ha ben ha @Bully fark etmez ayol
:A :A :A
senin oklavan varsa benimde gümüş kaplı sübürgem var ;)
Boşuna @Bully e güvenme onu okullar acılmadan şutlarım :F gerci malesef benimde beğendiğim bir oyuncu ve adaylarda baya zayıf isimler var oyüzden bir süre rakibim olacak.
lafinı unutma suskunlardan sahne geldimi desteğin olmayacak :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
senin oklavan varsa benimde gümüş kaplı sübürgem var ;)
Boşuna @Bully e güvenme onu okullar acılmadan şutlarım :F gerci malesef benimde beğendiğim bir oyuncu ve adaylarda baya zayıf isimler var oyüzden bir süre rakibim olacak.
lafinı unutma suskunlardan sahne geldimi desteğin olmayacak :A
ezel dışı sahnelerde şener şen tam puanı alır tabi ezel sahnelerinde @Bully :A

aaa asıl sen sıvacı ekibine güvenme hepsi oklavamdan korkar temsili örnek vereyim :A
d8EL7D.jpg
77ZB6N.jpg

@destere @MasacRE- @MEnes @Doğu

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Son düzenleme:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ben onlara değil Şener Şene güveniyorum :A
yani ezelden gelirse ikinciyim? oda iyi :A
şener şen de favorilermden tabikide cnm sen en kötü tam puandan bir altını alırsın zaman zamanda tam puan ama seçeceğin sahnelerde önemli kıytırık sahne seçmemen lazım hep finallik olmalı :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
şener şen de favorilermden tabikide cnm sen en kötü tam puandan bir altını alırsın zaman zamanda tam puan ama seçeceğin sahnelerde önemli kıytırık sahne seçmemen lazım hep finallik olmalı :A
Şener Şenin kıytırık sahneleri yok.
neyse sevindirdin beni.
sana reyting kazandırmaya devam :F

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
@MayısKralı dürüst davrandım en azından ne diss atıyon :A Değiştir bence o sahneyi, Kösem ve Medcezir'den, hatta Analar ve Anneler'den bir sürü sahne bulursun ihtiyacın yok bence buna :D

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
Evet arkadaşlar, ilkkez yarışmacı olmanın verdigi heyecanla size ilk sahnemi sunuyorum.
Puanlama yaparken avatarımıda göze alırsanız fena olmayacak :D
Cok fazla süslü sözlere gerek yok zaten. Efsane oyuncuma hakkı olan puanlamaların geleceğine eminim.
iyi Seyirler!
@destere @MasacRE- @Doğu @MEnes
@Bully @sokak sanati @vadikızı @denizz19 @mrt-06 @turkuazz @Ice_Cool_23 @Billy Kane @MayısKralı @xemrexxx @Çiğdem- @Maskeli Fedai @batuhankaralar @eskici @Harunnn60 @tolgab @Tolstoyevski @Mr.At @yader @Aserat @ozmoturk @Forumdash @Felon @soo @FaJi @Ahmad @dreamy @EFE UYSAL @cookies @cevaa @RüzgarGülü ve diğerleri :A
kimse benim etiketleri kopyalamasın :p emek verdim :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,948
Puanı
1,061
Yarışmacılar iyi görünüyor, özellikle Şener Şen, Demet Akbağ, Sarp Akkaya ve Gonca Vuslateri başarılı isimler. Sahneler azaldıktan sonra, yani finalden birkaç hafta önce ben de jüri üyesi olabilirim. Senin de şimdiden emeğine sağlık. :X @denizz19

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
Yarışmacılar iyi görünüyor, özellikle Şener Şen, Demet Akbağ, Sarp Akkaya ve Gonca Vuslateri başarılı isimler. Sahneler azaldıktan sonra, yani finalden birkaç hafta önce ben de jüri üyesi olabilirim. Senin de şimdiden emeğine sağlık. :X @denizz19
ozamana kadar kalırsam puanlarsın.
Sanatcım efsane ama yeniyim ve çok arkadaşım olmadığı için iddialı değilim

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
evet sadece Ms de destek veririm yani Gökhana. Burda gözünün yaşına bakmam.
bugun acayip gözüme battı kendisi.
seni Ms de savundum ona karşı. onu görmedin galiba.

:Z destere senle yıkılmayan köprüler inşaa edilecek anlaşıldı :Z @MEnes sevinecek bu duruma. çok arada kalıyordu :A
Evet bunlar güzel gelişmeler. :A @destere sonunda işleri eline yüzüne bulaştırmadı demek ne güzeel ne güzel. :A
ezel dışı sahnelerde şener şen tam puanı alır tabi ezel sahnelerinde @Bully :A

aaa asıl sen sıvacı ekibine güvenme hepsi oklavamdan korkar temsili örnek vereyim :A
d8EL7D.jpg
77ZB6N.jpg

@destere @MasacRE- @MEnes @Doğu
Ezel sahnesiyle kim gelirse 1 numara odur. :A Ama senden değil bizim kimseden korkumuz yoktur. Özgürce oylarımızı veririz biz. :A