Yıldızlar Yarışıyor 6.Sezon | 1.Hafta / Oylama Başladı

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Neden tam degil Noyanın düşmanıydı :A
noyanla alakası yok ben vatandaşı kapalıçarşıda izlemiştim ordan biraz olumlu bakıyorum onun haricinde oynadığı dizilerden haberim yok yani sonuncu olmasa kapalıçarşı dizisinin hatrı vardır :)

sende harikasin.
@Bully anca @Çiğdem- e güvensin.
bende sana ve sivaci ekibine güveniyorum.
zaten oyları sanatçım hakkettiği için vereceksiniz.

amacımıza ulaşmadan beni yarı yolda bırakmayasın sakın :) nedense ufak tefek şüphelerim var sanki ilk kapışmamızda @Bully i destekleyecekmişsin gibi bir hisse kapıldım :)

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
noyanla alakası yok ben vatandaşı kapalıçarşıda izlemiştim ordan biraz olumlu bakıyorum onun haricinde oynadığı dizilerden haberim yok yani sonuncu olmasa kapalıçarşı dizisinin hatrı vardır :)

amacımıza ulaşmadan beni yarı yolda bırakmayasın sakın :) nedense ufak tefek şüphelerim var sanki ilk kapışmamızda @Bully i destekleyecekmişsin gibi bir hisse kapıldım :)
Yok desteği Gökhan için geçerli, bu yarışmada beni gözüne kestirmiş :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
@destere sapığı normalde kızlara yüksek puan verir ama öyle bir isim seçmişsin ki o bile kayıtsız kalamaz efsaneye :A Bizlerden tam destek alırsın sırtın yere gelmez merak etme :D
şener şen , kemal sunal tarzı ustalar sözkonusu olunca cinsiyet ayrımı yapmıyoruz? oyuncular saplardan oluşsa bile görmezden geliyoruz:) yani dosinin benden bol puan alacağı kesin :)

Yok desteği Gökhan için geçerli, bu yarışmada beni gözüne kestirmiş :A
keşke her tarafta bana destek verse:) hatta bu hafta destek versin suvivorda başkada bişey istemiyorum finale çıkmaman lazım :)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,029
Puanı
1,060

evet sadece Ms de destek veririm yani Gökhana. Burda gözünün yaşına bakmam.
bugun acayip gözüme battı kendisi.
seni Ms de savundum ona karşı. onu görmedin galiba.

şener şen , kemal sunal tarzı ustalar sözkonusu olunca cinsiyet ayrımı yapmıyoruz? oyuncular saplardan oluşsa bile görmezden geliyoruz:) yani dosinin benden bol puan alacağı kesin :)

keşke her tarafta bana destek verse:) hatta bu hafta destek versin suvivorda başkada bişey istemiyorum finale çıkmaman lazım :)
:Z destere senle yıkılmayan köprüler inşaa edilecek anlaşıldı :Z @MEnes sevinecek bu duruma. çok arada kalıyordu :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
evet sadece Ms de destek veririm yani Gökhana. Burda gözünün yaşına bakmam.
bugun acayip gözüme battı kendisi.
seni Ms de savundum ona karşı. onu görmedin galiba.
hayır daha ms konusunu açamadım bile :) ama ordanda desteği kessen pis codmini güzel sıkıştırırız köşeye:) iyice ümüğünü sıkalım kaçsın forumdan :)

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060

Bugün biraz limoniydik diye sana yanaşmış olabilir ama sen yine sıvamaya başlayınca benim kıymetimi anlayıp bana dönecektir illa ki :A

MusicSurvivor'da benden desteği kesmez, kesemez dimi @dosimosi :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,029
Puanı
1,060
hayır daha ms konusunu açamadım bile :) ama ordanda desteği kessen pis codmini güzel sıkıştırırız köşeye:) iyice ümüğünü sıkalım kaçsın forumdan :)
Orda destek olacam.
Kazanmalı çünkü o kaybederse benim başım ağrıyacak bir konuda :A
o kazansin ben kurtulacağım ondan ve burdada çile çektirecem :A

Bugün biraz limoniydik diye sana yanaşmış olabilir ama sen yine sıvamaya başlayınca benim kıymetimi anlayıp bana dönecektir illa ki :A

Kesmem evet ve kazanmaktan baska çaren yok :A zaten üstteki mesajda belirttim :A
senden kurtuluşum ve sana gönül rahatliğiyla eziyet etmem için kazanman şart :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

kesermi keser hem kim derdiki bundan bir kaç hafta önce biz dosiyle bu kadar anlaşıp uzlaşacağız da sen öyle ortada kalacaksın? kimse tahmin etmezdi? hatta sen ilk biz birbirimize girip bizi ayırmaya çalıştığın günleri hatırladıkça kır saçlarını yoluyorsundur eminim :) ama işte gün doğmadan neelr doğuyor :) yarın bir bakarsın senin türbüşonada tekmeyi koymuş kız :) o gün geldiğinde sevinçten isveçi istanbula bağlayan 4. boğaz köprüsünün temellerini atmış olacağım :)

Orda destek olacam.
Kazanmalı çünkü o kaybederse benim başım ağrıyacak bir konuda :A
o kazansin ben kurtulacağım ondan ve burdada çile çektirecem :A

Kesmem evet ve kazanmaktan baska çaren yok :A zaten üstteki mesajda belirttim :A
senden kurtuluşum ve sana gönül rahatliğiyla eziyet etmem için kazanman şart :A
zaten anında desteğimi keserim dersen codmin kalpten gider alıştıra alıştıra söylersin :)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,029
Puanı
1,060
kesermi keser hem kim derdiki bundan bir kaç hafta önce biz dosiyle bu kadar anlaşıp uzlaşacağız da sen öyle ortada kalacaksın? kimse tahmin etmezdi? hatta sen ilk biz birbirimize girip bizi ayırmaya çalıştığın günleri hatırladıkça kır saçlarını yoluyorsundur eminim :) ama işte gün doğmadan neelr doğuyor :) yarın bir bakarsın senin türbüşonada tekmeyi koymuş kız :) o gün geldiğinde sevinçten isveçi istanbula bağlayan 4. boğaz köprüsünün temellerini atmış olacağım :)

zaten anında desteğimi keserim dersen codmin kalpten gider alıştıra alıştıra söylersin :)
Müthiş yorum yapmışsin lakin Gökhana destegim tam. zaten 2 oylama kaldi ikisindede terciğim Gökhan.
Bully kazansin ondan kurtulacağım diyorum işte. senle arkadaşlığımıza engel kalmaz :A ve üstüne üstün bu yarışmada ona kan kusturacam :F
ama kazanirsa Gökhanla :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Müthiş yorum yapmışsin lakin Gökhana destegim tam. zaten 2 oylama kaldi ikisindede terciğim Gökhan.
Bully kazansin ondan kurtulacağım diyorum işte. senle arkadaşlığımıza engel kalmaz :A ve üstüne üstün bu yarışmada ona kan kusturacam :F
ama kazanirsa Gökhanla :A

ama öyle diyorsunda arkadaşlığımızı ak pak bir sayfada tazelerken niye içimizde bir burukluk bir kırıklık kalsınki ? :) yani diyorum giderayak türbüşona tekmeyi koysan hem ak sayfaya gri gölgeler düşmemiş olur hemde arkadaşlığımızın temeline türbşonun naaşını gömmüş oluruz ayy anlatırken bile heyecan bastı beni :) gel biz türbüşonu eleyelim bence :)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,029
Puanı
1,060
ama öyle diyorsunda arkadaşlığımızı ak pak bir sayfada tazelerken niye içimizde bir burukluk bir kırıklık kalsınki ? :) yani diyorum giderayak türbüşona tekmeyi koysan hem ak sayfaya gri gölgeler düşmemiş olur hemde arkadaşlığımızın temeline türbşonun naaşını gömmüş oluruz ayy anlatırken bile heyecan bastı beni :) gel biz türbüşonu eleyelim bence :)
ama sende anlamiyorsunki. Gökhan elenirse ben Bullyden kurtulamam ve düşene bir tekmede ben atamam ozaman burdada iyi davranırım ona ama MS yi kazansin aramizdaki bir bağ kopacak ve ben burda ona yüz vermeyecem :D

ben artık uyuyacağım
iyi geceler Selim :D Ms bitsin bura için gerekli plan projeleri yapariz kimlerin ayağını kaydiracağımız hakkında.
ilk sahnem Ms sayfasında paylaşmıştım bakarsın.
iyi uykular

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Asla. Neslihan süper seçim ama Türkan ablamın çok güzel sahneleri var çok sevdiğim biri özellikle kara gözlüme bitiyorum:D

kızın kendisi 3 puan gerisi yeteneğine kalmış :)

ama sende anlamiyorsunki. Gökhan elenirse ben Bullyden kurtulamam ve düşene bir tekmede ben atamam ozaman burdada iyi davranırım ona ama MS yi kazansin aramizdaki bir bağ kopacak ve ben burda ona yüz vermeyecem :D

ben artık uyuyacağım
iyi geceler Selim :D Ms bitsin bura için gerekli plan projeleri yapariz kimlerin ayağını kaydiracağımız hakkında.
ilk sahnem Ms sayfasında paylaşmıştım bakarsın.
iyi uykular

sahneye baktım güzel bir sahne diğerlerini değerlendirmeden bişey söyleyemem ama en azından ilk 15 kişi arasında olacağın kesin :)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,029
Puanı
1,060
sahneye baktım güzel bir sahne diğerlerini değerlendirmeden bişey söyleyemem ama en azından ilk 15 kişi arasında olacağın kesin :)
Bana şu puanı ver bu puanı ver demiyeceğim :D
diğer sahnelere göre değeri neyse verirsin zaten :)

Ice_Cool_23

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,345
Puanı
205
https://tr-tr.facebook.com/Hintdizilericom/videos/1247853221909906/
Herkese Merhaba bu sezon Hint asıllı Hindistanin en popüler oyuncularından ve dizilerinin yayınlandiği ülkemizdede reyting rekorları kıran Sensiz Olmaz dizisinde Paro karakterinin bir sahnesiyle geliyoruz. Herkese başarılar dilerim :)
Not: Lütfen 24:30 - 28:30 dakikaları arasını izleyiniz
Bir de lütfen ön yargıyla yaklaşmayın. :D

@MEnes
@MasacRE-
@Çiğdem-
@Harunnn60
@dosimosi
@sokak sanati
@denizz19
@mrt-06
@vadikızı
@turkuazz
@Billy Kane
@Bully
@MayısKralı
@xemrexxx

aboww kuji değilmi bu yaa bir garip aşka arada bakardım çok tatlı kızdı ya :D
Güzel puanlar beklerim artık :D

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
@dosimosi - Şener Şen
@sokak sanati - Neslihan Atagül
@denizz19 - Demet Akbağ
@mrt-06 - Nur Fettahoğlu
@vadikızı - Meltem Cumbul
@turkuazz - Murat Yıldırım
@Ice_Cool_23 - Sanaya İrani
@Billy Kane - Damla Sönmez
@Bully - Sarp Akkaya
@MayısKralı - Metin Akdülger
@xemrexxx - Gonca Vuslateri

çok güçlü rakiplerin varmış dosi, mesela demet akbağ veya gonca vuslateri bunlardan:)
sanaya irani bana çok sempatik geldi nedense:) yinede sahnelerini izlemek lazım böyle resim yanıltıcı olabilir :)

@turkuazz hayatının hatasını yapmış murat kakalağı anca @Çiğdem- le @vadikızı ından oy alabilir :)
Ama sahnelerimdeki kişileri de unutma Aslı,Nurgül,Tuğba..ayrıca daha birçok partneri olacak:(

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
sende harikasin.
@Bully anca @Çiğdem- e güvensin.
bende sana ve sivaci ekibine güveniyorum.
zaten oyları sanatçım hakkettiği için vereceksiniz.

@Bully un arkasında ben değilde oklavam var ayoll çocuk tabikşde rahat olacak :A :A :A

ezel dizisinden 3 ayrı oyuncuda final görmüş olucak bende yarışıyorum aslında sarp benimde yarışmacım sayılır katılsam sarpdiyecektim bende iyiki dememişim oyüzden önceden seçildi cevabını almayı sevmiyorum ama ha ben ha @Bully fark etmez ayol
:A :A :A