Su Kutlu ‘Seviyor Sevmiyor’ Dizisinde!

utangaç kızlar sahilde biri varken pek dışarı çıkmıyorlar baksana resmi çekerken bile utangaçlıkları yüzlerine vurmuş bir taraflarını çekiştirip duruyorlar açılmasın diye :))
Aslı Melisa'm soldan üçüncü resimde (eridim bittim) gayet sade giyinmiş, diğerleri gibi çekiştirmiyor. Saklayacak bir şeyi yok her şey ortada. :)

Aslı Melisa'm soldan üçüncü resimde (eridim bittim) gayet sade giyinmiş, diğerleri gibi çekiştirmiyor. Saklayacak bir şeyi yok her şey ortada. :)

ben o kapalı yerleri hayalimde açıyorum zaten boşuna kapatmışlar :)) yalnız amanthanın gösterdikleri kadar derine inmiyorum en son bir don kalıyor üstlerinde :)

SS zaten 10.bölümden sonra sıkıcı oldu biraz. Senaryonun ana konusu ve başroller izlettiriyor. 3'ten aşağı düşerse suçu ona atarım. Hele beğenmediğim rolle gelirse:A

Ai'yi ilk bölüm haricinde izlemedim. O havuz sahnesi, o çakma amerikanvari çılgınlık sahnesi zaten bende bitirdi diziyi:A Siz nasıl izlediniz şaştım:/
Çakma mı senin dizin çakma be .ss

Saklasan da bilecektik Zaten ama bizim ki Türk yapımı hem de alışılagelmişin dışında 10 bölüm sürdü ama kaliteli çizgisini bozmadı. :A
Alişagelmişin dışında dediğin sahneler özentilik kokuyor:A Özentilikten iyidir uyarlama :X Valla ilk bölümde böyle negatifsem diziye 10 bölüm izlesem nolcaktı :A

Keşke izlediğim bir diziye gelseydi (Aİ'den sonra rahatça başrol de kapardı), Seviyor Sevmiyor'u bırakalı aylar oldu. Arkadaşlar İyidir ekibi de yavaş yavaş dağılmaya başlıyor, lanet olsun şu iğrenç kadere. :(

Hayır ege siveli dizileri hiç sarmıyor beni :F 5dk ancak dayanıyorum :F bu kızı da hiç sevmiyorum malasef eziyet olacak :saçbaşyolduransmiley:
Kadronun kalitesi yükseldiği için şükret, neredeyse SS oyuncularının tamamını ikiye katlar. :A

Seda (Aslı Melisa Uzun) Miss Turkey güzeli, benden daha mı iyi bilicen? :A

@destere bu konunun uzmanı bir de ona soralım? :)

419505be1ebdd2c7f3808279976257b6.jpg
Miss güzelleri çirkin oluyolar :F

Çok sağlam bir takviye olmuş. Dizinin şu anki gidişatı çok iyi. Tuna karakterinin kardeşi olarak geliyormuş heralde, Deniz - Tuna ilişkisi bitince Tuna karakterini bu şekilde kullanacaklar demek. Bekliyoruz merakla. :D

Senin izlediğin dizileri düşününce Arkadaşlar İyidir'e kötü demen çok normal çünkü o kadar 3.sınıf dizi izliyorsun ki bünyen bu kaliteye yetmiyor. :F
Mesajda Arkadaşlar İyidir mi dedim, ben en son Güzel Köylü'de kaldım ondan sonrasını pek hatırlamıyorum kötü dediysem ona dedim yani :A Bu arada İçerde'ye ağır taş attın izleyici arkadaşlar gelirse sonucu ağır olur şimdiden uyarayım :F

Mesajda Arkadaşlar İyidir mi dedim, ben en son Güzel Köylü'de kaldım ondan sonrasını pek hatırlamıyorum kötü dediysem ona dedim yani :A Bu arada İçerde'ye ağır taş attın izleyici arkadaşlar gelirse sonucu ağır olur şimdiden uyarayım :F
Ben orda İçerde mi dedim :A demek ki kabul ediyorsun aha da sana kapak :F @DarkLeqenD