ATV Aşk ve Mavi - Dizi Yorumları

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,536
Puanı
1,060
Ben örnek verdim sadece, Emrah'ı çok da sevmem ekranda çoğu oyuncular sanki çok iyi de çoğu kişi Emrah'ı alay konusu yapıyor , evet adam yıllarca piyasada yok ama dizisi izleyip eleştiri yapmak lazım .

@mrt-06 atacanıma katılıyorum hande ile emrah karşılaştırman olmamış örnek vermen
bile bence olmamış hande kendini geliştirdi ben amatör sınıfında değil artık hande hani
örnekte olsa verilmemeli diye düşünüyorum

diziye gelince bana sevmeyi anlat var ama özet kısmınnda bakacam diye merak
ettiğim bir dizi bakalım nasıl olacak

@vadikızı için büyük rakip sayılır , Hikayesi güzel olursa Bana Sevmeyi Anlat düşebilir .

aynen hasan benim için rakip bir dizi ama bana sevmeyi anlata bakacam ben
netten takip edeceğim bu diziyide;)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,908
Puanı
1,060
Ay az önce atv haberde emraha efsane şarkici dendi bir de bana meryoşu abartiyor dersiniz adamlar türkiyenin gözü önünde abartiyor.ss @Çiğdem- @Forumdash @eskici
Şarkıcılığına bişey diyemem ama oyunculuğu berbat şuan bakıyorum:/ Başrol kızın oyunculuğu daha sıcak. Karşısında iyi oyuncu olsa da kızın gerçek oyunculuğunu görsek :F

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,276
Puanı
1,060
Basarilar. hepiniz catlayin :A
artik benim favori söylemim olacak catlamak kelimesi :D

Reaksiyon puanı
154
Puanı
45
Şu anda fena değil , Emrah'ın yerine Mehmet Akif Alakurt olsa ve ikinci kadın özlem yılmaz olsa dizi rahat zirveye oynar.

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Daha ilk bölümden yine yangınlara başlamışlar 1-2 bölüme uçurum sahneleride çekerler tam yerinde çekiyolar zaten. Sjsjsjs

Reaksiyon puanı
154
Puanı
45
Ntc medya yine atv'nin kucağına reytingsiz dizi bırakıyor yazık be kanala en güzel teklifleri elinden kaçırıyor sanki .

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,908
Puanı
1,060
Bilmiyorum ki şu anda Emrah'da bana çekici gelmiyor , alışmak lazım artık ama senaryosu fena değil , müzikler de güzel olmuş.
Sıkmadı dizi ama müdavimi olmam, Büyük Yalan'dan sonra Emrah'ı merak etmiştşm.
alisirsiniz.
Özcanida begenmezlerdi
NTC medya bu sonuçta alişamazsak da Emrah'ı çıkarırlar yerine daha karizmatik birini getirirler. Özcan'ın oyunculuğunu da sevmem ama Emrah'a göre ekrana daha çok uyum sağlıyor:X

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,276
Puanı
1,060
Cesur burdada kötu karakter :)
Burcunun oyunculugunu begendim

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,626
Puanı
1,061
Dizi bence ilk bölüm İçin kötü değildi. Hikayesi güzel ve izleyicinin ilgisini çekecektir. Son kısmı izleyemedim ama tekrarından ya da netten bakarım artık.

Daimi takip eder miyim bilmiyorum ama diziden çok müzikleri daha hoşuma gitti benim bakalım. :)

Reaksiyon puanı
154
Puanı
45
Ben kanal ayrımı fazla yapmam ama son yıllarda sevdiğim diziler çoğu atv de ekrana geldi , kısaca bu kanal biraz önündeki projeleri inceleme yapsa daha iyi olur , kısaca atv ntc medyayı en kısa sürede bıraksın yapımcı süreki kazık atıp duruyor , bu dizi fazla ilgimi çekmedi yine boş günüm olacak.

@vadikızı rahat ol bu dizi senin dizini geçemez gibi duruyor.