Umuda Kelepçe Vurulmaz - Tanıtım Fragmanı | FOX

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
ozgur2113 yeni bir haber konusu açtı

3376-umuda-kelepce-vurulmaz-nerede-cekiliyor.jpg

FOX'un merakla beklenen yeni dizilerinden Umuda Kelepçe Vurulmaz'ın ilk tanıtımı yayınlandı!

Başrollerinde Begüm Birgören, Mert Yazıcıoğlu, Özge Özder, Melisa Şenolsun, Burak Dakak, Zeynep Bastık ve Yiğit Dikmen'in yer aldığı, yönetmen koltuğunda Cemal Şan'ın oturduğu, senaryosunu Yekta Torun ve Hilal Yıldız'ın kaleme aldığı Bi Yapım - Burak Sağyaşar imzalı dizide, farklı hayatlar yaşayan ve farklı suçlardan hüküm giymiş mahkum gençlerin etkileyici hikayesini ekranlara taşıyacak.

Umuda Kelepçe Vurulmaz, yakında FOX'ta.

Orijinal formatta oku

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Offf muhteşem olmuş. Gençlerin hapishane hikayesi ilgi çekici. Kesinlikle izlerim, kaçmaz. :D

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,374
Puanı
1,060
ozgur2113 yeni bir haber konusu açtı

3376-umuda-kelepce-vurulmaz-nerede-cekiliyor.jpg

FOX'un merakla beklenen yeni dizilerinden Umuda Kelepçe Vurulmaz'ın ilk tanıtımı yayınlandı!

Başrollerinde Begüm Birgören, Mert Yazıcıoğlu, Özge Özder, Melisa Şenolsun, Burak Dakak, Zeynep Bastık ve Yiğit Dikmen'in yer aldığı, yönetmen koltuğunda Cemal Şan'ın oturduğu, senaryosunu Yekta Torun ve Hilal Yıldız'ın kaleme aldığı Bi Yapım - Burak Sağyaşar imzalı dizide, farklı hayatlar yaşayan ve farklı suçlardan hüküm giymiş mahkum gençlerin etkileyici hikayesini ekranlara taşıyacak.

Umuda Kelepçe Vurulmaz, yakında FOX'ta.

Orijinal formatta oku
İlk ben açtım konumu sildin Deniz'de şahit lütfen geri ver konumu hemen! Değil mi @denizz19

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Muhteşem olmuş. Oyuncular çok başarılı. Her rol için en uygun isim seçilmiş gibi duruyor ilk bakışta.
Konu olarak Kırgın Çiçekler gibi bir hava sezdim. Orada anneden vuruyorlar burada suçsuzluk. Yetimhane yerine ıslah evi.:A Başarılı olabilir.:Z

Begüm ile Özge yine karşı karşıya. En son Ömre Bedelde döktürmüşlerdi.:X