Survivor 2016 - 100. Bölüm Yorumları

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Ahaha Semih kazandı ve dokunulmazlık ünlülerin oldu. :Z

Tüyocular şok. :A

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Oha Ünlüler kazandı, bilgi sayfası fos. :(

O kadar rahat izlemiştim bir de.

Günün en çok oyun kazanan ismi Damla'ydı ne hediye etmesi?
Tamam ona lafım yok ama bir sayı alsa 2-1 oluyordu dokunulmazlık gönüllülerin oluyordu.ayrıca 9-9 dan sonrada bir sayı alsaydı son oyuna lüzum kalmayacaktı.buda 2 defa fırsat anlamı taşıyor:)

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Tamam ona lafım yok ama bir sayı alsa 2-1 oluyordu dokunulmazlık gönüllülerin oluyordu.ayrıca 9-9 dan sonrada bir sayı alsaydı son oyuna lüzum kalmayacaktı.buda 2 defa fırsat anlamı taşıyor:)
Serkay ve İbo da kazanabilirdi bu 2. sayıyı. 2. fırsatı Serkay da yapabilirdi. :)

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Tabiki onlarda kazanabilirdi damlanın aldığı sayılara lafım yok.ayrıca demek istediğim şu iki defa o fırsat oldu.üstelik sadece 1 sayı alsaydı oyun bitmişti ama iki defada da alamadı.
Tamam ben de diyorum ki o alamadı ama Serkay ve İbo'dan birisi sadece kaybettiği oyundan birini alsaydı da alabilirlerdi. Hem son oyunda Serkay da kaybetti, onun da iki fırsatı olmuş oldu.

Olayı sadece Damla'ya yüklemek doğru değil. :)

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Bu arada Semih bugün laf arasında ''köylü'' adında benzetme yaptı. @Maskeli Fedai buna ne diyorsun peki? Resmen köylüleri küçümsedi ve ezmeye çalıştı. O gün Atakan'a laf söylüyordun, o olaydan farksız bir durum. Tarafsız yorumunu bekliyorum. @Bully