Survivor 2016 - 100. Bölüm Yorumları

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Semih'i ben itici Serkay ve Efecik'ten dolayı destekledim fakat sokakta görsem hiç merhaba demeyeceğim bir insan. Siz gençler destekleyebilirsiniz lafım yok.
Konsey fena olacak :A Herkes dedikoducuydu ondan favorin olmamıştır yoksa Nagi favorin olurdu :A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Vay be 6 kişi kaldılar, daha o gün ful doluydu kamera almıyordu. :D

Nagihan iki saat bir şeyi anlatamadı. :A

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Bunlar nasıl konuşmalar ya. Resmen birbirlerine bel altı vuruyorlar. Bu konuşmalar bantdan yayın Acun montajda niye atmıyor bunu da anlamış değilim.

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Semih yine bilmiş bilmiş konuştu ama bu sefer tutturamadı. :A

Hadi bakalım yazın da bitsin. :D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Bu hafta İbrahim gider bence.

Dokunulmazlık oyununun sonuna denk geldim kaç gündür izlemiyordum.

@Forumdash hajum çok fazla uzatmadılar mı bu sene yarışmayı? Hiç izlemek gelmiyor içimden, önceki senelerde böyle değildi ya. Bir de kendime yakın bulduğum yarışmacı yok onadan olabilir mi acaba? Genel olarak yarışmacılar önceki yıllara göre zayıf değil mi, tek ben mi böyle hissediyorum.
Valla hacı son 3 senedir Karadayı var diye izlemiyordum bir gün kaçırdığım için sonradan tekrarı da izleyemiyorum diye. Bu sene sırf utopyadan semih ve serkan(diskalifiye oldu) var diye başladım. Yoksa başlamicaktim. Ben de kımseyi tutmuyorum ama onca ay izlediğim semih için bakıyorum. Yine aynı gösteriyorlar.

Damla az önce yalan konuştu. Semih tenzih ettim seni dedi damla hayır etmedin dedi. Sonra Semih damlanın söylediği lafın karşiğini söylediğinde evet dedi:F Serkayın ağzına bakıp kojuşmadi m**l!

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Valla hacı son 3 senedir Karadayı var diye izlemiyordum bir gün kaçırdığım için sonradan tekrarı da izleyemiyorum diye. Bu sene sırf utopyadan semih ve serkan(diskalifiye oldu) var diye başladım. Yoksa başlamicaktim. Ben de kımseyi tutmuyorum ama onca ay izlediğim semih için bakıyorum. Yine aynı gösteriyorlar.

Damla az önce yalan konuştu. Semih tenzih ettim seni dedi damla hayır etmedin dedi. Sonra Semih damlanın söylediği lafın karşiğini söylediğinde evet dedi:F Serkayın ağzına bakıp kojuşmadi m**l!
Reyise dokunulmazlık sembolü almak yakıştı :D
ClQs8N2XEAAC2te.jpg