Ethem Özışık, Hangi Yapım Şirketiyle Anlaştı?

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Ethem Özışık, Hangi Yapım Şirketiyle Anlaştı?

hV80M1az-150x150.jpeg

Son dönemin en yaratıcı ve başarılı senaristlerinden biri olan Poyraz Karayel'in yazarı Ethem Özışık, yeni bir yapım şirketi ile anlaştı.

Daha önce Arkadaşım Max, Sudan Bıkmış Balıklar ve Sana Bir Sır Vereceğim'i kaleme alan usta senarist, Burak Sağyaşar'ın sahibi olduğu Bi Yapım ile uzun süreli bir anlaşmaya vardı.

Bi Yapım, önümüzdeki dönemde Zeynep & Halil, Peri Masalı, Merhamet ve Ceza, Yalancının Mumu gibi dizileri hayata geçirecek.

Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

utawleee

Favori Üye
Reaksiyon puanı
145
Puanı
144
projelerin isimleri dikkat çekici eğer içlerinide doldurabilirseler güzel işler çıkabilir

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,725
Puanı
1,061
umarım 2 den fazlasını yazmaz :D poyraz bitmezse 1 tanesini yazsın bunlardan :D

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Sudan Bıkmış Balıklar efsanesinden bir daha istiyoruz. :Z

Merakla bekliyoruz artık, sözde geçen sezon da Kanal D'ye yapıyordu Burak Sağyaşar. Bu yaz muhakkak ortalığa çıkacaktır.

-potterhead-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,769
Puanı
460
Poyraz Karayel'in yarısı kadar üzerinde çalışılsa yine çok iyi bir proje çıkar ortaya, ikinci Kerem Deren vakası benim için, ne yazsa izlenir :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,725
Puanı
1,061
geçenlerde böyle demiyodun sanki :A muhteşemin son sezonunu yazmıştı şimdi böyle dönüp kötülemen ilginç tabii :A
Son sezonu sen de iyi yazardin ilk 3sezon 23 yil 4.sezon 23 yil gidildi hep dedim kosemde yardimcisi drgismis zati.ss neyse kerem deren sosyal mefya abartmadi geliyor bans bir ycurum iyiydi o da erken bitti
.ss

-potterhead-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,769
Puanı
460
Son sezonu sen de iyi yazardin ilk 3sezon 23 yil 4.sezon 23 yil gidildi hep dedim kosemde yardimcisi drgismis zati.ss neyse kerem deren sosyal mefya abartmadi geliyor bans bir ycurum iyiydi o da erken bitti
.ss
Ezel'i atlıyor bide :F Hadi Tuba hasedinden, kıskançlığından, çekememezliğinden 20 Dakika'yı beğenmemiş gibi yapmana bir şey demiyorum. Onun dışında bi Sınıf, Ezel ve Uçurum'u yazdı zaten. Sınıf RTÜK engeliyle kaldırıldı, Arka Sıradakiler'in daha gerçekçi versiyonuydu. Ezel efsane zaten. Uçurum da çok cesur ve iyi bir diziydi.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,725
Puanı
1,061
Ezel'i atlıyor bide :F Hadi Tuba hasedinden, kıskançlığından, çekememezliğinden 20 Dakika'yı beğenmemiş gibi yapmana bir şey demiyorum. Onun dışında bi Sınıf, Ezel ve Uçurum'u yazdı zaten. Sınıf RTÜK engeliyle kaldırıldı, Arka Sıradakiler'in daha gerçekçi versiyonuydu. Ezel efsane zaten. Uçurum da çok cesur ve iyi bir diziydi.
Ezel klasik o sablon ustune 50 dizi yapilmistir oyuncu kadrosuyla one cikti :D