İngiliz And Then There Were None - Mini Dizi Yorumları

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
1x3

Hmmm. :A Değişik bir bölümdü. :rolleyes:

Tahminin tuttu bu arada. :A @destere @xemrexxx Hiçbiriniz tutturamamışsınız. :F

Güzeldi gerçekten yorumları okudum sizinle aynı fikirdeyim.
2.bölümde katil yaşlı adam demiştim katil o çıktı ama cinayetleri nasıl yaptığını kısa kısa anlatsa çok iyi olurdu. Ve yani son sahnede neden bunları yaptığını daha detaylı anlatabilirdi. sonuçta yargıç ve her zaman adalet yerini bulur diyor tamam bu sebep olabilir ama 10 kişiyi öldürmek için yeterli sebep değil tabi.

Vera'nın 2 dakikada sevdiği adamı satması ve sonra onun üzerine suçu atalım demesi beni çok şaşırttı. :D

9.0

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
1x3

2.bölümde katil yaşlı adam demiştim katil o çıktı ama cinayetleri nasıl yaptığını kısa kısa anlatsa çok iyi olurdu. Ve yani son sahnede neden bunları yaptığını daha detaylı anlatabilirdi. sonuçta yargıç ve her zaman adalet yerini bulur diyor tamam bu sebep olabilir ama 10 kişiyi öldürmek için yeterli sebep değil tabi.

Vera'nın 2 dakikada sevdiği adamı satması ve sonra onun üzerine suçu atalım demesi beni çok şaşırttı. :D

9.0
Bitti mi dizi yani? :D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
1x3

9.0

vera ne yaparsa yapsın kalbimizin baştacı :)bir ara stres yüzünden soyunup sevişmeye başladı ama stresi üstünden çabuk attı kız :)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,740
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1x2

İlk bölüme göre daha iyiydi. :D Ama hakikaten katil kim acaba. Birisinden şüpheleniyorum.
@destere @xemrexxx
Orada beyaz saçlı bir adam var en yaşlı olanı. O hiç panik yapmıyor çok sakin bence olabilir o. :D
Adadakiler bence evin dışına çıkmalı. Adadan kurtulmak için kayık filan bulmalı ama hepsi evde oturuyor çok saçma. :D

8.5

@OzaN @Yiğitt sizde izleyin bence tavsiye ederim zaten mini dizi. :)
Bu ara filmciyim, dizilere vakit yok. :D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Yani ne diyeyim Vera'ya. :D Stres işte birazda yoksa akıllı kız bence.
Dizi gerçekten güzeldi ya. :)

yorumunda katili tahmin ettiğini söylemişsin aynı tahmini bende yapmıştımda sonra o tahmin ettiğim ihtiyar
ölünce ondan artık şüphelenmemeye başka katiller aramaya başladım ama yargıç ölmemiş hepsi numaraymış tabiki :) eminim sende yargıç öldüğünde yeni katil adayları bulmuşsundur :)

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
yorumunda katili tahmin ettiğini söylemişsin aynı tahmini bende yapmıştımda sonra o tahmin ettiğim ihtiyar
ölünce ondan artık şüphelenmemeye başka katiller aramaya başladım ama yargıç ölmemiş hepsi numaraymış tabiki :) eminim sende yargıç öldüğünde yeni katil adayları bulmuşsundur :)
Aynen öyle. :D
Sorularım var hazır buradayken cevapla.:F

Bu Vera çocuğu bilerek mi ölüme götürdü ya sen orayı anlatsana bi. Çocuk denizde boğuluyordu bu kız koşmadı ama niye koşmadı yani anlat orayı bi.

Birde ilk başlarda diziye konsantre olamadım. Bu 10 kişi adaya geliyor ya. Kim davet ediyor bunu. Evin sahibi filan mı? öyleyse evin sahibi nerede.

O hizmetçiler bir kadını uykusunda öldürmüşlerde o mu yani.

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Aynen öyle. :D
Sorularım var hazır buradayken cevapla.:F

Bu Vera çocuğu bilerek mi ölüme götürdü ya sen orayı anlatsana bi. Çocuk denizde boğuluyordu bu kız koşmadı ama niye koşmadı yani anlat orayı bi.

Birde ilk başlarda diziye konsantre olamadım. Bu 10 kişi adaya geliyor ya. Kim davet ediyor bunu. Evin sahibi filan mı? öyleyse evin sahibi nerede.

O hizmetçiler bir kadını uykusunda öldürmüşlerde o mu yani.

vera ufak çocuğu bilerek öldürüyor o sahneyi sona doğru göstermişlerdi geçmişe dönüş sahnelerinde veranın çocuğa karşı adaya kadar yüz dediğini görüyoruz daha sonra kendisi hiç kıpırdamıyor epey bir süre bekleyip sonra çocuğu kurtarmaya gidiyor güya :) çocuğu ölüme yollamasının sebebide sevdiği vatandaşa miras kalsın diyeydi çocuk ölünce tüm miras sevgilisine kalacaktı kadının tabbi beklediği gibi olmadı çocuk öldüğünde sevgiliside terketti vera yı :)
oraya davet edende yargıçtır çünkü ordaki tahminim yargıcın mesleği gereği tüm suçluların mahkeme kayıtlarına ulaşabilir olması ? orda kendisine göre suçlu bulduğu kişilerin ceza almadığını görüp bunları tek tek adaya çağırmış olma ihtimali çok fazla, ama ynede bu konu tam açıklığa kavuşmadı
ayrıntılı bilgi için kitabı okumak lazım sanırım :) gerçi @xemrexxx topacı kitabınıda okumuş ama yinede konu hakkında bir fok bilmiyor :)

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
vera ufak çocuğu bilerek öldürüyor o sahneyi sona doğru göstermişlerdi geçmişe dönüş sahnelerinde veranın çocuğa karşı adaya kadar yüz dediğini görüyoruz daha sonra kendisi hiç kıpırdamıyor epey bir süre bekleyip sonra çocuğu kurtarmaya gidiyor güya :) çocuğu ölüme yollamasının sebebide sevdiği vatandaşa miras kalsın diyeydi çocuk ölünce tüm miras sevgilisine kalacaktı kadının tabbi beklediği gibi olmadı çocuk öldüğünde sevgiliside terketti vera yı :)
oraya davet edende yargıçtır çünkü ordaki tahminim yargıcın mesleği gereği tüm suçluların mahkeme kayıtlarına ulaşabilir olması ? orda kendisine göre suçlu bulduğu kişilerin ceza almadığını görüp bunları tek tek adaya çağırmış olma ihtimali çok fazla, ama ynede bu konu tam açıklığa kavuşmadı
ayrıntılı bilgi için kitabı okumak lazım sanırım :) gerçi @xemrexxx topacı kitabınıda okumuş ama yinede konu hakkında bir fok bilmiyor :)
Tamam çok teşekkürler. :D

Evet gerçekten yargıç için daha iyi bir neden gösterebilirlerdi hiç değilse akli dengesi filan olmasaydı en azından derdik delidir ne yaparsa yeridir diye ama yaşlı amcaya bakıyoruz gayet de akıllı. Sonra nasıl öldürdüğünü küçük küçük flashback ile göstereceklerdi. Çok aceleye getirilmiş diyeceğim ama yani isteseler ayrıntılı anlatırlardı. Niye öyle soru işaretleri ile bitirdiler anlamadım. :bilmem:

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Tamam çok teşekkürler. :D

Evet gerçekten yargıç için daha iyi bir neden gösterebilirlerdi hiç değilse akli dengesi filan olmasaydı en azından derdik delidir ne yaparsa yeridir diye ama yaşlı amcaya bakıyoruz gayet de akıllı. Sonra nasıl öldürdüğünü küçük küçük flashback ile göstereceklerdi. Çok aceleye getirilmiş diyeceğim ama yani isteseler ayrıntılı anlatırlardı. Niye öyle soru işaretleri ile bitirdiler anlamadım. :bilmem:

son yorumda aynı isteke bende bulunmuştum keşke nasıl yaptığını gösterselerdi ama demekki orayı sırlar perdesiyle sonlandırmışlar herkesin kendine göre yorumlaması istenmiş sanırım :)

MelankoliK

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,201
Puanı
411

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Bu ne böyle ihtiyarlar doluşmuş nesini izliyorsun diyecektim fakat @xemrexxx in paylaştığı resmi görünce bu düşüncemden vazgeçtim :D
@OzaN dizi ile alakasız bir resim koymuş. :D Bende ilk konuya girdigimde ne kadar çok yaşlı oyuncu var dedim sonra dizide genç oyuncular da çıkınca resmin farklı bir diziye ait olduğunu anladım. :D

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Başka resim varsa ekleyelim. :D
And-Then-There-Were-None-Homepage-Header-3.jpg