Netflix Jessica Jones 1. Sezon Yorumları

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
4. Bölümü izledim @Çiğdem- @vadikızı @destere

öhe dedim lo bu jesicanın ablasında iş var çok hot kız :love1:

O çocuk çıktı ya la foto çeken.Pislik şey jesssica o kadar yardımcı oluyor sana .s.s.s.s

O polis adamda çok hottu.(bu hotluk 5. Bölümün ilk kısmında da olabilir) vücudunu gördük. @Çiğdem- izlerken bayılcak.Ama siyahi adam yok ne zamandır ortada.

Ayrıca komşu çocuğu da abayı yaktı galiba jessicaya :A

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
5.bölümü izledim @Çiğdem- @vadikızı @destere
Tövbe bismillah kızın kardeşine sonda noldu öyle :( garip bir kadın gece bişiler yaptı ona :(

Ahh masum jessica.Keşi kurtarmaya çalışıyor bakalım yapabilecekmi :)

Kilgraveyi ne güzel kaçırmışlardı yine ellerinden kaçtı pislik.

Bide jessicadan resim istiyor.Jessica önce baktı keş uyuşturucuyu aldı mı diye.Almadığını görünce resmini gönderdi.Dizi güzel gidiyor :)

Bakalım neler olcak 6. Bölümde :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059
1x3. bölüm

başları sıkıcı olmakla devamı güzeldi ..
jessica ve luke ikide bir güreşe tutuşmasa dahada güzel olacak gibi :)
trish in saldırıya uğradığı sahne ve jessica nın müdahalesi , devmında jessica nın adamı takip ederek kilgrave e ulaştığı yerler heyecanlıydı zevkle izledik
jessica nın özel güçlerini görmek istiyoruz artık sadece dövüşteki üstünlüğü veya yataktaki kabiliyetinden çok daha değişik şeyler yapmalı :)
@Harunnn60 @Çiğdem- @vadikızı @cookies
bu arada @cookies sen çok hızlı gitmişsin sana yetişmemiz zor gibi :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
1x3. bölüm

başları sıkıcı olmakla devamı güzeldi ..
jessica ve luke ikide bir güreşe tutuşmasa dahada güzel olacak gibi :)
trish in saldırıya uğradığı sahne ve jessica nın müdahalesi , devmında jessica nın adamı takip ederek kilgrave e ulaştığı yerler heyecanlıydı zevkle izledik
jessica nın özel güçlerini görmek istiyoruz artık sadece dövüşteki üstünlüğü veya yataktaki kabiliyetinden çok daha değişik şeyler yapmalı :)
@Harunnn60 @Çiğdem- @vadikızı @cookies
bu arada @cookies sen çok hızlı gitmişsin sana yetişmemiz zor gibi :)
hahahha aaaa gözlerime inanamıyorum o ahnelerden sıkıldın yanı:F:F:F

çok abartıya kaçtılar bu bölüm gerçekten bak sen bile rahatsız olmuşsun yiyip içip yatağa ayol nedir bu böyle eee diğer bölümlerde her dakıka başı böyle devam ediceklerse gerçekten asabımı bozmaya başladı bu dizi:F:F:F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059
hahahha aaaa gözlerime inanamıyorum o ahnelerden sıkıldın yanı:F:F:F

çok abartıya kaçtılar bu bölüm gerçekten bak sen bile rahatsız olmuşsun yiyip içip yatağa ayol nedir bu böyle eee diğer bölümlerde her dakıka başı böyle devam ediceklerse gerçekten asabımı bozmaya başladı bu dizi:F:F:F
konuyla o sahneler uyumlu olacak birde çok sık tekrarlanmayacak :) yoksa izleyemiyorum gereksiz oluyor :)

ben jessica nın özel güçlerini merak ediyorum yataktaki performansını aşağı yukarı tahmin edebiliyoruz artık değişik şeyler göstermesi lazım :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
konuyla o sahneler uyumlu olacak birde çok sık tekrarlanmayacak :) yoksa izleyemiyorum gereksiz oluyor :)

ben jessica nın özel güçlerini merak ediyorum yataktaki performansını aşağı yukarı tahmin edebiliyoruz artık değişik şeyler göstermesi lazım :)
aaaaaaaa dünyanın onu geliyor galiba ayy koşun çococuklar @destere şey sahnelerinden şikayetçi azaltın sahneleri diyor bu günleride görücektik :F:F:F
ayy bence bu dizi imana getiricek seni finalide izleyince hacca gidersin artık sen :F
@Harunnn60 @cookies @xemrexxx

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,757
Puanı
1,061

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059
aaaaaaaa dünyanın onu geliyor galiba ayy koşun çococuklar @destere şey sahnelerinden şikayetçi azaltın sahneleri diyor bu günleride görücektik :F:F:F
ayy bence bu dizi imana getiricek seni finalide izleyince hacca gidersin artık sen :F
@Harunnn60 @cookies @xemrexxx
Sorma bende cok şaşırdım. :D Bence dalga geçiyor bizle. :D
Benim tanıdığım @destere ile bu destere farklı. :F
hayır çok ciddiyim :) amacımız sırf o görüntüleri izlemek olsa dizi izlemem onun yerini dolduracak bir çok site var :) o tarz görüntüleri severim ama konuyla birlikte olursa güzel olur yani aynı zamanda konudan heyecan duyacaksın kadın o işi yaparken sende onunla yatıyormuş hissine kapılacaksınki izlenesi olsun :) böyle habire gidip luke un üstüne atlarsa olmaz tabiki :))

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,757
Puanı
1,061
hayır çok ciddiyim :) amacımız sırf o görüntüleri izlemek olsa dizi izlemem onun yerini dolduracak bir çok site var :) o tarz görüntüleri severim ama konuyla birlikte olursa güzel olur yani aynı zamanda konudan heyecan duyacaksın kadın o işi yaparken sende onunla yatıyormuş hissine kapılacaksınki izlenesi olsun :) böyle habire gidip luke un üstüne atlarsa olmaz tabiki :))
Biraz güven konusunda düzelme var sende. :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059
Yani her an başka yuvaya uçacakmışsın gibi bir etki yaratıyorsun. :D O yüzden @Çiğdem- e de hak vermek lazım.:A
benim söylediklerime bakmaz @Çiğdem- ? biliyorki içim temiz kalbim temiz, bizimkisi lafta yani aha şurda üç beş kız soyunup üstüme saldırsa kaçacak delik ararım ben öyle utangaç yapıda bir insanım :))

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
benim söylediklerime bakmaz @Çiğdem- ? biliyorki içim temiz kalbim temiz, bizimkisi lafta yani aha şurda üç beş kız soyunup üstüme saldırsa kaçacak delik ararım ben öyle utangaç yapıda bir insanım :))
Yani her an başka yuvaya uçacakmışsın gibi bir etki yaratıyorsun. :D O yüzden @Çiğdem- e de hak vermek lazım.:A
evet harun bu konuda ilk defa şaşırttı yanı beni @destere ama ona katılıyorum kesinlikle evet çok temiz kalpli bir çocuktur içini biliyorum ben onun :F:F:F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059
evet harun bu konuda ilk defa şaşırttı yanı beni @destere ama ona katılıyorum kesinlikle evet çok temiz kalpli bir çocuktur içini biliyorum ben onun :F:F:F
hem temiz kalpli diyorsun hemde yanılttı beni diyorsun ? neden bir ara benden şüphemi duydun yoksa kalbim konusunda şüphelerinmi oldu baştan beri böyleyim :)
Bunu ben valla not edeceğim. İlk tefa seveceği sahneleri beğenmedi ve gereksiz buldu. o_O Kıyamet alameti. :A
senin yüzünden kız bana şüpheyle yaklaşmaya başladı bunuda bir yere not edeyim gaga sabunlarına basıp düşersin umarım kafa üstü :))

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
hem temiz kalpli diyorsun hemde yanılttı beni diyorsun ? neden bir ara benden şüphemi duydun yoksa kalbim konusunda şüphelerinmi oldu baştan beri böyleyim :)

senin yüzünden kız bana şüpheyle yaklaşmaya başladı bunuda bir yere not edeyim gaga sabunlarına basıp düşersin umarım kafa üstü :))
hahahahah ayyy almin vlla evet @Harunnn60 yüzünden şüphe duymaya başladım tamamen sucu ona atayım bari siz aranızda halledin ebnce konuyu :F