28 Ekim 2015 Çarşamba Reyting Sonuçları

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,401
Puanı
1,061
Sen nasıl bir antisin ya kıskanmaktan ölüyorsun iyi olmuş bu reytingler sana iyi kapak etmiş. :)))))))))))))
Tayyip ne hikmetse Portakalı şisiriyor nasıl Tayyip oluyor :A

He he de :A
portakal halkın adamı düşürmesi zor uyduruk taraflı haber bültenlerini kimse izlemiyor herkes biliyor :A
kıskançlık size mahsus panpa daha bugün 1.5 ay önce yalanlanan kösem haberini açıp göbek atmışınız:F

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
portakal halkın adamı düşürmesi zor uyduruk taraflı haber bültenlerini kimse izlemiyor herkes biliyor :A
kıskançlık size mahsus panpa daha bugün 1.5 ay önce yalanlanan kösem haberini açıp göbek atmışınız:F
Onla alakası yok doğruları yazınca tabi kapattırmaya çalışırsın. :)))))

HarzeM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,471
Puanı
250
Diriliş Ertuğrul için söylenecek söz yok. Ama ben özellikle TOTAL grubundaki reytingini böyle bir dizi için az buluyorum. Bana göre o kısımda en az 9 - 10 arası alması lazım. Ama rakipleri de çok güçlü olunca yavaş yavaş yükseliyor. Diziyi tebrik etmek lazım , TRT1 gibi yeni dönemde çok izlenmeyen bir kanalda bu oranları almak başarı. :)

Poyraz Karayel sanırım Kanal D'nin bu sezonki kurtarıcısı oldu. Dizinin tekrarına denk gelince bakıyorum. Konuya çok hakim olmasamda farklı bir havası var. İçine çekmeyi başarıyor. :)

Kara Sevda ilk bölümünü izlemeden önce Çilek Kokusu'nun çokta üzerine çıkamayacağını yazmıştım ama ilk bölünü izleyince kararım değişmişti. Dizi güzel. 2. ve 3. bölümünün belli kısımlarını izledim ve sıkılmadım. Senaryo hareketlense alıp başını gider bence. Özellikle TOTAL grubunda zirveyi ele geçirirse kolay kolay bırakmayacak gibi.

Acil Aşk Aranıyor yükselmiş çok sevindim. Ama en azından tüm kategorilerde 4 reytinge yakın oranlar alsa çok iyi olur. Serenay Aktaş için sezon sonuna kadar devam etmesini isterim :)
Öyle bir yorum yazmissinki tüm dizi fanlarının hoşuna gidecek cinsten haliyle beğeni ucmus.bende diriliwciyim sözlerine katılıyorum totalde hakettiği yerde değil rahat 9luk bir dizi:D

HarzeM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,471
Puanı
250
Evet Diriliş Ertuğrul: Osman Gazi olacak gibi. :) Malazgirt diziside yapacakmış yapımcı. :)
malazgirt dizi değil sinema filmi olacak.bizzat yapımcının ağzından duydum ki bence çok doğru bir karar. Sinema sektörüne katkı yapsınlar birazda. Ekranida tarih dizisiyle doldurmasinlar.

HarzeM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,471
Puanı
250
Bu arada şimdiden kosemci dirilisci kavgası başlamış. Herkes rakip diziye büyüler yapacak, reytingi dussun diye dualar edecek çok gan akacak cok:A ama ben soyliyim koseme çok güvenmeyin my nin yarısı kadar oy alır anca. Sadece diziportlar haberini yapıp duruyor ama sosyal medyada diziye ilgi çok yok.yorumlar genel manada kötü. My yı izleyip kosemi izlemiyecek çok kişi var gibi. Bunda my ye çok benzetilmesi ve hulya avsarin cast içinde yer alması büyük etken.destekten çok tepki var diziye:F:A

Son düzenleme:

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,401
Puanı
1,061
Bu arada şimdiden kosemci dirilisci kavgası başlamış. Herkes rakip diziye büyüler yapacak, reytingi dussun diye dualar edecek çok gan akacak cok:F:A
ne kavgası panpa ortasda büyük kıskançlık var sadece :A 2 ay önce açılan 1.5 ay önce yalanlanan haberler açılıyor :A

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,579
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Hem fatih portakal sayesinde kanal d den kaçan seyirci kitlesine orda bence orda arka sokaklar seyredilir fatih portakal sayesinde

Foxta

Sinan119

Üye
Reaksiyon puanı
156
Puanı
44
Show TV son 2 haftadır reklam düzenini yeniledi o yüzden evet projelerininde reytingi yükseldi ama hafta ici projeleri 19:45 yayına giriyor uzun özetle yayın yapıyor bu yüzden avantaj büyük kanalda @Canol

Canol

Favori Üye
Reaksiyon puanı
379
Puanı
184
Show TV son 2 haftadır reklam düzenini yeniledi o yüzden evet projelerininde reytingi yükseldi ama hafta ici projeleri 19:45 yayına giriyor uzun özetle yayın yapıyor bu yüzden avantaj büyük kanalda @Canol
Yeni reklam düzeni degilki bu bildigin dizi full reklam vermeden yayinlaniyor dizinin son 5 dakikasi 2 kere reklam veriyor reklamsiz bolunmeden yayinlanan program tabiki yukselir

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
ertuğrulum harika reytingler almış bende reyting tahminine ab 10.05 demiştim ab 10.02 almış
tutturmuş gibi birşey olmuşum yanı @EFE UYSAL :Z:Z:Z