FOX The Last Man on Earth 1. Sezon Yorumları

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
1x12

Yine vasat bir bölümdü. :(

Bir ara duştayken bizim Phil'e iş koyuyor sandım ama gay değilmiş. :)

Umarım Phil ve Todd şu yeni herifi öldürürlerde kurtuluruz. :)
6.5/10

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
1x13 - Sezon Finali
Diziyi bırakıp bırakmamam bu bölüme bağlıydı. Çok güzel başlasa da ortalara doğru biraz bozmuştu dizi. Sezon finalini çok güzel yaptılar o yüzden devam kararı aldım :D
Zalımlar siz kim köpeksiniz Phill'i Tucson'dan kovmak ne demek :T:

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
1x13 (Sezon Finali)

Bütün sezon Carol ölse diye bekledim bu kadar sinir bir karakter olabilirdi ve Phil için de en uygunsuz kişiydi. Beni tatmin etmedi. İkinci sezonun ilk bölümünde umarım başka şeylerle karşılaşırız yoksa bırakacağım diziyi.

Şaka gibi adamı kendi kurduğu topluluktan uzaklaştırmaya çalışıyorlar. O kadar bekledik adamın talihi dönecek diye yok dönmedi en başa döndük. :(

Son sahnedeki Phil'in kardeşiydi. O adam nasıl dünyaya inecek çok merak ediyorum. :)
6/10

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
1x12

Çok kötüydü. Hiç gülmedim.

6/10

yeni gelen adam çok gıcık ya. :D bütün kadınlar ona aşık oldu.

Son sahnede Carol yaptığı şeye hiç yakıştıramadım.

Melissa , Tood Uzaklasmaya devam ediyor çok sevindim. :D

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
1x13 ( Sezon Finali )

Son sahneler hariç kötüydü. Son sahneden sonra 2.sezonu merakla bekliyorum. Bakalım konuya nasıl bağlayacaklar. :X

Ve cidden böyle güzel bir konuyu iyi kullanamadılar. ( ilk bölüm hariç) biraz yaratıcı olsunlar. TWD örnek alsınlar bari ( iki dizide post - apolitik dönemde geçiyor çünkü.) :(

Bölüm yorumum. :X
7.5/10

En sevdiğim karakter Melissa , Tood'a geri döndü. :( Şaka gibi...

Bu bölüm Phill'e yaptıklari yok artık dedirtti. Adamı kovdular resmen!
Yeni gelen adam çok gıcık kimsede bir şey demiyor. Tood 'da 2 dk da sattı Phill'i :(

Son sahnede Carol, Phill'i kurtardı. Hele şükür bir işe yaradı. :D

Son sahnede ise Phill kardeşi yada Abisini gördük. Uzaydan sanırım arıyor oda :F bakalım neler olacak?
@Çiğdem- @OzaN @sürgünüm @cookies @yatutarsa @cevaa

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Ve konuda ki kimsede demedi ki tanıtım fragmanları da stadyumda , şehirde filan Phill baya dolaşıyordu. Niye dizide göremedik diye kimse demedi. :D Bari o sahneleri sezon finaline koysalardi güzel bir sezon finali olmuş olurdu. :X

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
1x13 ( Sezon Finali )

Son sahneler hariç kötüydü. Son sahneden sonra 2.sezonu merakla bekliyorum. Bakalım konuya nasıl bağlayacaklar. :X

Ve cidden böyle güzel bir konuyu iyi kullanamadılar. ( ilk bölüm hariç) biraz yaratıcı olsunlar. TWD örnek alsınlar bari ( iki dizide post - apolitik dönemde geçiyor çünkü.) :(

Bölüm yorumum. :X
7.5/10

En sevdiğim karakter Melissa , Tood'a geri döndü. :( Şaka gibi...

Bu bölüm Phill'e yaptıklari yok artık dedirtti. Adamı kovdular resmen!
Yeni gelen adam çok gıcık kimsede bir şey demiyor. Tood 'da 2 dk da sattı Phill'i :(

Son sahnede Carol, Phill'i kurtardı. Hele şükür bir işe yaradı. :D

Son sahnede ise Phill kardeşi yada Abisini gördük. Uzaydan sanırım arıyor oda :F bakalım neler olacak?
@Çiğdem- @OzaN @sürgünüm @cookies @yatutarsa @cevaa
dizide komediye uygun oyuncu yok cnm phil dışında carol ve todd çok uygun tipler ama melissa ve diğer 2 kadın sonra yeni phil bunların hiçbiri komediye uygun değil diziyide batıran kişiler bunlar
ayoll oradaki inek bile beni onlardan daha çok güldürdü zaman zaman :F:F:F

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
dizide komediye uygun oyuncu yok cnm phil dışında carol ve todd çok uygun tipler ama melissa ve diğer 2 kadın sonra yeni phil bunların hiçbiri komediye uygun değil diziyide batıran kişiler bunlar
ayoll oradaki inek bile beni onlardan daha çok güldürdü zaman zaman :F:F:F
Phill'de sakalını kestirince komikligi gitmişti. :D Carol ve Tood konusunda haklısın ama Carol sesi çok itici. :(
Melissa konusunda katılmıyorum sana ♡♡

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Vayy be [emoji33]
5c201e1ee878d3ee55ee7f4972dc49f1.jpg

Castei

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,699
Puanı
185
Dizi başlarda güzel ilerliyordu, ne zaman o todd çıktı o zaman saçmalaya başladı, hele sonlara doğru bi tane daha phil miller'ın ortaya çıkmasıyla iyice battı dizi. İlk sezon iyiden kötüye doğru bi düşüş oldu, ancak ikinci sezonun daha iyi planlanması gerekir yoksa dizinin iptal edilmesi kaçınılmaz...