FF Sorgu Odası-Hafta 54-Sorgudaki İsim: Billy Kane

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Merhaba,Hoş geldin odaya ))

Hakkımdaki görüş ve önerilerini alayım önce sonra ise ne var ne yok napıyon ?

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@cookies : nickin tuhaf bir ara degistirmeni öneririm. :D ilk uye oldugun zamanlarda yorumlarin cocuksuydu simdi biraz daha kaliteli buluyorum. cigdem , x'li emre. ve destere ile samimiligin var. enerjik birisin. :D senaryoya ilgin var yazdiklarin benim ilgimi cekmiyor cok karisik yaziyorsun biraz kalitelestirmelisin. pek sohbetimiz yok. umarim favori uye olursun ve uzun yillar aramizda olursun. :)

@batuhankaralar : eski uyelerdensin ama hic sohbetimiz olmadi. pek aktifte olmuyorsun olsanda fazla mesaj yazmiyorsun. :) haxbal oynamisligimiz var iyide oynuyorsun surekli oynasan baya gelistirirsin aslinda kendini. :D sonraaa , genel olarak izledigimiz diziler ayni oluyor. :D şu anda kurmus oldugun bir siten var dilerim iyi yerlere getirirsin. :) son olarak umarim hep aramizda olursun. :)

@Çiğdem- : giresunlu oldugunu biliyorum annemde giresunlu hemşehir sayiliriz. :D foruma gelerek tum gozleri ustune cektin. :D cok enerjik deli dolu birisisin. sen olmasaydin emre'yi dusunemiyorum kime sarardi acaba , desterede protestoda hala. :A resimlerini bizimle paylastin Allah nazardan korusun cok guzel kızsın. :D eee başka , yerli dizilerden kacak , kvp izledigini biliyorum daha cok aksiyon seviyorsun racon'uda izleyeceksin ortak bir dizimiz olacak. :D şu sıralar bazi uyleri yabanci dizilere yonlendirme calismalariniz var mert ile kolay gelsin. :D öyle yani. :D iyiki araniza katilmissin umarim hep bizimle olursun. :D
çok tşşk ederim güzel düşüncelerin için @Billy Kane :bhr::bhr::bhr:
ayyy bana çirkin diyen @xemrexxx duysun bunları hatta taşlayıp atın şunu forumdan :F

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Benim hakkımda ne düşünüyorsun?
yeni üyelerdensin kaliteli mesajların var. beşiktaşlısın. favori üye olmana sevindim zamanla editörde olursun konu açmayada başladın. :) diriliş ertuğrul , filinta ve bbs izliyorsun bende bbs izliyorum şu anda ve filinta ile diriliş'e henüz başlamadım ama 15 tatilde başlıcam. :) pek tanımıyorum o yüzden fazla yorum yapamıcam ama aramıza katılmana sevindim kalıcı olursun umarım.. :)

Klasik sorudan sıkıldığın zamanlar oluyor mu?
şu an olmadı diyelim. :D

Bhnd?

Bana yazın elemli mesajlar atmıştın ama :T: kalbimi kırmıştın .ss
nickini beğeniyorum. diyarbakır'da yaşıyorsun. vadici kardeşimizsin. :D bir ara diğer vadicilerle aranız bozulmuştu neyseki barıştınız. favori üyelikten düşmene üzüldüm umarım yeniden dönersin. umarım hep aramızda kalıcı olursun.. pek hakkında bilgim yok bu kadar işte hacı. :D

Sorgu odasına hoşgeldin. Benim hakkımda ne düşünüyorsun :D
kimler online listesine bakarken gördüm seni nickin hoşuma gitti hemen selam verdim sana. :D eğlencelisin. kısa zamanda baya sevdirdin kendini. sohbetin çok iyi bu sayede herkesle çabuk kaynaştın süper modluğa kadar yükseldin tebrik ederim hacı. bu sezon izlediğimiz ortak medcezir var onun dışında yok sanırım. :D geçen sene survivor konusunda şov yaptın bakalım bu sene yapıcak mısın. :A galatasaraylısın , futbolla alakalısın. ıııııımmmmm.. 10-15 gün girmedin foruma bıraktın sandık birdaha habersiz biryere gitme. :D sende umarım hep aramızda olursun. :D

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
İlk sorumu soruyorum. Bakalım beni ne kadar iyi tanıyorsun. Çok uzun yazmazsın sanırım. Yazarsan daha iyi tabi. Benim hakkımda ne düşünüyorsun?

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
yeni üyelerdensin kaliteli mesajların var. beşiktaşlısın. favori üye olmana sevindim zamanla editörde olursun konu açmayada başladın. :) diriliş ertuğrul , filinta ve bbs izliyorsun bende bbs izliyorum şu anda ve filinta ile diriliş'e henüz başlamadım ama 15 tatilde başlıcam. :) pek tanımıyorum o yüzden fazla yorum yapamıcam ama aramıza katılmana sevindim kalıcı olursun umarım.. :)

şu an olmadı diyelim. :D

nickini beğeniyorum. diyarbakır'da yaşıyorsun. vadici kardeşimizsin. :D bir ara diğer vadicilerle aranız bozulmuştu neyseki barıştınız. favori üyelikten düşmene üzüldüm umarım yeniden dönersin. umarım hep aramızda kalıcı olursun.. pek hakkında bilgim yok bu kadar işte hacı. :D

kimler online listesine bakarken gördüm seni nickin hoşuma gitti hemen selam verdim sana. :D eğlencelisin. kısa zamanda baya sevdirdin kendini. sohbetin çok iyi bu sayede herkesle çabuk kaynaştın süper modluğa kadar yükseldin tebrik ederim hacı. bu sezon izlediğimiz ortak medcezir var onun dışında yok sanırım. :D geçen sene survivor konusunda şov yaptın bakalım bu sene yapıcak mısın. :A galatasaraylısın , futbolla alakalısın. ıııııımmmmm.. 10-15 gün girmedin foruma bıraktın sandık birdaha habersiz biryere gitme. :D sende umarım hep aramızda olursun. :D
Eyvallah güzel yorumların için. :D Senin de bende yerin ayrıdır zaten forumda bana ilk mesaj atan kişi olduğun için daha dün gibi aklımda. :D

Zaten nick olarak da bir yakınlığımız var bu yüzden hep bir yakın görürüm kendimi sana. :D Bu sene pek göz önünde olmam gibi Survivor konusunda ama büyük de konuşmamak lazım ne diyeyim. :A

Ben forumu bırakıp gidemem ya, kopamam buradan bundan sonra inşallah gitmek zorunda kalmam ama gidersem haber vereceğim söz. :D

Neyse ben 2.soruma geçeyim. Musicsurvivor'da şampiyonluk şansın olduğunu düşünüyor musun, kendine en güçlü rakip gördüğün şarkıcı kim? :A

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Aman klasik sorularla sıkmayın @Billy Kane yi dicektim ki bnde klasik sorcam cevaplamaz ama olsun :(

Ne çeşit kizlardan hoslanirsin :)

Sevdiğin kızı en yakın arkadasinla bassan ne yaparsın ?
En yakın arkadasina aşık olsan ne yaparsin ?

Adin emreydi galiba @xemrexxx le ayni adda olmaktan memnunmusun :)
esmer kızlar favorim. :D

en yakın arkadaşım olsa bile direk döverdin heralde. :D

3. soru biraz saçma olmuş. aşkımı itiraf ederdim yani. :D

aslında adım emrecan neyse. :D memnum , çok şükür onun gibi değilim ama. :A

Merhaba,Hoş geldin odaya ))

Hakkımdaki görüş ve önerilerini alayım önce sonra ise ne var ne yok napıyon ?
hoş buldum. :)

pek fikrim yok senin hakkında. :D kiraz mevsimi sayfasında yorumlaşıyoruz seninle. aktifsin ama tv bölümünde yoksun pek ondan karşılaşamıyoruz. :D sohbetin iyi. ıııımm başka birşey gelmiyor aklıma ya. :D

adaşız. :D renkli bi kişiliğin var. önceden senaryolar yazıyordun bülo favorimdi. :F kendine benziyen bi üye buldun çikoyla baya iyi anlaşıyorsunuz. :D meryem uzerli fanısın. my bitti ama haberleri bi bitmedi sayende. :D bir gün girmesen foruma yokluğun hissedilir o derece sevdirdiğini düşünüyorum kendini tabi bazı çekemediğin oyunculara laf atmasan bende severdim seni. :D :D umarım hep forumda olursun panpa. :D

Yeniden favori üye oldum @Billy Kane :A
ne ara oldun? :eek: sevindim. :D
İlk sorumu soruyorum. Bakalım beni ne kadar iyi tanıyorsun. Çok uzun yazmazsın sanırım. Yazarsan daha iyi tabi. Benim hakkımda ne düşünüyorsun?
forumda beyefendiğinle öne çıkıyorsun. saygılısın yorumların kaliteli ve seviyeli. twitter'da kendi yazdığın sözler var çok yeteneklisin. :) l&m fanı olarak tanıdım seni ilk üye olduğum zamanlarda. geniş aile'yi de izliyordun o zamanlarda nickin değişikti sonradan değiştirdin. bir cümle kuracaksın , uzata bildiğin kadar uzatıyorsun bundan dolayı bazı üyeler tarafından eleştiri aldın bende sıkılıyorum o kadar uzun yorumları okumaya. :D kendi zevkin tabi iyi birşey aslında , daha detaylı yorumlar yapıyorsun. renktaşız. :D iyi anlaşıyoruz seninle. :D umarım sende hep aramızda olursun diyeyim. :)

Eyvallah güzel yorumların için. :D Senin de bende yerin ayrıdır zaten forumda bana ilk mesaj atan kişi olduğun için daha dün gibi aklımda. :D

Zaten nick olarak da bir yakınlığımız var bu yüzden hep bir yakın görürüm kendimi sana. :D Bu sene pek göz önünde olmam gibi Survivor konusunda ama büyük de konuşmamak lazım ne diyeyim. :A

Ben forumu bırakıp gidemem ya, kopamam buradan bundan sonra inşallah gitmek zorunda kalmam ama gidersem haber vereceğim söz. :D

Neyse ben 2.soruma geçeyim. Musicsurvivor'da şampiyonluk şansın olduğunu düşünüyor musun, kendine en güçlü rakip gördüğün şarkıcı kim? :A
açıkcası finale kadar gideceğimi düşünüyorum , evet. :D rihanna. :D yarışma başlamadan favorimin rihanna olduğunu söylemiştim halada öyle ama oylamada beklemediğim puanlar alıyor bazen son sıralarda oluyor yani öyle güçlü bi sese 1 puan veriliyor arkadaşlarımın müzik zevkine hayranım. :A
Tamam susuyorum. :):):):)

Emre en sevdiğin yemek nedir? :X
patlıcanlı köfteye baylıyorum. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...