Yabancı Dizi Önerileri

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
http://www.dizibox.org/yeni-yilda-diziboxda-sizleri-bekleyen-diziler-izle/

@OzaN @xemrexxx @sürgünüm @Forumdash @Çiğdem- @Harunnn60 @kaan955

yeni yılda yeni dizilerin toplu gösterimi varmış bu adreste , fragmanlarla birlikte bir göz attım çok güzel diziler bizi bekliyor özellikle ABC atakta gibi :)

bu dizilerin tanıtımı daha önce @OzaN tarafından bizim forumda yapılmıştı? ama burda toplu halde daha bir akılda kalıcı gibi duruyor :)

özellikle galavant adlı müzkal komedide kral karakterini canlandıran vatandaş çok renkli biri bunu izleyeceğim hem komedi hem müzikal :)

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,822
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com

yeni yılda yeni dizilerin toplu gösterimi varmış bu adreste , fragmanlarla birlikte bir göz attım çok güzel diziler bizi bekliyor özellikle ABC atakta gibi :)

bu dizilerin tanıtımı daha önce @OzaN tarafından bizim forumda yapılmıştı? ama burda toplu halde daha bir akılda kalıcı gibi duruyor :)

özellikle galavant adlı müzkal komedide kral karakterini canlandıran vatandaş çok renkli biri bunu izleyeceğim hem komedi hem müzikal :)
Galavant bekleniyor, bence de güzel bir iş olacak. :):)

Bu arada yarım saatlik dizi çekmişler resmen. :D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
Galavant bekleniyor, bence de güzel bir iş olacak. :):)

Bu arada yarım saatlik dizi çekmişler resmen. :D
o sondaki dig diye bir dizi(sanırım dizi :)) tanıtımı yapılmış onu daha önce duymamıştım gibi... nasıl bişey olacak acaba ? kanalı USA network muş :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
O kanaldan iyi bir iş çıkacağını sanmıyorum. :):)
fragmanlara bakılırsa sanki yeni dizilerin hepsi güzel gibi duruyor :)özellikle dram gizem gerilim türü diziler çoğunlukta ? tam bize göreymiş yeni diziler :)
better call saul zaten güzel olacak
12 maymun gizem,secret lies gerilim gizem , bir marvel e soğuk bakıyorum sanki the flash tarzı @Çiğdem- lik gibi duruyor :)) birde backstorm ağır vasıta gibi ? yinede izlemeden karar vermeyeyim :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,056
Puanı
1,061

sfyf yine iyi işler yapacak gibi ::A

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,822
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
fragmanlara bakılırsa sanki yeni dizilerin hepsi güzel gibi duruyor :)özellikle dram gizem gerilim türü diziler çoğunlukta ? tam bize göreymiş yeni diziler :)
better call saul zaten güzel olacak
12 maymun gizem,secret lies gerilim gizem , bir marvel e soğuk bakıyorum sanki the flash tarzı @Çiğdem- lik gibi duruyor :)) birde backstorm ağır vasıta gibi ? yinede izlemeden karar vermeyeyim :)
Ben videoyu izlemedim hangi diziler var bilmiyorum o yüzden. :):)

Ben Better Call Saul ve Galavant dışında pek diziye bulaşmayı düşünmüyorum ama bakalım aklımı çelenler çıkabilir arada. :):)

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
12 Maymun ve Better Call Saul'u bekliyorum. Özellikle 12 Maymun için beklentim büyük, efsanevi filmin uyarlaması sonuçta. Filmi ilk izlediğimde çok sevmemiştim aslında ama sonradan beynime işlenmeye başlamıştı.

Onun haricinde sağlam bilimkurgu lar çıkarsa kaçırmam. Koskaca 2014 de adam akıllı bir bilimkurgu yoktu, Fringe, Flashforward, Terranova gibi.

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
12 Maymun ve Better Call Saul'u bekliyorum. Özellikle 12 Maymun için beklentim büyük, efsanevi filmin uyarlaması sonuçta. Filmi ilk izlediğimde çok sevmemiştim aslında ama sonradan beynime işlenmeye başlamıştı.

Onun haricinde sağlam bilimkurgu lar çıkarsa kaçırmam. Koskaca 2014 de adam akıllı bir bilimkurgu yoktu, Fringe, Flashforward, Terranova gibi.
HBO nun bu sene yeni dizisi yokmu acaba ? ortalık ABC dizilerine kalmış HBO dan güzel ve kaliteli bir dizi bekliyorum :)

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
lö totoş slap i duydun mu zachary quinto ile uma thurman varimiş başrollerde 8 bölümlük mini dizi olacakmış izlerim gibi ikisi de sevdiğim isimler :X @OzaN @Tolstoyevski
senden duydum şimdi baktım biraz ama puanı çok düşüklerden? imdb amcan 7 buçuk puan vermiş diziye :)

ayrıca uma tuman ı sana bırakıyorum:) dizide Melissa George varmış melisayıda kendime alıyorum :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
Westworld gelecek yeni HBO bombası o. :):)
'''Karanlık bir gelecekte geçecek dizi, zengin kesime hitap eden bir eğlence parkını mekan edinecek. Yapay zekaların kullanıldığı, gelen ziyaretçilerin katılabildiği oyunlarla dolu bu parkta; vahşi batı macerası sunan kısımda bir sorun ortaya çıkacak. Eğlenmeyi uman müşteriler, peşlerindeki silahlı nişancıdan kurtulmaya çalışacaklar.'''

konusuna hemen baktım :) bilimkurgu macera gerilim herşey içice... ayrıca sessiz kuzu katili hannibal anthony hopkins dede başrolde asla kaçırılmayacak bir dizi :)

The Slap birde buna bak puanına ? benim 2011 model dizinin puanı var senin dizin 2015 modelmiş :)