FF Sorgu Odası-Hafta 48-Sorgudaki İsim: Çiğdem-

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Öncelikli olarak sorgu odasına hoşgeldin.

Hemen klasikleşen sorumuzla, sorgu odana giriş yapıyorum. İçini dökebileceğin, uzun uzun yazabileceğin bir soru yöneltiyorum. Benim hakkımda ne düşünüyorsun?
öncelikle şunu demem lazım yanı yaşının 17-18 olduğunu bilmeden önce forumun ablerinden sanıyordum ben seni 30 yas gurubunda sanıyordum cidden :F:F:F
kötü anlamda demiyorum tabikide cnm yaşına göre çok olgun düşünen birisin yanı ergenlik dönemelrde dediğimiz yaş gruplarında bukadar olgun düşünebilmen mantıklı olman çok güzel birşey aslında kişiliğinle ön pilana çıkıyorsun gibi görünüyor @Yakamoz-Asi gibi senide seven ve sevenelr olduğu kadarda sevmeyenelr demiyeyim yine çekemeyenler var diyeyim sanada oyönden yakamoz asiyle benziyorsunuz bence :kiki::kiki::kiki: yazıalrını uzun bulanlar oluyor genelde ama bende en ufak şeyde çok ayzan brisiyim kısa yazanları itici buluyorum bende:rolleyes::rolleyes::rolleyes: detay herzaman iyidir bence içinden geldiği gibi uzun uzun yazmaya devam et cnm süper mod olmanı beklerken emekli olmuşsun hemde bu yaşta yanı yine şaşırtan bir olay:kiki::kiki::kiki::kiki:

bu çirkinliğini neye borçlusun ayol :F
güzelliğimi doğallığımı karadenizli oluşuma borcluyum bence bunın havasıdnanmı suyunanmı artık bilmiyorum genlerimizde var galiba :A:A:A:A

Sorgu odasinda bu kez begendigim uyelerden biri)

aksam sorularim gelecek ama simdi ilk sorumu vereyim

kac yil dogumlusun,burcun ve nerde okuyorsun?
çokkk tşşk cnm kısa sürede sende forumda sevildin bence daha aktif olursun umarım dizi yorumları haricindede aktif olmanı bekliyoruz :love1::love1::love1:

1991 doğumluyum 23 yaşındayım
başak burcuyum
bilgisayar programcılığı mezunuyum üni 2 yıllık bitirdim 2013 ylında mezun oldum yaklaşık 1 yıldır boştayım çalısmıyorum cnm ev kızı şuanlık diyebiliriz :-):-):-)

Son düzenleme:

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
"Çiğdem hanım, çok daha önce katılmıştı sanki sorgu odasına" diyordum ki, Nisan 2014'te katılmışsın. Sorgu odasındaki 43. haftadaki kişiydin, şimdi 48. haftadaki kişisin. Yeniden sorgu odasına girmedeki sebep nedir, konun ilgi görür mü?

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Teşekkürler @çiğdem- geçenkindede aynı yorumu yapmıştın ama neyse.:A Fikirlerin değişmemiş güzel.:Z

İlk erkek arkadaşının ismi.ss

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
"Çiğdem hanım, çok daha önce katılmıştı sanki sorgu odasına" diyordum ki, Nisan 2014'te katılmışsın. Sorgu odasındaki 43. haftadaki kişiydin, şimdi 48. haftadaki kişisin. Yeniden sorgu odasına girmedeki sebep nedir, konun ilgi görür mü?
nisan ayında katılmıştım evet ama 6 ay geçmiş üzerinden :-):-):-)
katılanlar daha sonra tekrar katılabiliyorlardı boşluk olunca bende bunu bildirdim bu hafta
katılan olmayınca 2.kez katılanlardan biri olarak beni aldılar şimdi ben nisan ayında çok popüler sayılmazdım yenü üyelerden biriydim çünkü herkesle tam tanışamamışdım
şimdi daha popüler olduğumu düşünüyorum sevildiğimi desem daha doğru olur :-):-)
böyle şeylere hevesliyim ben zaten yeniden katılmak istedim ayrıca yeni üyelerden
bazıları ve @Nisa da yeniden katılmamı istediler nisan ayında yoktulardı çünkü bende bunu bildirdim bu hafta boşlukta aldılar :-):-)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,192
Puanı
1,061
ne zamandan beri parlakçısın?

burçlara inanır mısın?

@destere mi jensen mı yoksa ikisini birbirine mi bıraktın evlenip mutlu olsunlar diye?

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Seni sen yapan özelliklerin neler? Bir özelliğini düşün, o özelliği duyduğunda arkadaşların "aynı Çiğdem gibi" diyebileceği özellikler. Bu özelliklerin neler?

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Teşekkürler @çiğdem- geçenkindede aynı yorumu yapmıştın ama neyse.:A Fikirlerin değişmemiş güzel.:Z

İlk erkek arkadaşının ismi.ss
hahaha hiç bilmiyorum vlla cnm öncekı sorgu odasında neler yazdım şuan hiçbir bilgim yok hatırlamıyorum hiçbirini :kiki::kiki::kiki:
aynı yorum olmuşsa evet hakkındakı düşüncelerim değişmemiştir değişiceğinide düşnümüyorum zaten ;);)
emrah :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
hahaha hiç bilmiyorum vlla cnm öncekı sorgu odasında neler yazdım şuan hiçbir bilgim yok hatırlamıyorum hiçbirini :kiki::kiki::kiki:
aynı yorum olmuşsa evet hakkındakı düşüncelerim değişmemiştir değişiceğinide düşnümüyorum zaten ;);)
emrah :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Az önce Emrah derken iç mi çektin ben mi öyle hissettim.:A

Teşekkür ederim.:bhr:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
ne zamandan beri parlakçısın?

burçlara inanır mısın?

@destere mi jensen mı yoksa ikisini birbirine mi bıraktın evlenip mutlu olsunlar diye?
hahahaha nasıl soru bunlar yaaa :F:F:F
ne zamandan beridirmi parlakcıyım 10 yıl olacak hep süpernatural yüzünden :F:F

burclara inanmyorum şimdi başak burcları bugün baslarına bunlar gelicek diyor
tek başak burcu ben değilim türkiyedekı başak burcu olan her insanmı hergün aynı şeyleri yaşıyor hahaha oyüzden inanmıyorum hergün her insan aynı şeyleri yaşayamaz bence:kiki:

hayırrr jenseni @destere ye enden brakıyorum yaa hahaha destereye ne oluyor başkasını bulsun :kiki::kiki::kiki:

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,192
Puanı
1,061
hahahaha nasıl soru bunlar yaaa :F:F:F
ne zamandan beridirmi parlakcıyım 10 yıl olacak hep süpernatural yüzünden :F:F

burclara inanmyorum şimdi başak burcları bugün baslarına bunlar gelicek diyor
tek başak burcu ben değilim türkiyedekı başak burcu olan her insanmı hergün aynı şeyleri yaşıyor hahaha oyüzden inanmıyorum hergün her insan aynı şeyleri yaşayamaz bence:kiki:

hayırrr jenseni @destere ye enden brakıyorum yaa hahaha destereye ne oluyor başkasını bulsun :kiki::kiki::kiki:
ama @destere totoşu bu totosunu oraya buraya jensena mensena sürüye sürüye seni alt eder :F

neyse ian mı jensen mı joseph mi :F

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
öncelikle şunu demem lazım yanı yaşının 17-18 olduğunu bilmeden önce forumun ablerinden sanıyordum ben seni 30 yas gurubunda sanıyordum cidden :F:F:F
kötü anlamda demiyorum tabikide cnm yaşına göre çok olgun düşünen birisin yanı ergenlik dönemelrde dediğimiz yaş gruplarında bukadar olgun düşünebilmen mantıklı olman çok güzel birşey aslında kişiliğinle ön pilana çıkıyorsun gibi görünüyor @Yakamoz-Asi gibi senide seven ve sevenelr olduğu kadarda sevmeyenelr demiyeyim yine çekemeyenler var diyeyim sanada oyönden yakamoz asiyle benziyorsunuz bence :kiki::kiki::kiki: yazıalrını uzun bulanlar oluyor genelde ama bende en ufak şeyde çok ayzan brisiyim kısa yazanları itici buluyorum bende:rolleyes::rolleyes::rolleyes: detay herzaman iyidir bence içinden geldiği gibi uzun uzun yazmaya devam et cnm süper mod olmanı beklerken emekli olmuşsun hemde bu yaşta yanı yine şaşırtan bir olay:kiki::kiki::kiki::kiki:

güzelliğimi doğallığımı karadenizli oluşuma borcluyum bence bunın havasıdnanmı suyunanmı artık bilmiyorum genlerimizde var galiba :A:A:A:A

çokkk tşşk cnm kısa sürede sende forumda sevildin bence daha aktif olursun umarım dizi yorumları haricindede aktif olmanı bekliyoruz :love1::love1::love1:

1991 doğumluyum 23 yaşındayım
başak burcuyum
bilgisayar programcılığı mezunuyum üni 2 yıllık bitirdim 2013 ylında mezun oldum yaklaşık 1 yıldır boştayım çalısmıyorum cnm ev kızı şuanlık diyebiliriz :-):-):-)
Yok artik @Arslan Bey sen 17 yasindamisin en az 35 gibisin :eek: :eek: :eek:

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,088
Puanı
1,061
Benim hakkımda neler düşünüyorsun @Çiğdem-? :)

benden sonrada seni alırlar cnm seni yakalamısken ufakta bir yorum sana yapayım:F:F
yeni üyelerden olmana rağmen foruma çabuk ısındın bence kısa sürede favori oldun senaryolrınıda zevkle takip ediyoruz böyle devam bence ;););)
Ben aşağıda sormuştum soruyu, ama sen çoktan cevap vermişsin bile... :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Seni sen yapan özelliklerin neler? Bir özelliğini düşün, o özelliği duyduğunda arkadaşların "aynı Çiğdem gibi" diyebileceği özellikler. Bu özelliklerin neler?
sıcak kanlı,samimi, sevecen, doğal,sempatik genelde hakkımda yorum yapanlar bunları kesinlikle söyler beni ben yapan sıcak kanlı oluşum bence en önemli onun olduğunu düşünüyorum :bhr::bhr::bhr:

@Çiğdem- hadi soruma cvp ver cok yavaşsin :F
kılasik cümlemle başlamak istiyorum forumun beyefendi çocukları olarak gördüğüm kişilerdensin sende :-):-):-) sevdiğim iyi anlaştığım bir üyesin genel olarakta forumda sevililiyorsun bence favori 2014tede iyi bir yere gelmiştin kısa sürede forumda sevilen kişilerin basında geliyorsun bence forumca programını çok beğeniyorum
the walking dead tutkunusun aşlenle televizyondan izliyormuşsun okulda öğrencilerle falan ve forumda kimi görsem şıkıştırmıssın kenara the walking dead izle diyorsun hahaha :F:F
kimseyle kavga etmiyorsun ama bazen @pompy gibi çok ince göndermelerin oluyor yanı üstü kapalı göndermelerin bence oluyor gözümdende kaçmıyor :kiki::kiki::kiki:
uzun zamanlar forumda kalmaya devam edersin umarım editor adayımsın bu arada;);)

Az önce Emrah derken iç mi çektin ben mi öyle hissettim.:A

Teşekkür ederim.:bhr:
hahahahha ilk göz ağrısı sonucta:oops::oops: ama ben geçmiş geçmişte kaldı tabikide :kiki::kiki:

@Çiğdem- yinemi sen :kiki:

Bnm hakkimda ne düşünüyorsun :)
evet yine ben cnm :F:F:F
forumda çok sevdiğim üyelerin başında geliyorsun samimi sempatik birisin bence
banlandığın zaman çok üzülmüştüm daha dikkat et kendini özletme bence ;);)
senaryoların çok kaliteli gerçekten banada başroller veriyorsun çok tşşk cnm :bhr::bhr:
trabzonda oturuyorsun 1 saatlık emsafe var aramızda hatta trabzon meydanında beni görmüşsün bile yanı öyle birşeyde vardı :kiki::kiki::kiki:
başka ailenin disiplinleri çok ağır bence televizyon tamamen yasak olması tatillerde bile bence baya ağır birşey telefon olmasa napardın acaba :-):-)
kısaca sevdiğim üyelerden birisin dikkat et forumda daha uzun yıllar kalırsın umarım;)

Son düzenleme:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
ama @destere totoşu bu totosunu oraya buraya jensena mensena sürüye sürüye seni alt eder :F

neyse ian mı jensen mı joseph mi :F
hahahha ahh nasıl bir seçim bu böyle :eek::eek::eek:
şöyle sıralama yapayım
1 jensen ackles
2 joseph morgan
3 Ian somerhalder
adaletli bir sıralama oldu bence :F:F:F

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...