Kara Para Aşk 19.Bölüm Yorumları

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Nilüfer kutudaki cd'yi izlicek sanırım

Helal Melike :A

Son düzenleme:

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,121
Puanı
1,061
koskoca bölüme 6 entry girilmiş ekşide :eek: şu da en sevdiğim yorum oldu :F

az önce şuna yakın bir replik geçti.
elif: siz farklı dünyaların insanısınız
nilüfer: bana dünya edebiyatından bahsetme şimdi.
güzelim diziyi ne hale getirdiler, şu repliklere bak hele. dünya edebiyatı ne ya hahaha.

@Forumdash @ABAY_06 @Çiğdem- @-potterhead- @sürgünüm @destere @gizem ak

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
koskoca bölüme 6 entry girilmiş ekşide :eek: şu da en sevdiğim yorum oldu :F

az önce şuna yakın bir replik geçti.
elif: siz farklı dünyaların insanısınız
nilüfer: bana dünya edebiyatından bahsetme şimdi.
güzelim diziyi ne hale getirdiler, şu repliklere bak hele. dünya edebiyatı ne ya hahaha.

@Forumdash @ABAY_06 @Çiğdem- @-potterhead- @sürgünüm @destere @gizem ak
ayoll saygı diye birşey yok bunlarda nulufer elife ismiyle sesleniyor
elifte aslıya ismiyle sesleniyor ilk defa böyle birşey görüyorum ben abla kelimesinin ne demek olduğunu bilmiyorlar galiba :kiki::kiki::kiki:

*Dream*

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,517
Puanı
710
Bölüm fena değildi özellikle son sahnelere doğru iyice heyecan kazandı.Nilüfer'in Metin'in planlarını öğrenmesi
Ömer'in Sami'nin Elif'le konuşmasını öğrenmesi güzel oldu.Elif'in Ömer'e sensiz yapamam dediği sahne çok güzel olmuştu :love1: ve artık Elif&Ömer barışmasının zamanı geldi 20.bölüm aşk bölümü olacak :)

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Kara para askin bölümünü az önce izledim superdi yine.
Nilufer iyiki o kutuyu gördü ve icindeki seyi dinledi ve o adamin gercek yüzünü gördü :)

Sondaki koşma sahnesi superdi @Çiğdem- dizi super be :bhr:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Kara para askin bölümünü az önce izledim superdi yine.
Nilufer iyiki o kutuyu gördü ve icindeki seyi dinledi ve o adamin gercek yüzünü gördü :)

Sondaki koşma sahnesi superdi @Çiğdem- dizi super be :bhr:
tamamda cnm nulufer zaten biliyordu metinin elifi kullandığını hatta nulufer metine yardım bile ediyordu elifin çantasına böcek koymuştu :-):-):-)
dizinin senaryosu çok fena bozuldu bence geçmiş bölümde olan birçok şeyi olmamış gibi yapmaya basladılar :-):-)

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
tamamda cnm nulufer zaten biliyordu metinin elifi kullandığını hatta nulufer metine yardım bile ediyordu elifin çantasına böcek koymuştu :-):-):-)
dizinin senaryosu çok fena bozuldu bence geçmiş bölümde olan birçok şeyi olmamış gibi yapmaya basladılar :-):-)
Aa evet noluyoruz o zaman biz :eek: bi olayi 5 defami yaşıyoz zaten o böcek te unutuldu bu senaristler berbat başkasına versinler diziyi mesela karagulun senaristini transfer ediversinler :T:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aa evet noluyoruz o zaman biz :eek: bi olayi 5 defami yaşıyoz zaten o böcek te unutuldu bu senaristler berbat başkasına versinler diziyi mesela karagulun senaristini transfer ediversinler :T:
metin nulufere ya beni ablanı seç dedi nuluferde metini seçti böceği koydu çantasına ama şimdi nulufer bunlardan haberi yok gibi davranıyor daha öncede demiştim hüseyin tayyara bende görüntüler var ben ne diyorsam o olucak artık diyordu tayyar elmasları bile vermişti cnm ama şimdi hüeyin çaresizce tayyarın dediklerini yapıyor o görüntülere ne oldu tuhaf gerçekten:-)

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
metin nulufere ya beni ablanı seç dedi nuluferde metini seçti böceği koydu çantasına ama şimdi nulufer bunlardan haberi yok gibi davranıyor daha öncede demiştim hüseyin tayyara bende görüntüler var ben ne diyorsam o olucak artık diyordu tayyar elmasları bile vermişti cnm ama şimdi hüeyin çaresizce tayyarın dediklerini yapıyor o görüntülere ne oldu tuhaf gerçekten:-)
Zaten diziyi cevremde izleyen yok banada izleme diyorlar.
Senaryo boyle giderse birakirim belki :(

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Hala izliyon ya helal olsun sana bak reytinglerde kötü)))
İzle diziyi ya niye birakiyon . bir dizi nasıl batırılır görmüş olursun)))

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
yok cnm başkasının izlemesine göre dizi izlenirmi hiç kendi zevkine göre izlcieksin brakma hatalar olsa bile ben bu diziden çok keyif alıyorum hiç sıkıldığım bölümü olmadı herşeye rağmen çok hoşş bir dizi bence :-):-)

Hala izliyon ya helal olsun sana bak reytinglerde kötü)))

İzle diziyi ya niye birakiyon . bir dizi nasıl batırılır görmüş olursun)))
olsunn en azından ab abc gurublarında zirvedeyiz sürekli yeter bana :kiki::kiki: