24 Eylül 2014 Çarşamba Reyting Sonuçları

Master.1000

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,905
Puanı
609
Benim Adım Gültepe, Bana Artık Hicran de dizileri bitmiştir.. kanalın yeni dizileri başlamasıyla bunlardan final haberi gelir..

Tapatalk 2

MelankoliK

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,201
Puanı
411
Kara Para Aşk 'a tebrikler
Yılanların Öcü ne yapmış öyle :eek:
Güzel Köylü ' ye de helal olsun halen direnişte
Gültepe ÖBGK etkisi yaratmadı :A Ooh tutmadı :Z

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Kara Park Aşk zirvede yer almış ama reyting oranları düşük.

Benim Adım Gültepe bitti artık neredeyse.Diziyi izlemek işkence gibi geliyor

gizem ak

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,826
Puanı
360
Carsamba bir guclu raklip gelse silip supururecek reytingleri ama nerde)

KPA AB grupunda iyi yinede ,Totalde gecen haftaya gore yukselsede oranlar azda olsa dusmus

Guzel koylu yaz dizisi olmasina ragmen Totalde iyi,Ab idare eder

Benim Adim Gultepe maalesef hak ettigi reytingi almiyor

-potterhead-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,769
Puanı
460
Kara Para Aşk'ın Ab'si yüksek gelmiş sevindim. Total'de de sıralama olarak yükselmişiz sevindirici. Artık Total'de ikinciliği vereceğini sanmam KPA'nın. ABC1'de tabiki 1.'yiz :)

Kanal D en büyük kozunu kaybetti. Benim Adım Gültepe benim sevdiğim bir dizi olmasına rağmen hiç başarılı olamadı ne yazık ki. bu reytinglerle iç yapım olduğu için Pt2'de devam edebilir.

Yılanların Öcü, iyi gitmemiş. Ab'de 12. olarak kötü gitmiş. Total'de ise iyi durumda.

Güzel Köylü, herkese inat iyi reytinglerle devam ediyor. Liderliği sadece 1 grupta alabilse de Ab ve Abc1'de de durumu gayet iyi.

Günün Kazananı; Kara Para Aşk
Günün Kaybedeni; Benim Adım Gültepe

raufcan.m

Üye
Reaksiyon puanı
360
Puanı
95
Pazar günü bile izlenme oranı daha iyu bu ne be
Kpa, Güzel köylü fazla oranlarınl yükseltmez bence

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,659
Puanı
1,060
Guzel Koylu'm ratinglerinde biraz dusus yasasa da Total grubunda ilk ikiyi kapatmis, sevindim. :)
Kara Para Ask guzel dizi, bu oranlari almasina sevindim.
Yilanlarin Ocu ortalama sonuclar almaya devam ediyor.
Benim Adim Gultepe de ortalama gitmis.
Carkifelek Total'de 7.3 AB'de 7.2 share almis, umarim biraz daha yukselir.

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
bomboş bir gün reytingler açısında sağlam bir dizi yok ve oranlar çok düşük
kara para aşk fazlasını alamaz bu güdne bile bu reytingleri alıyorsa dizi için ötesi yok
benim adım gültepe ne iyi ne kötü bu şekilde devam eder aslında yükselebileceği bir gün ama yükselemiyor
güzel köylü için bu işte fazlası yok

bu dizilerin 8 üstü reyting görebilmesi imkansızdan da öte o yüzden yeni başlayacak tüm diziler için gözbebeği gün çarşamba olacaktır

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Güzel Köylü'ye tebrikler dizi totalde özetiyle birlikte ilk 2'yi kapatmış diğer gruplarda da durumu iyi. :) Yalnız dizinin senaryosu yakında tükenecek gibi duruyor bu yüzden düşüş gösterebilir reytingler. Gerçi Bünyamin varken dizinin sırtı yere gelmez adam komedi ya. :D

Benim Adım Gültepe'ye pt-2 yolu göründü. Bu hafta son şansıydı ama değerlendiremedi maalesef dizi. :( 2-3 hafta sonra Şeref Meselesi gelecektir Çarşamba gününe. Ondan sonra da Gültepe yayınlanır. :)

Kara Para Aşk ab ve abc1'de iyi gidiyor ama ikinci sezonunda diziden beklentiler daha büyüktü tabii. :)

Yılanların Öcü totalde iyi diğer gruplarda vasat.

Zengin Kız Fakir Oğlan gün değişikliğine rağmen iyi gidiyor cidden.

Kadim Dostum gidici gibi üzüldüm FOX'un için @sokak sanati :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Güzel Köylü'ye tebrikler dizi totalde özetiyle birlikte ilk 2'yi kapatmış diğer gruplarda da durumu iyi. :) Yalnız dizinin senaryosu yakında tükenecek gibi duruyor bu yüzden düşüş gösterebilir reytingler. Gerçi Bünyamin varken dizinin sırtı yere gelmez adam komedi ya. :D

Benim Adım Gültepe'ye pt-2 yolu göründü. Bu hafta son şansıydı ama değerlendiremedi maalesef dizi. :( 2-3 hafta sonra Şeref Meselesi gelecektir Çarşamba gününe. Ondan sonra da Gültepe yayınlanır. :)

Kara Para Aşk ab ve abc1'de iyi gidiyor ama ikinci sezonunda diziden beklentiler daha büyüktü tabii. :)

Yılanların Öcü totalde iyi diğer gruplarda vasat.

Zengin Kız Fakir Oğlan gün değişikliğine rağmen iyi gidiyor cidden.

Kadim Dostum gidici gibi üzüldüm FOX'un için @sokak sanati :A

Aksine ben sevinmiştim. Öyle bir şaheser Fox'a yakışmıyor.:F Şaka gibi resmen. Ağır dramlar gelsin Fox'a.:Z

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Günahkar Çarşamba'ya gelir herhalde artık. :D

Pazartesi daha yoğun Çarşamba'ya göre. Bencede Çarşamba olur ama Emanet Pazartesi olsaydı Günahkar Salı olsaydı baştan böyle hata yapılmasaydı daha güzel olurdu.:D

Başka diziside yok Fox'un başlayacak. Güllerin Savaşı yada Hicran gelsede bir günü daha doldursak.:Z

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Pazartesi daha yoğun Çarşamba'ya göre. Bencede Çarşamba olur ama Emanet Pazartesi olsaydı Günahkar Salı olsaydı baştan böyle hata yapılmasaydı daha güzel olurdu.:D

Başka diziside yok Fox'un başlayacak. Güllerin Savaşı yada Hicran gelsede bir günü daha doldursak.:Z
Ben Günahkar'ın tutacağını düşünmüyorum umarım yanılmam. :A

Kanal D en büyük rakibine dizi vermez herhalde. :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Ben Günahkar'ın tutacağını düşünmüyorum umarım yanılmam. :A

Kanal D en büyük rakibine dizi vermez herhalde. :A
Kanal D'yi takan kim. Med mi yapıyordu GülleriN Savaşını.:A Med ile arası iyi zaten Fox'un. Gelir bize hayat bulur. Süreç'de Hicran'ı yollası yeridir. Yapmadığı kalmadı.:A

Ayrıca Vadi'yi Atv'den nasıl aldı Kanal D. Hiç Atv'ye söz düştü mü.:A

GÜnahkar'ın tutmaması ile ilgili seni @Billy Kane 'e bağlıyorum.:A Bence Fox'un ve Makbule Kosif'in bir bildiğinin olduğunu düşünüyorum.:A Fragmanda güzel.:Z

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Kanal D'yi takan kim. Med mi yapıyordu GülleriN Savaşını.:A Med ile arası iyi zaten Fox'un. Gelir bize hayat bulur. Süreç'de Hicran'ı yollası yeridir.

Ayrıca Vadi'yi Atv'den nasıl aldı Kanal D. Hiç Atv'ye söz düştü mü.:A
Vermeyiz Güllerin Savaşı'nı gayet iyi gidiyor dizim. :A

Kanal D parayı bastı aldı FOX da yapsın bakalım hadi. :D

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Devamında yazdıklarımda var.:D

Kanal D zaten iyi gideni bozuyor belirteyim.:A Fox'da Kanal D israf edeceği için alacak.:Z
Hicran'ı alabiliyorsa alsın FOX harcanmasın dizi neyse bakalım bu hafta yükseliş olur umarım. :(

Kanal D bu sezon akıllanmış bak dokunmadı Ulan İstanbul'a mesela. :D Hicran'ı da dizi bolluğundan dolayı harcamak istiyordur Güllerin Savaşı ab'de 5-6 alabilirse devam eder Kanal D'de. :D

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,578
Puanı
1,061
Gültepe için çok üzgünüm ya halbuki dün insanın içini yakan bir bölümle ekrandaydı. :(