Survivor Şampiyonu Survivor Panorama'ya Ne Zaman Katılacak?

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,871
Puanı
1,061
Yav abi striptiz olayını açıkladı sen hala inanmak istemiyon

Ahmet denyosu hakkında ne diyon :T:

Aslında samimi konustu bilmiyorum​

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
ne dedi melunların kralı :D
Dedi ben orda cevap veriyordum hiçbir şekilde duygu sömürüsü falan yapmıyordum hatta yolda giderken gençler gelip yanıma senin dediklerini duyunca ağlıyorduk Turabi de neden diye soruyordum dedi onlarda çünkü seni kendimiz oalrak görüyorduk senin dediklerinde aynı biz çıkıyorduk ortaya falan

china_shangai

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
31,942
Puanı
859
Dedi ben orda cevap veriyordum hiçbir şekilde duygu sömürüsü falan yapmıyordum hatta yolda giderken gençler gelip yanıma senin dediklerini duyunca ağlıyorduk Turabi de neden diye soruyordum dedi onlarda çünkü seni kendimiz oalrak görüyorduk senin dediklerinde aynı biz çıkıyorduk ortaya falan
tamam işte yaptığı bütün duygu sömürüleri acitasyonlar roller karşılığını bulmuş oda onu teyit eder nitelikte konuşmuş :)

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
turabinin çok açığı çıktı ama
Açığı falan çıkmadı sadece orda dedi ağzımdan kötü birşey çıkar diye söylemedim hem bugünkü programda içten ve dobra konuştu adamım :Z Duygu hakkında birşey demedi hiç katıldığı yarışmalarda dediler Duygu seni destekledi falan birşey demedi :D

maşaallah açıklarını maskeli örtüyor :A ne kadar örtese örtsün güneş balçıkla sıvanmaz
Ben nerde örtmüşüm zaten kendisi sms leriyle cevap verdi :A

china_shangai

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
31,942
Puanı
859
Açığı falan çıkmadı sadece orda dedi ağzımdan kötü birşey çıkar diye söylemedim hem bugünkü programda içten ve dobra konuştu adamım :Z Duygu hakkında birşey demedi hiç katıldığı yarışmalarda dediler Duygu seni destekledi falan birşey demedi :D

herşey sms deildir hayatın gerçekleri vardır bu gerçekler turabinin peşini bırakyacaktır :Z survıvorı kazanıp o parayı aldıysa geçmişi de onunla beraber gelecektir

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
maşaallah açıklarını maskeli örtüyor :A ne kadar örterse örtsün güneş balçıkla sıvanmaz
evt bende fark ettim , akrabası mı acaba bu kadar çok seviyor D:

şu duyguyu niye araya sokuyorsun ayrıca turabi duygu ile görüşeceğim dedi , unuttun galiba sen :D