Son İzlediğiniz Yabancı Dizi Bölümü ve Yorumu

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,419
Puanı
911
Coupling 1x3

Dizi süper ya :D Steve ve Jeff sesli güldürdüler yine :D Yalnız Steve efsanelerimden biri olma yolunda ilerliyor, adam komedi ya :D

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Game Of Thrones 1. Sezon 8. Bölüm.

Bölüm biraz sıkıcı gibiydi.

Başta biraz hareketliydi Arya falan Starkların savaş kararı derken iyi başladı ama sonra bir durgunlaştı.
Sonu gereksiz klişelikte bitti.Şu Joff'un kellesi umarım kısa sürede gider.Kraliçeyi bile daha çok seviyorum Jodd'dan.:F

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Game Of Thrınes 1. Sezon 9. Bölüm.

Sezonun en beğendiğim 2. bölümüydü.:TBaşları çok sıkıcıydı.

Kanlı ve savaşlı bölümlerin başı oldu ama Robb'un savaş sahnesi bedeb gösterilmedi çok saçma buldum o sahneyi.
Lennister köpeklerinden büyük köpek yakalandı çok güzel oldu.Umarım saçmalamazlada kaçırmazlar bu haini ellerinden.
Şu Joff'un kellesi ne zaman gidecek.:bağır:Deli kralın tahtı buna geçecek galiba dengesiz.:T
Sansa aptalı.Gerizekalı Sansa.Nasıl böyle saçmalayabildi.:T

Bu arada diziye Sibel Kekilli reyiz geldi.:Z

Son düzenleme:

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Game Of Thrones 1. Sezon 10. Bölüm Sezon Finali.

Başlarda bu nasıl sezon finali derken çok önü açık bşr sozonun bizi beklediğini anladığım son kısımlarıyla dehşet yaratan bir bölümdü.:D

Arya yeni bir kılıkta ve yeni maceralar ile ama umarım Rob'u bulur.Muhtemelen savaşa katılacak.Maceralarını merakla bekliyorum.
Ve sezonun son sahnesi dehşetti.Khalessi fena bir patlama yaşadı bu bölüm.Baya sahnesi vardı ve hepsi dolu doluydu.:DÖzellikle son sahnede ki ejderhalar.Drogoların başına geçmez muhtemelen daha farklı bir kabilenin başı olur bence.Khalessi'liğe devam etmeyebilir.
Şu büyücü haini cidden kazığa oturtulmalıydı.Kadın o kadar iyilik yaptı sen onun oğlunu ve kacasını öldür yanmak yetmez ona.
CÜce krallıkta fena organizasyonlar düzenleyecek gibi.Sibelde yaveri.:Z
Jon Snow sahnelerinden sıkılmadım güzel sahnelerdi özellikle Kuzeye gittikler sahne ve onun öncesinde ki Robb'un yanına gideceği sahne.
Sasha cidden hata üstüne hata yaptı.Orada joff'u öldürseydi atsaydı oradanda kurtulsaydık melundan.
Joff'un dil kesme sahneside iyiydi.Bu çocukla işimiz var.

Güzel bir başlangıç sezonuydu.Devamını biraz ara verdikten sonra izlerim.Yani belki yarın.:F

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,419
Puanı
911
1x4

Yine süper bir bölümdü :D Steve yine güldürdü :D Yemek masasındaki bakışmaları ve konuşmaları süperdi :D

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,419
Puanı
911
1x5

Bu bölüm Jeff'in üzerine kuruluydu :D Diğer karakterlerin biraz arka planda kalmasına rağmen Jeff'de bayaa güldürdü :D Özellikle kızla konuşma sahneleri iyiydi :D

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Spartacus 1*12
Koskoca Capua'nın eski şampiyonunun düştüğü hallere bak, kırbaç yedikçe içim parçalandı :( Bölümün en güzel yanı Spartacus'ün isyana karar vermesi :oley: Sura'nın dediği gibi "Kill them all!"

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Game Of Thrones 2. Sezon 1. Bölüm - 2. Bölüm

Güzel bölümlerdi çok yorum yapılacak bir şey yok gibi.:D
Cüce el olmasıyla ön planda.
Şu Stark'ların yanında durak Demir Lord baya işleniyor.
Jon Snow yine en boş sahneleriyle.:D

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,419
Puanı
911
Coupling 1x6 (Sezon Finali)

Güzel bir sezon finali oldu. Patrick güldürdü bu bölüm :D Steve reyiz 2 bölümdür geri planda ama bu bölümde de sesli güldürdü yine :D

1 günlük aranın ardından Cumartesi günü 2.sezona başlıcam inşallah :D

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Game Of Thrones 2. Sezon 3. Bölüm...

Güzel Bölümler yaklaşıyor.:Z

Şu Bran Stark artık meydana çıkacak gibi.Kurt olacakmış gibi bir his var ama hadi bakalım.:D
Sibel ile Cüce favorim.:FÇok sempatik sahneleri oluyor.:F
Sansa bir kere ölmeliydin kızım be.:(Her gün acı acı.Sezonun başından beri.:(Joff bir yandan Kraliçe diğer yandan.Çok acınası.:(
Cüce'nin oyunu güzeldi.Meymenetsiz yaşlıya iyi yaptı.:DAkıllı adam.
Gay Lord'da işler karışıkmış baya.:eek:Bana göre grup geliyor gibi.:A
Demir Ada'nın pislik oğlu çok uyuz bir şey.Biran sempatimi kazanmıştı ama yine saçmaladı.:(
Arya'm.:ZKız hem zeki hem çevik.:ZBölümün sonunu iyi getirdi oyunuyla.

Game Of Thrones 2. Sezon 4. bölüm...

Bu bölüm baya dokundu bana.:T:

Sansa yine acınasıydı.O kızın o hale gelmesi.Neler yapıyorlar anlamıyorum.Neden yapılıyor onu hiç anlamıyorum.Anlamsızlığı ile Joff Deli Kral'ı geçecek gibi.
Gerizekalı diğer kızada ne yaptı öyle.Joff acayip bir salak ne zaman ölecek pislik.
Şu Bielesh öıydı neydi nasıl ortalıkta kıvırtıyor öyle.:eek:Gittiği yerde yaplayıp ballıyor tam olması gereken karakter.:FAdamın yağlanmadığı kişi kalmadı.Umarım Catleyn yanlış yapmaz o olayda.
Khalessi'nin yeni bir mekan bulması iyi oldu.O karaktere yazık olmadı güzel.Zencinin kesin planı var.Kızı götürmeye çalışacak gibi.:A
Cüce yine döktürdü.:DNasıl yakaladı onları bravo cidden.:DAblasıda bir tek Cüceye vermemiş.:F
Işıkçı Kızıl neler çıkarttı karnından öyle.:eek:

Devam...

Game Of Thrones 2. Sezon 5. Bölüm...

Güzelbaşladı iyi devam etti.

Gay Kral öldü.Aslında kötü değildi hatta ideal bile denilebilir ama ölecekti zaten.Kızıl'ın karnından çıkan duman.:eek:Baya büyük bir güç gibi.
Erkek gibi Kız çok iyiydi.İyi savaşıyor.İntikamıda güzel olacak gibi.Cat sayesinde.Kraliçesi ve Sarışın yatak arkadaşıda iyi iş çıkacak gibi.
Cüce meyveleri toplamaya başladı.Salak Lennister iyi iş görüyor.:F
Demir Ada'nın Lordu ile iy dalga geçtiler baya güldürdü beni.:kiki:
Ejderhalar büyüyor.:ZKhalessi'de.:DŞu zenci niyetini açık etti sonunda.Tabi yardımcı yine iyi iş gördü.:ok:
Arya'nın yardım ettiği adam süper çıktı.Şu üçlüden biri Joff olsun lütfen.:(

Son düzenleme:

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Maşallah @sokak sanati coşmuşsun :D

Dexter 5*4

Laguerta'nın Harrison'ı görünce girdiği haller Hülya Avşar'ı hatırlattı :F
ortalığı karıştırdı kız son sözleriyle grup bir seri katil ekibi var galiba(b)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,783
Puanı
1,061
revolution 2x16

reign 14.bölüm= güzeldi.catherine ve henry ortaklığı iyiydi:A kenna talibi kaçırdı :F lolaya yazık oldu:( oliviaya da kötü şeyler olmuş gibi:( bu arada öyle arşüdük mü olur resmen üşütüktü o adam:F

resurrection 1.bölüm

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Game of Thrones 2. Sezon 6. Bölüm...

Güzel bölümdü.

Ve Kale Demir Adalıların.:(Bran iyi laflar koydu salak lorda.Sonrası baya üzücü oldu.İlk zalimliğini gösterdi.Adam piskopat ne besliyorsa içinde.
Arya'm tehlikeli anlarda.Baelish ile olan tehlikeli anlar kötüydü.Kızın karşısına çıkan adam çok değişik tam zamanında nasıl becerdiyse iyi yapmış.:D
Jon Snow'un sahneleri iyi sayılırdı.Artık hareketlilik başladı ondada.Kızılı öldürmeyerek saçmaladı.Bela açacak kız bunun başına.Açsın farketmez.:A
Joffry'nin saldırıya uğradığı sahne olağan üstüydü.Biride kafasını parçalasaydı keşke.
Sansa'ya hala acıyorum.Yaptığı hataların bedeli işte bunlar.:(
Şu Yabanlı kız çok sert çıktı.Helal olsun ama tebrikler.:)
Khalessi'nin ejderhalarda olay konusu.Çok uzamaz umarım bu konu.:(

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Game Of Thorenes 2. Sezon 7. Bölüm...

Güzel bölümdü.:)Spoi içinde yazmak gerekirse.

Jon Snow salaklığının bedelini ödüyor.Nasıl kurtulacak acaba.Muhtemelen birleşecekler yada onların Snow'a işi düşecek.
Khalessi ile şu yardımcı bir şeyler yaşayacak diye acayip korkuyorum.Acaba Derganyen çıkar mı bu yardımcı.:eek:
Sansa için inanılmaz günler onu belkiyor.Sibelim çok uğraştı ama Dog'dan kaçış yok.Sansa ile Kraliçe'nin sahnelerinde Kraliçe'ye acayip sempati duydum hadi hayırlısı.:D
Kral katilini orada öldürseler ne olurdu sanki.Robb boş yere engel oldu.Kötü patlayacak o hain.:(
Şu üyücü inanılmaz bir şey.13'ün 11 gitti.Ejderhalar sezon sonuna kadar yok gibi.
Dargaryen'ler neler yapıyomış öyle.Kardeş evliliği nedir yahu.Üstün olda abartma be saçmalık.:(
Ölen çocukların Bran'ın çiftçiye verdiği çocuklar olduğu o kadar çok belli ki.Olmamış o sahne.
Kral Katili ölecek gibi.:Z

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Game Of Thrones 2. Sezon 8. bölüm...

İdare eder bölümdü..
Robb'un Catlyn'i esir tutması devasaldı.Gerçekten tam kral davranışı.Sevilebilecek bir kral davranışı.Şu esmer Kızla olan sahnede can yakıcıydı.:A
Şu korumacı Breinne çok vahşet bir şey.Orada kral katilini yakalıyor mu yoksa Cat buna emir verdide gönderdi mi onu Lennister'lara o kısmı anlamadım.İlk önce Yakaladı sanmıştım ama kafasında o siyah çuvalla niye at sürsünki yada kız onu nasıl yapsın kesin götürüyor.:(
Jon'u arkadaşları bulacak galiba.Yoksa başka yolu yok.
Arya şu adamı iyi yola getirdi.:ZKız zeki yapacak bir şey yok.Şimdi daha zor günlere denk gelecek gibi.
Cüce bugüne kadar hiç yanılmadı kaybetmedi bu akdar zeka fazla buna.:)
Çocukların zaten ölmeyeceği belliydi.