Finalden Sonrası İçin de Teklifler Gelmeye Başladı

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,908
Puanı
1,061
En çok izlenen ve en popüler Türk dizisi olan Muhteşem Yüzyıl dizisi izlendiği ülkeleri etkisi altına almayı sürdürüyor.Sezon sonu final yapmaya hazırlanan dizinin oyuncuları ,Türk narenciyeler tarafından 28 ülkede gösterilen reklamda yer allmış; Bahreyn Kralının huzuruna çıkmış ve tanıtım faliyetleri için Sırbistan,Romanya gibi ülkelere gitmişti. Şimdiki durakları ise Fas olacak gibi.

Ülkede OSN kanallarında ve Medi 1 TV'de yayınlanan Muhteşem Yüzyıl ülkenin en çok izlenen dizisi konumundaydı. 4.sezonu henüz yayına başlamayan dizi Fas'ın turizm faliyetlerinde kullanılmak isteniyor. Turizmcilerin şimdilik 5 milyon dirhem bütçe ayırdığı projenin gelecek Şubat ayında faliyete geçirilmesi bekleniyor.

Proje kapsamında dizi oyuncuları Halit Ergenç,Nur Fettahoğlu,Meryem Uzerli,Selma Ergeç,Nebahat Çehre,Okan Yalabık,Mehmet Günsur ve Selim Bayraktar'a teklif götürülecek ve dizi oyuncularının farklı Fas şehirlerindeki etkinliklere katılması istenecek.
biggest.jpg

@destere @Forumdash @Çiğdem- @OzaN @EveN @yakup09 @xBUGRAx @ABAY_06 @sürgünüm @hayret bi şey @Bully @HachiKo @yatutarsa @mrt-06 @sokak sanati @denizz19 @Fks14 @*YıldırıM* @sMt45 @gözlemci @Ahmad @Harunnn60 @Yakamoz-Asi @otomatikportakal @Hafız

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
my nin pandik atmadığı ülke kalmayacak .. sanırım dizi sülümandan daha çok toprak kazandı :)

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,908
Puanı
1,061
işin içinde bir latin vardı ? :)
latinler olsun tabi başımızın ütünde yerleri var:) neyse local programming diyebişi var tüm kanallarda saat 20:00 öncesi :) bazıları saat 22:00 den sonra da yerel programalra döniyi 5 kanal içinde bunu fox ve cw yapıyor bu da pazartesi gününün tablosu :) bence my 7-8 arasına gelir ya da 6-7 :) ama 22:00 den sonra olsa da fena olmaz fox zaten son dizisinin senaryosunu da satın aldı türk dizileri ile ilgilenmeye başlamış adamlar
local.png

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
ABD deme? abd nin latin latin kökenliler dolayısı şeysi yani abd nin neresiydi orası? @Forumdash biliyordu :)
Kendisi önce dediki Fox kolommbiyalı biyayıncıyla ortak kanal açmiş diyip mondo fox diye linkte verdi.Şimdi hala 4 buyuk kanal olan normal Fox'ta yayınlanacak diye tırı vırı masalla anlatıyor:X

latinler olsun tabi başımızın ütünde yerleri var:) neyse local programming diyebişi var tüm kanallarda saat 20:00 öncesi :) bazıları saat 22:00 den sonra da yerel programalra döniyi 5 kanal içinde bunu fox ve cw yapıyor bu da pazartesi gününün tablosu :) bence my 7-8 arasına gelir ya da 6-7 :) ama 22:00 den sonra olsa da fena olmaz fox zaten son dizisinin senaryosunu da satın aldı türk dizileri ile ilgilenmeye başlamış adamlarEkli dosyayı görüntüle 34498
Bu iyice kaptirmiş kendini :F:F Fox'ta Beni Affet muamelesi görücek diyorsun? Ve de ispanyolca:F:F Namık Kemal ve Hayelleri:X

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
farketmez normal fox da mundo fox ta da izleyici kitlesi 50 milyon :A
İzleyici kitlesi 50 milyon değil. ABD'de yaşayan ispanyol vatandaş sayısı o kadarmiş :X Kanalın reytingini araştir bi 200bin mi neydi geçen konuyu tartişirken araştirdim:X Ona da şükür edip Allah bereket versin diyelim. O kadar giden de yok :F:F

Ama dizi Bi kurt Seyd & Şura değil. PBS alacak o diziyi 40 dk haber öncesi yayınlacak.Local Programing:F:F

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,908
Puanı
1,061
İzleyici kitlesi 50 milyon değil. ABD'de yaşayan ispanyol vatandaş sayısı o kadarmiş :X Kanalın reytingini araştir bi 200bin mi neydi geçen konuyu tartişirken araştirdim:X Ona da şükür edip Allah bereket versin diyelim. O kadar giden de yok :F:F

Ama dizi Bi kurt Seyd & Şura değil. PBS alacak o diziyi 40 dk haber öncesi yayınlacak.Local Programing:F:F
bekleyip görücez:F hangi fox olduğunu :F ispanyada yayınlanması engellenen my ispanyolca dublajlı yayına giriyorsa abd de vardır bir kerameti :))))

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
bekleyip görücez:F hangi fox olduğunu :F ispanyada yayınlanması engellenen my ispanyolca dublajlı yayına giriyorsa abd de vardır bir kerameti :))))
Yukarda dediğim gibi kanalın sahiplerini sen söyledin.Kanalın viki adresinide sen attın. Bunlari hala inkar ediyorsan kendinle çelişiyorsun demektir. Bişey demiyorum:) Yayınlansın ilk 2 sezon için gurur son sezon için utanç duyarım:X Ne diyeyim başka.

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,908
Puanı
1,061
Yukarda dediğim gibi kanalın sahiplerini sen söyledin.Kanalın viki adresinide sen attın. Bunlari hala inkar ediyorsan kendinle çelişiyorsun demektir. Bişey demiyorum:) Yayınlansın ilk 2 sezon için gurur son sezon için utanç duyarım:X Ne diyeyim başka.
tamam da belirsizdi o zaman ben de ispanyolca yayın yapannkanalıdır dedim:X normal fox da alabiliyr şu an şansı yüzde 50 :A ayrıca amerika ve çine satılan tek türk dzisi olma uvanını uzun süre koruyacak my hayal kurmayalım lütfen :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
tamam da belirsizdi o zaman ben de ispanyolca yayın yapannkanalıdır dedim:X normal fox da alabiliyr şu an şansı yüzde 50 :A ayrıca amerika ve çine satılan tek türk dzisi olma uvanını uzun süre koruyacak my hayal kurmayalım lütfen :A
Tamam hacı tamam MY'yi PBS istedi de Tims vermemiş diyolar:F:F