9 Aralık 2013 Pazartesi Reyting Sonuçları

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,908
Puanı
1,060
AGB ile TNS' ölçüm sistemin bir tutan zihniyetler var:T: AGB'de her hafta en kötü bi dizi bile 8-9 alırdı TNS'de en kötü dizi 2 alıyor:confused: Bunu bile kıyaslayamaya cürret gösteremezsiniz:)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,564
Puanı
1,061
Merve Boluğur konusunda hemfikiriz.
şunu anlamıyorsun hikaye başka bir senaristin elinde daha iyi olamazmıydı
rahatlıkla 2 sezon sıkılmadan izleyemezmiydik?
türkiye bir sürü zengin-fakir çatışması işleyen dizi var mesela hepsinin senaryosu bir mi senarist bir diziyi iyi yerlere getirebilir :)

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,685
Puanı
1,060
o ses akşam birebir etabına geçti çok iyi bu arada birebir etabı geçen sene 6 - 8 alıyodu bu sene total 10.45 ab 13.18 aldı çok iyi :D
karadayı total 11.12 reyting alarak zirvede yer almış tebrik ederim :) ab grubunda da gayet iyi gitmiş ve 10.64 reyting alarak 2.olmuş
büyük risk total 3.13 ab 4.03 almış o saatte kalitesini kanıtladı
diğer diziler vasat yakında yayından kalkarlar bu arada özellikle altındağlı çok kötü

Son düzenleme:

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
Ben sadece kendi fikrimi söylüyorum. Karadayı, öbgzk ve my ile kıtaslancak düzeyde değil. :)
O iki dizide her karakterin hakkını sonuna kadar veriyodu senaryo olarak. Zaten ekşi sözlükte vs sözlüklerde görülüyoki karadayı daha 2. Sezonun yarısına geldiği halde 170 sayfalarda mı ney.. Öbgzk ve my nin 900-1200 lerde burdan bile çıkarabiliriz ki hangi diİler daha büyük kesimlere ulaşmış, sevilmiş. :):):)

öbgz-karadayı yı kıaslama cüreti varken bu ne ki :X
Karadayı 1. Sezon öbgzk 3. Sezon olmasına rağöen aralarında sadece 2 rtg filan vardı. :) bence bu bile neyi nasıl kıyaslıycağımızı gösteriyor. :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,908
Puanı
1,060
öbgz-karadayı yı kıaslama cüreti varken bu ne ki :X
O cürret değil densizliktir:) AGB'de 20 alan dizi TNS'de 8-9'lara düştü keza aynısı MY içinde geçerli. 2 dizide 2 katı oranlarda düştü. Bu hesaba göre KARADAYI'yının şuanki TNS reytingi AGB'ye vurdugunda KARADAYI'da 20'leri gören dizi:)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,564
Puanı
1,061
O cürret değil densizliktir:) AGB'de 20 alan dizi TNS'de 8-9'lara düştü keza aynısı MY içinde geçerli. 2 dizide 2 katı oranlarda düştü. Bu hesaba göre KARADAYI'yının şuanki TNS reytingi AGB'ye vurdugunda KARADAYI'da 20'leri gören dizi:)
vışşhh mantığa vışşhhh :F her dizi için bu geçrli değil kvp ye bak kaç alıyordu 18-20 şimdi14 :) my agb de totalde 13 alıyordu ortalama .:)

öbgz 3. sezon my 4.sezon o rakamalrı alıyor hatırlatırım :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,908
Puanı
1,060
vışşhh mantığa vışşhhh :F her dizi için bu geçrli değil kvp ye bak kaç alıyordu 18-20 şimdi14 :) my agb de totalde 13 alıyordu ortalama .:)

Ben sana tamemen aynı mantiği güd demiyorum ki. AGB oranlarina vur. Ben AGB'nin AB'sinden söz ediyorum:) Dalgaya vurdugunuz dizinin AB'si ile dalga geçiyorsunuz:) MY 2.sezon bitti sende biliyorsun. Rahmetlinin senaryosu update ediliyor ama inkar yolundasin:)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,824
Puanı
1,061

Kırk yılın başı doğru konuştun lö. :)

Yalnız çok gereksiz bir tartışma yapıyorsunuz bitmiş bir dizi ile karşılaştırmak niye yani.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,564
Puanı
1,061
Ben sana tamemen aynı mantiği güd demiyorum ki. AGB oranlarina vur. Ben AGB'nin AB'sinden söz ediyorum:) Dalgaya vurdugunuz dizinin AB'si ile dalga geçiyorsunuz:) MY 2.sezon bitti sende biliyorsun. Rahmetlinin senaryosu update ediliyor ama inkar yolundasin:)
4.sezon dirildi my merak etme :F

ayrıca my den valide-pargalı-orjinal hürrem-nigar kalfa-hatice sultan(baştaki başrol ve yardımcı başroller)
öbgz den (ali kaptan-aylin-küçük osmaninci hoca)
kvp den (iskender,memati,ebru vb.)

gittikten sonra bu reytinglere düştü karadayıda hangi başrol ya da yardımcı başrol gitti de reyting düşsün ay yapım senaryo uzatır,karakter öldürmez bak yaprak dökümü 5 sezon sürdü bir fahriyenin kocası öldü önemli bir de finalde ali rıza; aşk ı memnu da anca finalde bihterve beşir ölebildi; kg de finalde banu öldü arada ferhat öldü :) karadayı da böyle dizi sonuna kadar aynen devam edecek diziden bir turgut,mahir in babası ya da hakime hanım çıksın da görelim reytingi :)

Kırk yılın başı doğru konuştun lö. :)

Yalnız çok gereksiz bir tartışma yapıyorsunuz bitmiş bir dizi ile karşılaştırmak niye yani.
tartışmayı başlatana söyle öbgz ile karadayı yı bir tutanlar var :eek:

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
O zaman aynı mantığı bizde yürütelim. Öbgzk 2. Sezonunda sbt'de 18 lerdeydi. E sbt ile tns arası aşırı bi fark yok. Hadi diyelim tns'de 18 olmasada 16 olsun. Yine görülüyo aradaki büyük farklar. :)))

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,564
Puanı
1,061

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,908
Puanı
1,060
4.sezon dirildi my merak etme :F

ayrıca my den valide-pargalı-orjinal hürrem-nigar kalfa-hatice sultan(baştaki başrol ve yardımcı başroller)
öbgz den (ali kaptan-aylin-küçük osmaninci hoca)
kvp den (iskender,memati,ebru vb.)

gittikten sonra bu reytinglere düştü karadayıda hangi başrol ya da yardımcı başrol gitti de reyting düşsün ay yapım senaryo uzatır,karakter öldürmez bak yaprak dökümü 5 sezon sürdü bir fahriyenin kocası öldü önemli bir de finalde ali rıza; aşk ı memnu da anca finalde bihterve beşir ölebildi; kg de finalde banu öldü arada ferhat öldü :) karadayı da böyle dizi sonuna kadar aynen devam edecek diziden bir turgut,mahir in babası ya da hakime hanım çıksın da görelim reytingi :)

tartışmayı başlatana söyle öbgz ile karadayı yı bir tutanlar var :eek:
Dİyorum ya my 2.sezonda bitti diye. 3.sezondan sonra hep birisi öldü hop başkası aynı rolle geldi:T: Ali Kaptan 2.sezon öldü 3.sezonda zaten dizi bitti.Aşk-ı Memnu Yaprak Dökümü uyarlama napmalarini bekliyordun??? KARADAYI'dan şuan kimse ölemez saydiğin dizilerin hepsi en az 2 sezon full eksiksiz kadro ile gittiler. Geleceği görme yeteneğim olsaydı bu boş lakırdıyı sürdürmezdim. öbgz vs KARADAYI kıyasını ben başlatmadım benle devam ediyorsun. Şimdi bende bırakıyorum.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,564
Puanı
1,061
Dİyorum ya my 2.sezonda bitti diye. 3.sezondan sonra hep birisi öldü hop başkası aynı rolle geldi:T: Ali Kaptan 2.sezon öldü 3.sezonda zaten dizi bitti.Aşk-ı Memnu Yaprak Dökümü uyarlama napmalarini bekliyordun??? KARADAYI'dan şuan kimse ölemez saydiğin dizilerin hepsi en az 2 sezon full eksiksiz kadro ile gittiler. Geleceği görme yeteneğim olsaydı bu boş lakırdıyı sürdürmezdim. öbgz vs KARADAYI kıyasını ben başlatmadım benle devam ediyorsun. Şimdi bende bırakıyorum.
ee o zaman o karakterlerin olduğu zamanki reytingleri örnek vericen o diziler için :X
dediğim gibi karadayı da senaryo ay yapım ın diğer işleri gibi uzatmaları oynuyor ilk afişinde kimler varsa yine onlar olacak bitişinde de o yüzden riske girip daha iyisini yapmaya çalışan dizilerle kıyaslanamaz :X

Yakamoz-Asi

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
29,202
Puanı
1,061
Karadayıma helal olsun yine süper muhtesem oranlar almis. Tebrik edemeyenler izlemedigine yansin böyle bir kaliteyi :)