Yeni Profil Mesajları

Çevrimiçi İstatistikleri

Çevrimiçi Kullanıcılar
12
Çevrimiçi Ziyaretçiler
95
Toplam Ziyaretçi
107
“Hiçbir yüz güzel değil senin yüzünden” demiş Yüksek Sadakat. Hayatımı özetleyen tevriye.
Reactions: Maskeli Fedai
Doğu
Doğu
Öyle bir mühür ki dünyanın en güzel yüzünü görsen ona benzetiyorsun çünkü dünyanın en güzel yüzü onun yüzü. Özlemenin yarattığı ikilem... İnsanın düştüğü sonsuz karadelik.. Ruhunu teslim almış. Seni öldürmüş ama hayatta bırakmış..
Doğu
Doğu
Spotify’da 2000’li yıllar albümünü dinledim kederlendim yine. Az mı dinledim yan yanayken..
Hayal meyal 99 depremi hariç hayatımda hiç deprem hissi yaşamadım, hissetmedim ve umarım hiçbir zaman deneyimlemem ampülün sallanmasını bile.
bazinga
bazinga
Çok çok korkunç bir şey. O anki çaresizlik... Allah hissettirmesin. :(
82 bölümlük #PoyrazKarayel macerasının sonuna geldik. Efsane işlerden biri... Hele o jenerik müziği...
Maçın hakemi Ali palabıyık olursa
Reactions: Çiğdem
Sherlock
Sherlock
Pompy bey beni sen sandı sanırım, sana bıraktığı mesajları artık bana bırakıyor. :A @Çiğdem
pompy
pompy
hayır merak ettim ne olur galatasaray gibi davranırlarmı hakem sahadan çıkarmı yoksa ölür mü ölürse ne olur
Kitap fuarından 200 TL üzerinde alışveriş yaptım. Mutlu muyum mutsuz muyum bilmiyorum...
DarkLegenD
DarkLegenD
Orgazm olman lazımdı. :eek:

Nerede o eski şaşırma emojisi...
Yiğitt
Yiğitt
Ben de çok arıyorum o emojiyi :(
Bu oyunun fragmanlarına baktın mı? Sony ve Kojima iş birliği iyi olacak gibi. Yalnız fragmanları çok çok değişik hala konusu ne yada oynanış nasıl olacak belli değil. :D Ama grafikler efso resmen. :D
Reactions: Danger UA!
Harunnn60
Danger UA!
Danger UA!
Sony coşturmaya devam ediyor. Daha TLOU var Ghost Of Tsushima var. En çok merak ettiğim de bu. Konusu ne, oynanışı nasıl falan acayip merak ediyorum. İnşallah yakın zamanda çıkar.
Harunnn60
Harunnn60
Aynen bende acayip merak ediyorum. O dağların arasında gezinmek filan çok hoşuma gitti. Birde karakterlerin yüzü acayip iyi olmuş. Bu kadar iyi yüz animasyonları olan başka bir oyun görmedim şuana kadar. :)
Bu yıl hakemlerden kaynaklı böyle fenerbahçe hakemler neden feneri doğruyor ben bütün maçları seyrediyorum fenerin penaltı vermiyorlar Adamların kaç tanesi sakatlandı karşı rakibe kırmızı bile çıkmadı en son sezon derbisi Atv deki maçtan sonra oldu her şey benim açtığın futbol konularına bakarsan görürsün
Aziz yıldırım beşiktaşa saydırdı diye Türkiye kupasında tff bizi doğruyor var la bile ilk önce feneri bitirecek bir dahaki sezon sıra sizde olabilir Fatih terim sezonu olur @Tolstoyevski
Reactions: Tolstoyevski
pompy
pompy
istihbarat doğru Şenol güneşin kafasına çakmak geldi diye tff nin futbol disiplin talimatları 60.maddesi uygulanmış adliyede @Tolstoyevski
Tolstoyevski
Tolstoyevski
Fakat işten çıkarken adama İngilizce şeftali günü yağ haliyle şenol da luceskuya komplo kurduğundan çok da abartmamak gerek mahkemede
Benim içimden bir ses diyorki beşiktaş-fenerbahçe maçının hakemi Ali palabıyık olur diyor @Doğu
Reactions: Doğu
Doğu
Doğu
Önemli olan VAR hakemi reis :A Artık kıyımları VAR hakemleri üzerinden yapıyorlar orta hakem kukla.
pompy
pompy
Halil umut meler olur bence @Doğu
Reactions: Doğu
Siz galatasarayın peşindesinizle puan olarak @Çiğdem fenerbahçe-beşiktaş maçı tam sıkıntılı maç olabilir sponsorlarınız gidebilir ama bu defa suçlu fener olmasın galatasaray olsun @Çiğdem
benim sinirimin sebebi geçen yılki olaylı derbi zaten soruşturma zaten tamam o derbiyle ilgili bence tff orda doğru karar vermiş birisinin lehine verse iç savaş çıkma şanşı olabilirdi @Çiğdem
Beşiktaş-Fenerbahçe Maçı 25 şubat pazartesi 21.00 de vodafone park ta @Çiğdem
Beşiktaş entrika yapıyor türkiye kupasından sonra tuzağa düştünüz
Dertleri fenerbahçe ve beşiktaş iç savaş çıkarmaktı iddaname onayladı bunu 2 yıl hapis cezası aldı adamlar
O yüzden maç tekrar edildi
Survivor’un reyting düşüklüğü nedeniyle yayından kaldırılması en az 7 Haziran seçimleri kadar ülkenin geleceği ve gençlik adına umut verici bir zafer olurdu...