Yeni Profil Mesajları

Çevrimiçi İstatistikleri

Çevrimiçi Kullanıcılar
13
Çevrimiçi Ziyaretçiler
93
Toplam Ziyaretçi
106
Demet Akalın bir albüm yapmış, harika olmuş. ''Gezicem tabi, sevicem tabi, yeni başlıyorum...'' #Ateş
Yiğitt
Yiğitt
O kısımı saymayalım da nakaratı hoş, dinledin mi albümü? 1-2 boş şarkı var, gerisi çok iyi. :A
bazinga
bazinga
Uzun zamandır sevdiğim Demet Akalın şarkısı olmadı. En son Çalkala'yı sevmiştim galiba. Çıkış şarkısını dinledim sadece vasatın az üstü. :A
Yiğitt
Yiğitt
Çıkış şarkısı kötü maalesef, hiç olmadık şarkıyla çıkış yapmış. Yekten, Ödül, Ateş, Ağlar O Deli, Bizi Buluyor, Esiyor gibi çok iyi şarkılar da var. :D
Sınıfının kalecisi Galatasarayın alt yapısından
80-79 80-0
50-49 50-0
90-89 90-0
5-5 5-0
8-7 7-0
Hepsinde yeniktim teknik direktörluk yaparken bir kişi eksiktim
Final yapıyor diye her yerde Game of Thrones zehirlenmesi yaşıyorum. Kalemi, kupası, kitabı, tişörtü, heykelleri derken Paskalya eşyalarıyla yarışıyor resmen. :A
iingilizcemi geliştirmem gerekiyor irlandaya gittiğimde ingilizce konuşmam gerekecek forumda bile @Yiğitt
Tolstoyevski
Tolstoyevski
For English, you must go to Imparator Terim
  • Güldürdün
Reactions: Dosi
pompy
pompy
I am 12 Social Turkish and nine c Director
Bucaspor 3- we class 50
Match score
Çikom nerelerdesin, dön gel artık yetti bu ayrılık :(
Ey ulan İstanbul... Ne diyeyim ben sana? Muhteşemsin büyüksün manyak bir şeysin oğlum sen manyak... Yaşamak için bundan âla yer var mı be hatta ölmek için?
Sercan Zeynonun bu performansını görseydi şarkıyı yaptığına pişman olurdu :) Felaket 🥰
Büyük konuşmayı sevmem, daima karamsarlıktan yanayımdır ancak bugünle birlikte şunu çok net söylüyorum: 2018-2019 Sezonu Süper Lig Şampiyonu Galatasaray olacak.
Yiğitt
Yiğitt
Senin dediklerin hiç çıkmıyor be. :(
Tolstoyevski
Tolstoyevski
İddialı konuştuğum çok nadir olur, genelde ya aşırı karamsar ya da ters totem üzerine konuşurum ama bu sefer büyük bir aksilik olmadığı sürece Galatasaray’ın 8 puan geriden kalıp şampiyonluğu son dakikada ilan edeceğini düşünüyorum.:D Kalan 6 maçın 6’sını da kazanacağız, Başakşehir ise bizimle oynayacağı maç haricinde kalan 5 maçtan birinde berabere kalacak. Hepsi bu.
  • Güldürdün
Reactions: Yiğitt
Yiğitt
Yiğitt
Başakşehir kazanacağına GS kazansın, isterim. :A
Ankara’da felaket dolu yağıyor şu an. Garajı olmayanların arabaları gg :A
Tolstoyevski
Tolstoyevski
Normal bir maçta galip geldiğimizde 1 sevinirken yarin Fener’i yenersek 5 sevineceğiz, 20 senelik seriyi bitireceğimiz için 10 sevineceğiz, 8 puan geriden gelip şampiyonluk avantajını elde edeceğimiz için 15 sevineceğiz öylesine stresli, gerilimli ama kazanmamız durumunda kafayı yedirtecek bir maç olacak..
  • Beğendim
Reactions: MEnes
Tolstoyevski
Tolstoyevski
Maçın başında geriye düşüp 2-3 yersek zerre üzülmem, buraya kadarmış derim. Ama sonlara doğru berabere girip de son anlarda yersek uzun süre kendime gelemem, kafayı yerim. Sonlara doğru berabere girip de son anlarda galibiyet golünü atarsak uzun süre kendime gelemem, kafayı yerun...
  • Beğendim
Reactions: MEnes
MEnes
MEnes
Her türlü kafayı yiyeceğimiz yüksek ihtimal...