Yeni Profil Mesajları

Çevrimiçi İstatistikleri

Çevrimiçi Kullanıcılar
7
Çevrimiçi Ziyaretçiler
101
Toplam Ziyaretçi
108
Murat Boz'un şu klipteki tarzına aşık oldum, insan detaylı inceleyince fark ediyor. Şapkasından, ceketine, yüzüklerine hatta gri tulumuna kadar. Biz giysek rezil oluruz, ama adam da o kadar cool durmuş ki. :(

Sivas yanlış yaptı
Adamlar benim taktiğimle feneri yendi @Çiğdem
Feneri yenen bir anda düşüyor
Beşiktaşın yardımcısı Akhisardi
Fenerbahçe nın yardımcısı ise Gençlerbirliği
Yabancı dizi, film yorumlarında konuyla alakasız niye bu kadar çok mesaj var... Yorumlara bakmak icin giriyorsun kayboluyorsun. :(
  • Beğendim
Reactions: alperuz
blacklion
blacklion
Ben sadece dizi ve film yorum konularını kastettim tabi ki hepmiz goygoy yapıyoruz, eğleniyoruz ki o konularda da bu yorumlar yapılabilir. Fakat belli aralıkla silinmesi neden rahatsız ediyor ki çok önemli mi o yorumlar? Dizi ile ilgili goygoylar yine olabilirde o kadar baslikla ilgisiz yorumların bir anlamı yok. Bir sure sonra anlamini kaybediyor o yuzden silinse ne olacak?
DarkLegenD
DarkLegenD
@bazinga @mrt-06 kafadan bi' 2,500.000 mesaj silmeniz lazım. Kolay gelsin, işiniz zor.
blacklion
blacklion
Tamam silinmesin ne ağladın 2 mesaj için. :A
Günaydın / Tünaydın :bhr:
  • Harika
Reactions: Turkuazz
Turkuazz
Turkuazz
Çok teşekkür ederim hafta sonuna çok iyi gitti ayrıca dizidekini de paylaşman çok başka uyumlu.bu diziyle duymuştum şarkıyı çok beğendim paylaşımını teşekkürler :bhr::Z
  • Harika
Reactions: Dosi
Dosi
Dosi
Birlikte yorumluyorduk bu diziyi forum dışı, oyüzden ilk onu seçtim ve ben de ilk ozaman dinlemiştim. Belki onu da yorumlamıştık:D
Turkuazz
Turkuazz
hatırlıyorum yorumladığımızı hala takip yapıyorum :bhr::D ayrıca diziyi hatırlaman muazzamdı :bhr::Z
  • Harika
Reactions: Dosi
yıl 2011. Kral Tv yarışma düzenliyor. "En İyi Amatör Şarkı" diye. Kazanana da hediye olarak şarkıya profesyonel klip çekecekler. Bu gençler kazandı yarışmayı. Bir kaç ay da klip Kral Tv'de döndü, durdu. O gün bugündür bırakmadım dinliyorum.

Şu an nerdeyse nefret bile etsem çocukken bu şarkısıyla kalbimden feth etmişti Murat Boz. Hem sarkı söyleyen hem de dans eden erkeklerin hastasıyım. 😁😈
Tamer ekipten ayrılmış:eek:
  • İlginç
Reactions: Çiğdem
Çiğdem
Çiğdem
kanalında arabayı en son bırakan 10bin alır diye en az 5 defa elini çekiyor sırf para kendisinde kalsın diye :A Şurda da Sizin gözlüklünün arkasından geliyor top düşürüyor fırat kendiside öyle düşmemek için 9:00 da topu eliyle tutup kazanıyor insan bowlingi oyununda vlla gözlüklü adamı sevmiyordum biliyorsun ama şuan en sevmediğim fırat ve melihide tamer konusunda hatalı buluyorum eski samimiyetleri gidiyor :(
Maskeli Fedai
Maskeli Fedai
Fırat'a saç da yakıştı şimdi :A Hakkını yeme :A O giderse yokluğunu hissederiz ki kanal iyice dip yapar :A Bence şu anki Melih-Serdar-Kemal- Fırat dörtlüsü iyi bence :A
  • Güldürdün
Reactions: Çiğdem
Çiğdem
Çiğdem
Sizin gözlüklü artık en sevmediğim değil Fıratı sona attım :A :A :A Tamerin enerjisi çok iyiydi gülüşünü çok seviyordum tam ayrılmasaydı keşke .:(
Beşiktaş kabusuyla oynuyor
Kasımpaşayla
Kabus yaşadığınız stadda
Kasımpasa beşiktaşı yenince
Bütün fenerliler Iletişim hukukundan kaldı herkese 5 10 verdi
@Çiğdem
Kasımpaşa yüzünden üniversite uzayacaktı
Yaz okulu olacaktı yada birde tek ders sınavı
kız x markasına çukur dizisiyle yaptığımız reklam tutup ödül alınca ; y markamız benzerini mucize doktorla yapmaya karar verdi:X sanki sen ve @xBUGRAx i çarpıştırıyor gibiyim:A
Bu kadının bu hallerine üzülüyorum. Son dizisinde çok kötüydü oyunculuğu ama yeniden dizilerde görmek istiyorum şahsen. Hande Erçel Eda Ece ve Demet Özdemir'in ekranda parlatıldığı dönemde Merve Boluğur'un onlar kadar popüler olmamasi can sıkıcı...