Yeni Profil Mesajları

Çevrimiçi İstatistikleri

Çevrimiçi Kullanıcılar
11
Çevrimiçi Ziyaretçiler
112
Toplam Ziyaretçi
123
Yakın arkadaşla kavga edip her şeyi koparmak... Sevgilinden ayrılsan bu kadar üzmez. Dostlarınızı kırmayın, hayat bu değmez.
Beşiktaş kabusuyla oynuyor
Kasımpaşayla
Kabus yaşadığınız stadda
Kasımpasa beşiktaşı yenince
Bütün fenerliler Iletişim hukukundan kaldı herkese 5 10 verdi
@Çiğdem
Kasımpaşa yüzünden üniversite uzayacaktı
Yaz okulu olacaktı yada birde tek ders sınavı
  • Güldürdün
Reactions: Çiğdem
Çiğdem
Çiğdem
Aaa evet akşam maçımız var yeneriz :Z :Z :Z
pompy
pompy
Umarım yenersiniz

Kasımpasa beşiktaşa karşı coşuyor
Kayseride fenere karşı çosuyor @Çiğdem
kız x markasına çukur dizisiyle yaptığımız reklam tutup ödül alınca ; y markamız benzerini mucize doktorla yapmaya karar verdi:X sanki sen ve @xBUGRAx i çarpıştırıyor gibiyim:A
Bu kadının bu hallerine üzülüyorum. Son dizisinde çok kötüydü oyunculuğu ama yeniden dizilerde görmek istiyorum şahsen. Hande Erçel Eda Ece ve Demet Özdemir'in ekranda parlatıldığı dönemde Merve Boluğur'un onlar kadar popüler olmamasi can sıkıcı...

Sıfırdan bir projeye başlamak gerçekten çok zormuş. Hayatım resmen 4-5 saat uyku, bol bol video konferans toplantısı ve Starbucks molaları şeklinde sabitlendi :(
  • Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy
S.G.A.T.
S.G.A.T.
çok fazla ara verdim, aktif olduğumda yükseliyor sonra yeniden takipten çıkıyorlar. :D
Emre Ozansoy
Emre Ozansoy
Ara vereceğin zamanlar sayfayı dondurmak en iyisi. :D Yoksa hemen çıkıyorlar takipten...
  • Beğendim
Reactions: S.G.A.T.
S.G.A.T.
S.G.A.T.
Sayfanın tarzı fazla takipçiye pek müsait değil zaten. Teşekkür ederim. :D
Gerçekten gitmişsin. Son zamanlarda en çok dikkat çeken şarkıyı armağan edeyim. Görünce dinle, geri gel. Bi selam ver, yine git.

Uçurum sen nasıl bir diziydin..
Bir masal var yaşar, uzaklarda
Bu ömür yetmez ona kavuşmaya
Ölmek için artık çok geç,
Belki başka hayatta,
Başka hayatta..
  • Beğendim
  • Harika
Reactions: S.G.A.T. and Dosi
S.G.A.T.
S.G.A.T.
Tam reytinglerin değiştiği, eski reyting ölçümü yapan şirketin şike yaptığı döneme denk gelmişti. O sezon reyting kurbanı olan dizilerden biri oldu. Çok da yazık oldu.
  • Harika
Reactions: Turkuazz
Turkuazz
Turkuazz
Çok haklısın yazık oldu diziye 5.sezonluk diziydi aslında
  • Beğendim
Reactions: S.G.A.T.
Shameless 8. sezon... Sıkılıp bırakmıştım ama bir anda gelen devam etme isteğine söz geçiremiyorum. Yabancı dizi önerisi alınır. 😁
  • Beğendim
Reactions: Forumdash
Forumdash
Forumdash
İngiliz soğukluğunu hiç çekemem :X Espiri anlayışı da US kadar iyi değildir bence:X
blacklion
blacklion
Amerikan versiyonu her türlü bize daha yakın o konuda haklısın ama İngiltere'de daha cesur konular ve olaylar var deniyor ne kadar doğru bilmiyorum. Merak ediyorum o yüzden. 😁
Forumdash
Forumdash
İzlersen yorumunu merak ettiğimi bil :X
Hoşlandığım kişinin bana arkadaş gözüyle bakması ve arkadaş gözüyle baktığım birinin de benden hoşlanması... Nefret ediyorum çevremde karşılıklı aynı duyguları hissedemediğim kişiler olmasından...