'Zuhal Topal'la Sofrada'nın Yeni Sezon Tarihi Belli Oldu! | FOX

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,006
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Zuhal-Topal-la-Sofrada-detail-photo-27f81870-c94c-44d9-8fbe-be827139fc84-mpositioned-640x250.jpg

Gündüz kuşağının beğenilen ve en çok izlenilen yarışma programı 'Zuhal Topal'la Sofrada'nın yeni sezon tarihi belli olduı!

Yapımcılığını Dual Medya'nın üstlendiği, sunuculuğunu Zuhal Topal'ın yaptığı; heyecan ve eğlencenin bir an eksik olmadığı gündüz kuşağının en çok seyredilen yarışma programı 'Zuhal Topal'la Sofrada' 31 Ağustos Pazartesi günü yeni sezonu açıyor.

'Zuhal Topal'la Sofrada' yeni bölümleriyle 31 Ağustos Pazartesi'den hafta içi her gün 16.30'de FOX’ta!

• Harika
Reactions: Angelica

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Asuman çok yanlış bir seçim yaptı ya. :( PT'de bilgi yarışması sunsa daha iyiydi.
Aynen ya. Ekranların gerçekten ona ihtiyacı var ama PT'de keşke şöyle bir babayiğit yapımcı çıksa da Wipeout'u yeniden başlatıyorum dese. A şimdi aklıma geldi bulabilirsem onu da izleyebilirim. :A

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,006
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Aynen ya. Ekranların gerçekten ona ihtiyacı var ama PT'de keşke şöyle bir babayiğit yapımcı çıksa da Wipeout'u yeniden başlatıyorum dese. A şimdi aklıma geldi bulabilirsem onu da izleyebilirim. :A

WipeOut'u çekse çekse Acun çeker, başka da kimse çekemez. Eğer tekrardan çekerse cidden Survivor'dan daha fazla izlenir.

Ama o programın yapım hakları Endemol'de olduğu için ve Endemol battığı için ne olur bilemem. :F

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
WipeOut'u çekse çekse Acun çeker, başka da kimse çekemez. Eğer tekrardan çekerse cidden Survivor'dan daha fazla izlenir.

Ama o programın yapım hakları Endemol'de olduğu için ve Endemol battığı için ne olur bilemem. :F
Ya keşke çekse. :A
Offf başka isimle yayınlansa şöyle mesela: Asuman'la Sevgili Wipeout :F