eTV Zombi Ekspresi - 4. Bölüm | Yeni Bölüm

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061

Bu dizi 'Train to Busan' adlı Kore filminden uyarlanmış, yer ve kişiler değiştirilmiştir.

4. BÖLÜM
(Zombiler camı kırıp Yusuf'u ele geçirmeye başlamıştır.)
tough-husband-sacrifices-1.gif

Çiğdem: Yusuuuuuufffff!!!!!!!

tough-husband-sacrifices-2.gif

(Onu da kendilerinden birine dönüştüren zombiler yeni hedef ararken kapı sonunda açılmıştır. Buğra, ağlayan Melek ve Çiğdem'i içeri alırken Zeynep ise hareketsizce durmaktadır.)

Gizem: Abla, çabuk gel içeri!

(Ancak zombiler onlara çok yaklaşmıştır. Zeynep ne olursa olsun kız kardeşinin bu trenden sağlıklı olarak inmesini sağlamayı ve bu anlamsızlığa bir son vermeyi kafasına koymuştur.)

(Derken bir zombi yaklaşıp onun üzerine atlar. Zavallı kadın, kardeşinin gözleri önünde yaratıkların hedefi olurken Buğra diğerlerinin içeri gelmemesi için kapıyı kapatır. Gizem şok içinde olanları izlerken Buğra ise Serhan'a sert bir yumruk indirir.)

Buğra: Neden yaptın bunu, neden?! İkisini de kurtarabilirdik pislik herif! Neden?!
Serhan: Sen... Sen de onlardan biri olmuşsun...

(Serhan, Buğra'yı itip ayağa kalkar.)

Serhan: Onlar da hastalık kapmış! O kadar yaratığın arasından enfeksiyon kapmadan geçmiş olamazlar, bizi de öldürecekler! Onları burada tutarsak bizim de sonumuzu getirecekler! (Atacan'ı yakasından tutup iterek) Çabuk onları çıkar buradan! Çabuk!!

tumblr_omzjyrJ0c51vjvo5go5_r2_540.gif

(Buğra korku içindeki yolculara bakar, ancak onlar da Serhan'a inanmıştır.)

Atacan: Üzgünüm ama çıkmak zorundasınız. Bu noktada kimsenin hayatını riske atamayız.
Buğra: Bizimkini atıyorsunuz ama!
Atacan: Durumunuzdan emin değiliz, her tarafınızda kan lekesi var. Lütfen işimizi zorlaştırmayın.
Çiğdem: Ama bu haksızlık. Bizde hiçbir şey yok...
Serhan: İnanmayın onlara, yalan söylüyorlar!
Yolcular: (hep bir ağızdan) Çıkın buradan! İstemiyoruz sizi! Ölmek istemiyoruz, defolun!

(Yolcular gitgide öfkelenirken yapacak başka bir şey yoktur.)

tumblr_oixregHJIy1rhjmuco8_250.gif

tumblr_oixregHJIy1rhjmuco3_250.gif

Yiğit: Senin burada kalman daha iyi olur.
Esra: (elini tutarak) Hayır.. Artık sadece sen ve ben varız...

(Öte yandan Melek ve Çiğdem de korku içinde birbirlerine sarılıp ağlamaktadır.)

Buğra: Gitmek zorundayız, gelin hadi.

(Buğra, Serhan'ın gözünün içine bakar. Orası da kalbi gibi karanlıktır. Bizimkiler vagondan çıktıktan sonra kapı kapatılır ve kolu kumaşlarla bağlanır.)

(Öte yandan kenarda oturan Gizem ise adeta yıkılmıştır.)

Gizem: Hayatın boyunca hep başkalarını düşündün.. Küçüklüğümde bile.. Vazoyu ben kırardım ama sen üstüne alırdın. Ama bu fedakarlığın sonunu getirdi işte.. Niye orada durdun ki? Sen de kurtulabilirdin...

(Gizem vagonun diğer tarafındaki hummalı çabaya bakar. Ablasının fedakarlığının yanında onların ne kadar bencil olduğunu fark eder.)

badass-halmoni-1.gif

Gizem: Ne zavallı insanlarsınız...

(Yavaşça ayağa kalkar ve kapının arkasındaki ablasına bakar.)

Train%2BTo%2BBusan%2B2016%2BHDRip%2BENG%2BSUB%2Bx264-CPG.mkv_004793526.gif

Gizem: Her şey için çok teşekkür ederim...
Serhan: Şu kadın! Şu kadını tutun, kapıyı açacak!

(Ancak onlar yetişemeden Gizem kapıyı açar ve tüm yaratıklar içeri doluşur.)

badass-halmoni-2.gif

tumblr_ofselktUpb1vyvg1co7_400.gif

tumblr_oo1tulugmM1so84eqo2_400.gif

(Öte yandan Buğra ve diğerleri de kapının diğer tarafında, gelen çığlıkları dinlemektedir. Bir süre sonra sesler kesilir.)

tumblr_odh6n8pw8z1qarwo3o5_r1_250.gif

tumblr_oo4gzlMYIL1r2psneo2_540.gif

Remember+What+You%E2%80%99re+Fighting+For+%7C+Train+to+Busan

tumblr_oo1tulugmM1so84eqo7_400.gif

(Derin sessizlik trenin her tarafına işlerken Buğra ise kızıyla hasret gidermektedir.)

Buğra: Ne olursa olsun seni annenle buluşturacağım, söz.
Melek: Çok korkuyorum baba.
Buğra: Ben de... Seni bir daha göremeyeceğim diye çok korktum... Ama güvendeyiz artık.
Melek: Gösterideki şarkıyı senin için ezberlemiştim.. Ama sen yoktun.. Sakın yanımdan ayrılma baba...

tumblr_ofselktUpb1vyvg1co2_400.gif

(Tren zombilerin ele geçirdiği başka bir istasyondan hızlıca uzaklaşırken Buğra'nın telefonu çalar.)

gong-yoo-appreciation-1.gif

Buğra: Alo? Yıldırım? Oralarda durum nasıl?
Yıldırım: İstanbul hala güvenli. Ama... (ağlamaklı bir sesle) Yaptığımız yeni yatırım... Salgının çıkmasına o neden olmuş!
Buğra: Emin misin?
Yıldırım: Evet.. Her şey bizim yüzümüzden!
Buğra: Tamam Yıldırım, sakin ol. Hiçbirimizin suçu yok..

gong-yoo-appreciation-3.gif

tumblr_opg8x7TMJv1w1qchqo9_400.gif

(Buğra telefonu kapatır, yavaşça musluğu açar ve ağlayarak yüzündeki kan izlerini siler. Duydukları onu şoke etmiştir...)

tumblr_oii0odr5Mg1sgaqfho3_r1_400.gif

(O sırada tren aniden sarsılarak durur, çünkü yol üstünde bir yük vagonunun enkazı vardır.)

Harun: (telsizle) Dikkat dikkat, raylardaki engel yüzünden İzmit durağında durmak zorunda kaldık. Yardım ekiplerini bekleyebilir veya yola başka bir trenle devam etmeyi deneyebiliriz. Anonstan sonra çalışan bir tren bulup en soldaki raya indireceğim.

(Harun çalışan bir araç bulmaya çalışır, ancak neredeyse hepsini zombiler ele geçirmiştir. Beklemenin faydası olmayacağını fark eden Buğra ve diğerleri trenden hızla inerken Harun da nihayet güvenli bir lokomotif bulur.)

(Öte yandan da Serhan ve Atacan ise zombilerden bir şekilde kurtulup lavaboya saklanmıştır. Serhan kapıyı yavaşça açıp etrafa bakar.)

Atacan: Etraf güvenli mi?
Serhan: (kafasını sallayarak) Evet.. Sen önden git.

diesucker.gif

(Atacan yavaşça kapıyı açarken Serhan da onu arkadan itip zombinin önüne atar. O trenden inerken kapının açık olduğunu fark eden zombiler de peşinden gider.)

(Öte yandan bizimkiler güvenli bir tren bulmuştur.)

tumblr_oegwhg56Dd1r89n7lo10_r1_400.gif

tumblr_oegwhg56Dd1r89n7lo9_r1_400.gif

Yiğit: Burada bir tane var!

(Tam binecekken karşıdan gelen alevler içindeki bir başka tren ona çarpar.)

tumblr_olp4nscS021vyvg1co1_400.gif

tumblr_or6d639yLa1w4o2dko1_500.gif

(Tren raydan çıkıp yere devrilirken diğerleri ortada görünmemektedir.)

tumblr_odng4eqvOT1s5o69yo7_r1_400.gif

tumblr_olt9ey2K7Z1rtwmxqo7_400.gif

(Gençler karşısındaki manzara karşısında dehşete düşse de zaman yoktur.)

Yiğit: Durmaya vakit yok, gitmemiz lazım!

(Esra ve Yiğit içeri girerken yandaki vagondan koşarak yaklaşan Serhan peşindeki zombiden kurtulmak için Esra'yı onun önüne iter.)

throwtothedogs.gif

(Serhan kaçarken Zombi Esra'nın bacağını ısırır. Yiğit büyük şok yaşamıştır.)

Yiğit: (ağlayarak) Çok özür dilerim Esra... Koruyamadım seni...

jin-hee-turns.gif

(Zombiye dönüşen Esra, Yiğit'in boynunu ısırırken Buğra, Melek ve Çiğdem ise devrilen trenin altındaki ufak boşlukta yaşam mücadelesi vermektedir. Ancak Buğra bir türlü uyanamamaktadır.)

Melek: Baba! Uyan! Baba!!

(Buğra gözünü açar ve devrilen trendeki zombilerin camı zorlamakta olduğunu görür.)

tumblr_oo4gzlMYIL1r2psneo9_r1_540.gif

tumblr_odrawuxYXK1rgrt1jo8_r1_400.gif

(Öte yandan lokomotifi çalıştıran Harun, Serhan'ın zombilerden kaçtığını fark eder. Ancak binmek üzereyken ayağı raya takılıp düşer.)

Serhan: İmdat! Yardım edin!

(Harun ona yardım etmek için gelirken Serhan ani bir hamleyle onu da yaklaşan zombinin önüne iter.)

tumblr_oo5jxfhAdQ1rx0b5fo2_250.gif

(Zavallı adam yardım istemek için bağırırken Serhan kılını kıpırdatmadan hareket halindeki lokomotife biner.)

tumblr_od4ww6qTZg1tmjt2ko2_400.gif

(Tren devrildi devrilecek bir pozisyonda dururken Buğra ufak bir çıkışın olduğunu fark eder ve sürünerek dışarı çıkar.)

tumblr_oo8hx7Gw0D1r2psneo3_r1_400.gif

Buğra: Melek, buraya gel!

(Ancak o sırada devrilmek üzere olan tren ani bir gürültüyle yerinden oynar ve bir parça yere düşerek boşluğu kapatır.)

Buğra: Melek!!!

(Buğra oldukça ağır olan parçayı ittirmeye çalışırken camları kırmak üzere olan zombiler de Melek ve Çiğdem'e iyice yaklaşmaktadır...)

4. BÖLÜM SONU

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
bildirimelre bakayımda okurum o sürece kadar kalbini sökütüp attım biraz öyle idare et reyting kolay kazanılmıyor :A :A :A @Aserat

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Çok heyecanlı bir bölüm olmuş. Salgını çıkardığıma inanamıyorum. :A Trenden çıkmamız iyi olmuş dış çekim görelim birazda. :D Eline sağlık @Aserat :bhr:

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
Çok heyecanlı bir bölüm olmuş. Salgını çıkardığıma inanamıyorum. :A Trenden çıkmamız iyi olmuş dış çekim görelim birazda. :D Eline sağlık @Aserat :bhr:
Teşekkürler beğenmene sevindim. @S.G.A.T. ve pisliklerine ne diyorsun? :A

bildirimelre bakayımda okurum o sürece kadar kalbini sökütüp attım biraz öyle idare et reyting kolay kazanılmıyor :A :A :A @Aserat
Çok heyecanlı bir bölüm oldu çok geçe bırakma. :A

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Güzel bir bölüm olmuş emeğine sağlık. @Aserat :X

Bu dizide de @Yiğitt ile iyi bir çift olduk daha doğrusu olmuştuk artık yokuz. :T: Aserat onu da tam anlamıyla uyarlamak zorunda değildin. :F Hem diziyi uzatabilirdin bence, bak trenden indikten sonraki macera da enteresan olabilirdi. Neyse senarist olarak o senin bilebileceğin bir iş diyerek sıyrılıyorum. :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
Güzel bir bölüm olmuş emeğine sağlık. @Aserat :X

Bu dizide de @Yiğitt ile iyi bir çift olduk daha doğrusu olmuştuk artık yokuz. :T: Aserat onu da tam anlamıyla uyarlamak zorunda değildin. :F Hem diziyi uzatabilirdin bence, bak trenden indikten sonraki macera da enteresan olabilirdi. Neyse senarist olarak o senin bilebileceğin bir iş diyerek sıyrılıyorum. :A
Teşekkürler beğenmene sevindim. En baştan mini dizi olarak planladım uzatmaya çalışıp hikayeye zarar vermek istemedim. Pisi pisine kurban gittin @S.G.A.T'ın gaddarlığına. :A
35 olmuş daha ne olsun Aşk Yeniden'de çok tatlı babaydı. :bhr:
Onu unuttum bir an. :A Yüzü genç duruyor en azından 9-10 yaşında çocuğu olan bir baba olmaz. :A

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Teşekkürler beğenmene sevindim. En baştan mini dizi olarak planladım uzatmaya çalışıp hikayeye zarar vermek istemedim. Pisi pisine kurban gittin @S.G.A.T'ın gaddarlığına. :A

Onu unuttum bir an. :A Yüzü genç duruyor en azından 9-10 yaşında çocuğu olan bir baba olmaz. :A
Ay zaten herkes @S.G.A.T. ın bencilliği yüzünden ölüyor. :X @xBUGRAx yaşıyordur umarım, Melek yoksa zombilerin dişinin kovuğu arasına girecek. O yüzden ince ele fox doku Aserat. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
yine çok heyecanlı bir bölüm ama şu trenden kurtuluruz artık inş @Aserat :F

Atacan:
Üzgünüm ama çıkmak zorundasınız. Bu noktada kimsenin hayatını riske atamayız. @mrt-06 soğukkanlılığını koruyor dizidede :A :A :A

@Harunnn60 niye ehr dizide erkenden feci olarak geberiyor ayoll :A

(Harun ona yardım etmek için gelirken Serhan ani bir hamleyle onu da yaklaşan zombinin önüne iter.)

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
Ay zaten herkes @S.G.A.T. ın bencilliği yüzünden ölüyor. :X @xBUGRAx yaşıyordur umarım, Melek yoksa zombilerin dişinin kovuğu arasına girecek. O yüzden ince ele fox doku Aserat. :A
Bakalım bekleyip göreceğiz gelecek bölüm forumun en efsane final bölümü olarak adını yazdıracak. :A
yine çok heyecanlı bir bölüm ama şu trenden kurtuluruz artık inş @Aserat :F

Atacan:
Üzgünüm ama çıkmak zorundasınız. Bu noktada kimsenin hayatını riske atamayız. @mrt-06 soğukkanlılığını koruyor dizidede :A :A :A

@Harunnn60 niye ehr dizide erkenden feci olarak geberiyor ayoll :A

Tesadüf olmuş demek ki. :A Zaten bu bölüm neredeyse herkes öldü bir siz kaldınız inşallah sağ salim varırsınız İstanbul'a. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bakalım bekleyip göreceğiz gelecek bölüm forumun en efsane final bölümü olarak adını yazdıracak. :A

Tesadüf olmuş demek ki. :A Zaten bu bölüm neredeyse herkes öldü bir siz kaldınız inşallah sağ salim varırsınız İstanbul'a. :A
aa bakaım işu uğursuz trenden kurtulalımda :F

ama diğer bölümler yeni mekanlarla az aksiyon düşüklüğü olucakmı bakalım :A