Ziraat Türkiye Kupası Şampiyonu Fenerbahçe!

emreemreu

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,589
Puanı
1,060
İzmir'de oynanan Ziraat Türkiye Kupası final maçında Fenerbahçe ile Başakşehir karşı karşıya geldi. Mücadeleyi 2-0 kazanan Fenerbahçe 61. Türkiye Kupası'nın sahibi oldu.

Fenerbahçe'ye kupayı getiren golleri 1. ve 29. dakikada Batshuayi kaydetti.

Sarı-lacivertli ekip kupayı 7. kez müzesine götürdü.

1686513183852.png

Ben teshisi koydum eski shamrock rovers durumundayiz
Adamlar Ilk kupasini bôyle Aldi
Irlandada ligini ikinci
Irlanda kupasini almisti 2019 da
Adamlar Teknik direktör degistirmediller
------

@12.Adam @The_Erinch

Sonunda bir kupa alabildik. Sonun başlangıcı olur umarım ve artık devamı gelir. Bu taraftarın çok ihtiyacı var kupalara. :)

• Beğendim
Reactions: 12.Adam
Son düzenleme:
  • İlginç
Reactions: Angelica
Şampiyonluk nasıl bir duygu unutmuştuk iyi oldu. En son FM'de şampiyon olmuştum, gerçek hayattaki son şampiyonluğu hatırlamıyorum bile. :A

Arda maşallah çok büyük yetenek gerçekten. Kabadayı Arda bir ara "yüz yılda bir gelir Arda gibisi" gibi bir şeyler gevelemişti. Asıl yüz yılda bir gelir türden yetenek burada. :) Tabii ki daha çok fazla gelişmeye açık yönü var ama bu kadar büyük potansiyel ben görmedim daha önce bu ligde...

• Harika
Reactions: 12.Adam
Şampiyonluk nasıl bir duygu unutmuştuk iyi oldu. En son FM'de şampiyon olmuştum, gerçek hayattaki son şampiyonluğu hatırlamıyorum bile. :A

Arda maşallah çok büyük yetenek gerçekten. Kabadayı Arda bir ara "yüz yılda bir gelir Arda gibisi" gibi bir şeyler gevelemişti. Asıl yüz yılda bir gelir türden yetenek burada. :) Tabii ki daha çok fazla gelişmeye açık yönü var ama bu kadar büyük potansiyel ben görmedim daha önce bu ligde...
İdolü olan Alex’i geçer mi? 😁