Zinedine Zidane, Yeniden Real Madrid'de!

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
65715

Real Madrid, teknik direktör Zinedine Zidane ile 2022'ye kadar geçerli sözleşme imzalandığını resmen açıkladı.

Solari önderliğinde Kral Kupası ve Şampiyonlar Ligi'nden elenen Real Madrid'in yeni hocası belli oldu. Real Madrid, Zinedine Zidane ile 30 Haziran 2022'ye dek sözleşme imzalandığını açıkladı.

Real Madrid, Santiago Solari'ye de teşekkür etti ve kulüp bünyesinde çalışmaya devam etmesi için teklif yapıldığını açıkladı.

Zidane'a önümüzdeki sezonun kadrosunu planlaması için 300 milyon Euro'luk dev bir bütçe verileceği de konuşuluyor.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Süper oldu kralın dönmesi. :Z

Şimdi Robben, Özil ve Higuain’i de döndürdük mü tamamdır. :A

Şaka maka transfer döneminde çok iyi transferler yapmamız lazım. Mbappe gelse keşke. :(

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Süper oldu kralın dönmesi. :Z

Şimdi Robben, Özil ve Higuain’i de döndürdük mü tamamdır. :A

Şaka maka transfer döneminde çok iyi transferler yapmamız lazım. Mbappe gelse keşke. :(

Hazard, Mbappe, Neymar üçlüsünden birisi mutlaka transfer edilecek bence bu yaz. Mbappe ve Neymar’ı PSG bırakmak istemez belki ama Hazard kesin gibi bence. Ancak bunun yanında Marcelo’nun Juventus’a gideceği söyleniyor, Marcelo Real’in neredeyse oyun kurucusu. Çok büyük bir kayıp olabilir Real için, onun yerine de mutlaka transfer yapmaları lazım.

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
En iyi tercih oldu. Yazın çok para harcamamız lazım.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Hazard, Mbappe, Neymar üçlüsünden birisi mutlaka transfer edilecek bence bu yaz. Mbappe ve Neymar’ı PSG bırakmak istemez belki ama Hazard kesin gibi bence. Ancak bunun yanında Marcelo’nun Juventus’a gideceği söyleniyor, Marcelo Real’in neredeyse oyun kurucusu. Çok büyük bir kayıp olabilir Real için, onun yerine de mutlaka transfer yapmaları lazım.
Marcelo’nun problemi nedir bilmiyorum ama Zidane’ın gelişi bir şeyleri değiştirir belki. Şu şartlarda yerini doldurması zor bir oyuncu. :(

Hazard iyidir de tek başına büyük etki yaratmaz.

Benzema yerine de artık iyi bir forvet şart.

• Beğendim
Reactions: Sherlock

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Marcelo’nun problemi nedir bilmiyorum ama Zidane’ın gelişi bir şeyleri değiştirir belki. Şu şartlarda yerini doldurması zor bir oyuncu. :(

Hazard iyidir de tek başına büyük etki yaratmaz.

Benzema yerine de artık iyi bir forvet şart.

Yalnızca Hazard'ı alarak transfer dönemini kapatmaz Real Madrid, çok büyük hamleler bekliyorum bu yaz transfer döneminde. Minimum 3 büyük transfer yapacaklar bence. Birisi kesin Hazard olacakmış gibi duruyor, diğerlerini bilemiyorum.

Benzema tek başına takımın bütün gol yükünü sırtlayabilecek bir oyuncu değil, Ronaldo gibi çok gol atan kanat oyuncuları için bulunmaz nimet ama. Yıllardır Real Madrid gibi büyük bir kulüpte forma giymesinin en önemli sebebi de bu zaten. Ben forvet olarak Kane'i veya Icardi'yi transfer edeceğini düşünüyorum Real'in.

Ayrıca şu Bale'a da yol verilmesi lazım artık. :A

• Beğendim
Reactions: bazinga

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Yalnızca Hazard'ı alarak transfer dönemini kapatmaz Real Madrid, çok büyük hamleler bekliyorum bu yaz transfer döneminde. Minimum 3 büyük transfer yapacaklar bence. Birisi kesin Hazard olacakmış gibi duruyor, diğerlerini bilemiyorum.

Benzema tek başına takımın bütün gol yükünü sırtlayabilecek bir oyuncu değil, Ronaldo gibi çok gol atan kanat oyuncuları için bulunmaz nimet ama. Yıllardır Real Madrid gibi büyük bir kulüpte forma giymesinin en önemli sebebi de bu zaten. Ben forvet olarak Kane'i veya Icardi'yi transfer edeceğini düşünüyorum Real'in.

Ayrıca şu Bale'a da yol verilmesi lazım artık. :A
Kane nedense Bale gibi olup tutunamaz gibi geliyor. Icardi daha iyi tercih olabilir.

Bale’e yol versinler de ucuza gidecek herhalde bomboş yatırım oldu. :(

• Beğendim
Reactions: Sherlock

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
Kane nedense Bale gibi olup tutunamaz gibi geliyor. Icardi daha iyi tercih olabilir.

Aksine Kane hem karakter hem yetenek olarak Real Madrid'e daha çok yakışır. Icardi çok sorun çıkartır.

• Beğendim
Reactions: bazinga

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060

Real Madrid futbolcuların imajlarına da önem veren bir kulüp olduğu için önceliği Kane’e vermişlerdir bence, ki ben Real’e çok yakışacak bir futbolcu olduğunu düşünüyorum @Danger UA! gibi. Uyum sağlarsa uçar gider zaten.

Bale’ın Manchester United’a gideceğini düşünüyorum açıkçası, dedikoduları da çıkmıştı zaten. Ancak tabii alındığı fiyata gitmesi imkansız, çok kötü yatırım oldu gerçekten.