Zeynep Avcı'dan İlk Single! 'Sıla' Sürprizi...

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
1637753361644.png

'O Ses Almanya'da 'Yalan' şarkısıyla büyük ses getiren Zeynep Avcı'dan ilk single geliyor!

Geçtiğimiz günlerde Sıla'nın Almanya konserinde Sıla'nın sahnesine konuk olan başarılı isim Zeynep Avcı, müzik çalışmalarını hızlandırıyor. Zeynep Avcı'nın ilk şarkısını ise Sıla Gençoğlu hazırlayacak. Söz ve müziği Sıla'ya ait olacak şarkının hazırlıkları sürüyor.

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Tan Taşçı'dan sürpriz beklerken, Sıla'dan sürpriz geldi. :D

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
Berlin'de uzun süre boyunca mekanlarda canlı söyleyen tek kişi olabilir. Kendisi için çok sevindim ama artık eski sıklıkta canlı canlı izleyemeyeceğimiz için üzülmedim değil. Yolu açık olsun. :D

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Berlin'de uzun süre boyunca mekanlarda canlı söyleyen tek kişi olabilir. Kendisi için çok sevindim ama artık eski sıklıkta canlı canlı izleyemeyeceğimiz için üzülmedim değil. Yolu açık olsun. :D
Biraz da biz alalım, Türkiye'de sahne alması lazım. :bhr:

• Güldürdün
Reactions: kerem

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Ben iki kere gittim Sıla konserine, ikisinde vaktinde çıktı ve harika performans sergiledi. Çok konsere gittim, çok sahne izledim ama Sıla gibisini izlemedim. Gel de hayran olma. :bhr:
Avrupada yaşayanlar 8den sonra hayatın bitmesine alışık oldukları için hazmedememişler 9da gelmesine demek :F

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
Koçlarıyla beraber karar veriyorlar diye biliyorum, koç etkilidir yani.
Niye yarismada Sila sarkisi söylemedi diye sorarlar....
Özellikle Türkçe şarkıları çok içten okuyor, Almanca söylediğinde aynı hissi alamadım nedense. Aslında genele de bakarsak Johannes (Zeynep'in Koçu) Zeynep'e çok sahip çıktı. 2 ve 3. turlarda Zeynep'e Türkçe söylettirdi ve her zaman onu seçerel üst tura çıkardı. Fakat çeyrek finaldeki şarkıları maalesef prodüksiyon belirliyormuş. Zeynep'in en baştan aklında başka şarkılar varmış ama hiçkimse kendi şarkısını seçemiyormuş maalesef. Aklıma ilk 'Aşk' şarkısı geldi mesela. O Ses Türkiye'de Elnur o şarkının performansıyla patladı gitti. Şarkının kurbanı olsa da yine de çeyrek finale kadar gelerek çok başarılı bir şekilde ilerledi. Special videosu da yüklenmiş. :D