Yaşam Zevk Alınan Ufak Sapıklıklar

blacklion

Favori Üye
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
4,013
Puanı
400
Günlük hayatta hepimiz aslında garip bulduğumuz ama bir o kadar mutlu ve içimizi hoş eden fakat diğer insanlar tarafından iyi karşılamayacağını bildiğimiz gizli şeyleri yaparken aldığımız zevkler. Sosyal medyada da bir hayli yoğun ilgi gören yeni akım. Bu başlıkta da herkes aklına gelen saçma ama bir o kadar da size mutluluk ve zevk verdiğini düşündüğünüz şeyleri paylaşabilirsiniz.

Örn:
Çikolata ve peyniri birlikte yemek.
Kek yapılan kabın dibini kaşıklamak.
Başkalarının siyah noktalarını sıkmak. (3'ü de örnek olsun diye yazılmıştır.)

blacklion

Favori Üye
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
4,013
Puanı
400
Daha önce bu tarz bir başlığın açılmaması çok ilginç. :A

Tolstoyevski

Süper Mod.
♫ MusicSurvivor Şampiyonu ♫
Yılın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
38,486
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Çiğ kıyma, çiğ ve içi temizlenmiş hamsiyi ağza atmak. Ancak vücuda zararlı olacağı için pek yapamıyorum, ama zararlı olmasaydı çoğu zaman çiğ tüketirdim.

Tavuğun ya da etin varsa kanlı tarafını emmek. Fazla zevk veriyor.

Bazen üst üste su içmek, sıvı tüketmek ve bir süre tuvalete gitmemek. Ardından gidip mutlu olmak.

blacklion

Favori Üye
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
4,013
Puanı
400
Çiğ kıyma, çiğ ve içi temizlenmiş hamsiyi ağza atmak. Ancak vücuda zararlı olacağı için pek yapamıyorum, ama zararlı olmasaydı çoğu zaman çiğ tüketirdim.

Bazen üst üste su içmek, sıvı tüketmek ve bir süre tuvalete gitmemek. Ardından gidip mutlu olmak.
Vay be ne cevherler çıkıyor. :A Senin ki sapıklık değil de daha çok yamyamlık gibi ama olsun. :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
26,692
Puanı
1,060
Ayranı kebabın veya dönerin son lokmasına kadar bırakmak. :A (Hemen hemen hergün yediğim için)

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

blacklion

Favori Üye
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
4,013
Puanı
400
Bardağın dibindeki suyu evde kardeşlerime, anneme fırlatmak. :A Bana yapılması da rahatsız etmez de bazen seviyesini kaçırıp yarım bardağa yakın dökene de öhh yani. :A

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,133
Puanı
1,061
ohooo çok var bundan bende. :D
Bkz. Tencereden yemek yemek.
Bkz. Yolda giderken bildiğim adresi birinden anlatmasını istemek

Aklıma geldikçe yazarım. :D

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
9,617
Puanı
700

Tuvalete gitme kısmı sahurda bana da oluyor. İçiyorum bayağı suyu evdekiler bile içme bu kadar diyor sonra tuvalete gidip rahatlamak iyi his veriyor.
------

Ayranı kebabın veya dönerin son lokmasına kadar bırakmak. :A (Hemen hemen hergün yediğim için)
Bu bende de var :A