"Zengo" Filminin Fragmanı Yayınlandı!

alperuz

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Sezonun merakla beklenen komedi filmlerinden biri olan "Zengo" filminin fragmanı yayınlandı!

2903127.jpg

Yönetmenliğini Şahan Gökbakar ve Müge Manuş'un, yapımcılığını Çamaşırhane Film'in üstlendiği; kadrosunda Yasemin Sakallıoğlu, Dilşah Demir, Ece İrtem, Semih Varol, Ünal Kantarcı gibi isimlerin yer aldığı ve kendi imzasının olduğu tasarımlarıyla ünlü bir modacı olmanın hayallerini kuran Zerrin'in en büyük rakibi olarak gördüğü mahalleden Menkıbe ile olan rekabetini anlatıldığı filmin fragmanı yayınlandı.

"Zengo", 6 Mart'ta sinemalarda!

Filmin konusu: Zerrin, yaşadığı mahalleye kentsel dönüşüm piyangosunun vurmasıyla bir anda zenginleşmiş, mahalledeki kadınlara kendi tasarımlarını giydirip ünlü bir modacı olma hayalleri kuran, biraz sonradan görme ama son derece içten ve eğlenceli bir kadındır. Çocukluğundan beri yoğun bir rekabet içinde olduğu Menkıbe’nin kendi tasarımlarını çalıp bir de üzerine defile düzenlemesiyle çılgına dönen Zerrin, yanına terzisi ve en yakın arkadaşı olan Fazilet’i de alarak hayatını değiştirecek çılgın bir maceraya atılır.​

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,122
Puanı
560
bu kadını 100bin izleyeceklerini bile düşünmüyorum komik değil ki nasıl instagram da bir anda milyonlara ulaştı onu da anlayamadım herkesde bir bayan recep ivedik kafası var ama olmaz taklit oluyor tutmuyor
bknz :
maidenin altın günü
deliha 1-2 vs
Edit : Şahan gökbakar işin içinde olunca başka bir şeyde beklememek gerek :F

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,026
Puanı
1,060
Yaseminin instagramdaki bazı videoları eskiden çok komik gelirdi amma sonra hep benzer şeylerle devam ederek sıktı beni.
Yine de filmden umutluydum. Bu işi sinemaya döküyorsa iyi birşey gelir diyordum ama fragman bile çok kötü.
Filmlerde normalde fragmanında en iyi yerleri koyuyorlar. Ben bu fragmanda bile komik birşey bulmadım. Çok yapmacık.
Gişede de iş yapmaz.

• Beğendim
Reactions: alperuz