'Zengin Ve Yoksul'un Kanalı Belli Oldu!

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,578
Puanı
1,060
sxwiazlmiiba9rplmkom.jpeg

Başarılı dizilere imza atan NTC Medya'nın yeni dizisi ''Zengin ve Yoksul''un kanalı sonunda netleşti!

Deniz Yorulmazer'in yönetmenliğini üstlendiği ve kadrosunda Binnur Kaya, Osman Sonant, Gökhan Alkan, Gülcan Arslan, Evrim Solmaz, Elif Doğan, Damla Colbay, Tuna Orhan ve Sacide Taşaner gibi isimlerin yer aldığı dizinin Star TV'de ekrana gelmesi bekleniyordu. Bugün itibariyle dizinin ATV'de yayınlanacağı kesinlik kazandı.

"Zengin ve Yoksul" çok yakında ATV ekranlarında olacak!

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yaza belki izlerim toptan, umarım uzun soluklu olur. Bu ekip tam Star'lıktı. :X

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Gökhan'ı biz parlattık tabi ki hakkımı arayacağım. :A @xemrexxx
Sende herkesi kendi kanalında istiyorsun be, bu ne bencillik :A @xemrexxx @Çiğdem @Maskeli Fedai
O da muhteşem yüzyılda İran sahiydi .ss
Ama Buğra haklı bu diziler onun kanalına yakışıyor :F Atv Kendini bitiriyor resmen Eşkiya dışında dizileri kalmadı Karadeniz 1 sezondan sonra battı Zürafada seneye batar tek sezonluk dizi bunlar Eşkiya olmasa kanaldan kaçacaz :A :A :A @Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Siz hala anlamadınız mı Pazartesileri neden boş :F Bu dizi de pazartesi gelecek. Kim demişti geçenlerde atv ile ntc artık bi araya gelemez o defter kapandı diye :F

Ama Buğra haklı bu diziler onun kanalına yakışıyor :F Atv Kendini bitiriyor resmen Eşkiya dışında dizileri kalmadı Karadeniz 1 sezondan sonra battı Zürafada seneye batar tek sezonluk dizi bunlar Eşkiya olmasa kanaldan kaçacaz ?A:A @Forumdash

Binnur Kaya'nın olduğu kanal batmaz :T: Aksine şaha kalkar :Z:Z Sevindim özledim kadını :Z

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,187
Puanı
1,061
Haha tatmin ettim bunu diyeceğini. :A Sen çıkardın ben parlattım. :A
Yaza belki izlerim toptan, umarım uzun soluklu olur. Bu ekip tam Star'lıktı. :X
Şaşırdık mı, hayır. :A
Şu adama çok gülüyorum nedense komik duruyor :F:F:F
Siz hala anlamadınız mı Pazartesileri neden boş :F Bu dizi de pazartesi gelecek. Kim demişti geçenlerde atv ile ntc artık bi araya gelemez o defter kapandı diye :F

Binnur Kaya'nın olduğu kanal batmaz :T: Aksine şaha kalkar :Z:Z Sevindim özledim kadını :Z
Ne Gökhan'ı be sadece Binnur... Şahika Koçarslanlı zamanındaki ATV'nin zerresi kalmadı. :A
şimdiden sizi çatlatacak ka yakışmışlar :A klasi ntc medya senaryosu değilse umarım tutar binnur kaya da var zati :X

65864