ATV Zengin ve Yoksul - Dizi Yorumları

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
66647
ATV'nin merakla beklenen yeni dizisi ''Zengin ve Yoksul'' bu akşam yayın hayatına başlıyor!

Yapımcılığını NTC Medya'nın, yönetmenliğini Deniz Yorulmazer'in üstlendiği dizinin kadrosunda Binnur Kaya, Gökhan Alkan, Osman Sonant, Evrim Solmaz, Gülcan Arslan, Damla Colbay, Elif Doğan, Eren Hacısalihoğlu, Tuna Orhan ve Sacide Taşaner gibi isimler yer alıyor.

''Zengin ve Yoksul'' yeni bölümleriyle her pazar 20.00'de ATV'de!

Dizi ile ilgili yorumlarınızı ve paylaşımlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz. İyi seyirler...

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Dizi boş ötesi ama Binnur çok çirkef olmuş bayıldım ben de. Niye bu diziyi kabul ettiğini daha iyi anlıyorum çünkü gerçekten kendisinden hiç görmediğimiz bir rol ve zevk alarak oynuyor. Diziyi yine tek başına taşıyacak belli. :love1:

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Binnur sahneleri harika yaa :F

Sen kim köpek kim, ayapacam edecem!li konuşmalar filan ahahaha çook iyi. Paçoz Şahika tadında izlemesi zevkli. Klasik pazar entrika dizisi:A Binnur için bakılır ?

Osman Sonat Fİ'den fırlamiş galiba:F Bi de mamagizncilere yakalanıp Ozan Güven repliğini kullanması :F
"Sen kaç yaşındasın!!!???" :F @xBUGRAx @Aserat

• Güldürdün
Reactions: Aserat

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Binnur Kaya için şans vermek istiyorum, sizce nasıl izlemeye değer mi senaryosu? Binnur dramda döktürmüştü çünkü bayılıyorum ona
?

• Beğendim
Reactions: Angelica