Show Zemheri - Dizi Yorumları

Emre Ozansoy

Konu Editörü
26 Ağustos 2017
4,287
2,584
300
İstanbul
Show TV'nin merakla beklenen yeni dizisi 'Zemheri' yayın hayatına başladı!

Başarılı yönetmen Hilal Saral'ın yönetmen koltuğunda oturduğu, senaryosunu Sema Ergenekon'un kaleme aldığı, yapımcılığını Ay Yapım'ın üstlendiği dizinin kadrosunda; Ayça Ayşin Turan, Alperen Duymaz, Caner Cindoruk, Hazal Filiz Küçükköse, Emir Çubukçu, Nihal Koldaş, Müfit Kayacan, İlkin Tüfekçi, Şebnem Dönmez ve Zerrin Tekindor gibi isimler yer alıyor.

'Zemheri' yeni bölümleriyle her Çarşamba 20.00'de Show TV'de!

Dizi ile ilgili yorumlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz.​

Son düzenleme:

blacklion

Favori Üye
30 Ekim 2019
3,130
2,768
290
Güzel bir ilk bölümdü, olaylar çok ani gelişti yani izlerken süresi uzun bile olsa bir şekilde akıp gidiyor. Drama alt yapısı da çok iyiydi. Alperen Duymaz ve Ayça Ayşin Turan zaten başlamadan önce de uyumlu bulduğum bir çift olmuştu ama izlerken daha da beğendim. Fakat öpüşme ve yakınlaşma sahneleri bana çok soğuk geldi, daha iyi olabilirdi. Yani o aşkı çok hissettiremedi dizi ilk bölümde ama çiftin uyumundan dolayı bir şekilde izlerken inanmak da istiyorsunuz. Dizideki en beğendiğim sahne asansördeki kaza sahnesiydi. Hilal Saral'ı tebrik ederim. Aşk sahnelerinde oyuncularında bir başarısızlığı olabilir sonuçta ilk bölüm ama kendisi de bu işin mimarı olarak daha doğal çekene kadar uğraşabilirdi. Neyse o sahneler ne kadar başarısızsa bu kaza sahnesi de muazzam olmuş, izlerken gerilmemek mümkün değil. Zerrin Tekindor'a da bayıldım. Umursamaz mahalle tiplemesi bir kadını çok iyi canlandırdı, geçen sene ki dizisini de izlemediğim için baya özlemiştim onu izlemeyi. Her role iyi bir şekilde girebiliyor kadın. İlk bölümde 4'lü oranlar almış ama bölüm sonu çok iyi bitti ve esas hikaye bundan sonra başlıyor. O yüzden gelecek hafta 5-6'yı görmesi sürpriz olmaz diye düşünüyorum. Şu sahneyi de izlemeyenler varsa izlesin gerçekten nutku tutuluyor insanın. Gerçekte yaşanmış olması da tüyleri ürpertiyor...

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: mrt-06

mrt-06

Emekli
5 Ocak 2013
91,550
52,933
1,061
Ankara
Güzel bir ilk bölümdü, olaylar çok ani gelişti yani izlerken süresi uzun bile olsa bir şekilde akıp gidiyor. Drama alt yapısı da çok iyiydi. Alperen Duymaz ve Ayça Ayşin Turan zaten başlamadan önce de uyumlu bulduğum bir çift olmuştu ama izlerken daha da beğendim. Fakat öpüşme ve yakınlaşma sahneleri bana çok soğuk geldi, daha iyi olabilirdi. Yani o aşkı çok hissettiremedi dizi ilk bölümde ama çiftin uyumundan dolayı bir şekilde izlerken inanmak da istiyorsunuz. Dizideki en beğendiğim sahne asansördeki kaza sahnesiydi. Hilal Saral'ı tebrik ederim. Aşk sahnelerinde oyuncularında bir başarısızlığı olabilir sonuçta ilk bölüm ama kendisi de bu işin mimarı olarak daha doğal çekene kadar uğraşabilirdi. Neyse o sahneler ne kadar başarısızsa bu kaza sahnesi de muazzam olmuş, izlerken gerilmemek mümkün değil. Zerrin Tekindor'a da bayıldım. Umursamaz mahalle tiplemesi bir kadını çok iyi canlandırdı, geçen sene ki dizisini de izlemediğim için baya özlemiştim onu izlemeyi. Her role iyi bir şekilde girebiliyor kadın. İlk bölümde 4'lü oranlar almış ama bölüm sonu çok iyi bitti ve esas hikaye bundan sonra başlıyor. O yüzden gelecek hafta 5-6'yı görmesi sürpriz olmaz diye düşünüyorum. Şu sahneyi de izlemeyenler varsa izlesin gerçekten nutku tutuluyor insanın. Gerçekte yaşanmış olması da tüyleri ürpertiyor...

Bu hafta umarım yükseliş yaşar. :D

Ablam izliyor musun? @vadikızı

Yiğitt

Emekli
9 Aralık 2013
74,163
43,264
1,061
Ankara
Diziyi yaza bırakma kararı aldım, aşırı dizim var onları yetiştirmekte zorlanıyorum. O nedenle yaza bırakacağım, umarım yükseliş yaşar ve en azından kendisini sezon sonuna kadar kurtarabilir. Reytinglerini de merakla takip edeceğim, yolu açık olsun. :X

Bu arada dizi hiç Ay Yapım projesi gibi de durmuyor.

blacklion

Favori Üye
30 Ekim 2019
3,130
2,768
290
Şu sahne çok güzeldi burdan paylaşacaktım, aklımdan çıkmış. Sezen Aksu'nun şarkısıyla da bütünleşince duygulanmamak mümkün değil...

• Beğendim
Reactions: Yiğitt

blacklion

Favori Üye
30 Ekim 2019
3,130
2,768
290
Alperen Duymaz'ı çok beğeniyorum ama Caner Cindoruk'un bu dizide ayrı bir havası var, her yerinden karizma akıyor tipini yediğimin. 😍

• Harika
Reactions: vadikızı

blacklion

Favori Üye
30 Ekim 2019
3,130
2,768
290
Yeri gelmişken yazayım bari Babil'den sonra bu dizinin de görüntü renkleri değişmiş. Bu kadar contrastı yüksek olunca Medyapım dizilerine benzetiyorum görüntü rengini... İkisinin de değişimini beğenmedim, ucuz duruyor...