Zahide Yetiş, Yeni Programı ile ATV Ekranlarında!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,978
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Zahide-Yetis.jpg

Zahide Yetiş yeni programı ile ATV ekranlarında!

'Doktorum', 'Zahide ile Yetiş Hayata', 'Zahide Yetiş'le ve 'Zahide Yetiş ile Gelin Görün' gibi programlarını sunan başarılı sunucu yeni sezonda ATV ekranlarında izleyici ile buluşacak.

Yeni sezonda yayın hayatına başlayacak olan ve ilk tanıtımı izleyici ile bulunan programın adı 'Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane' olarak belirlendi.

Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane, yakında ATV'de!

• Beğendim
Reactions: Angelica and Doğan

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410
Eskiden programlar okullarla biter okulların açıldığı haftayla başlardı şimdi programlar Ağostos ayında geri döner oldu aceleleri ne anlamıyorum:)
Tabii bu sözüm Zahide Yetiş için değil uzun zamandır yoktu ekranlarda dönmesi iyi olmuş;)

• Beğendim
Reactions: Doğan

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,978
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Eskiden programlar okullarla biter okulların açıldığı haftayla başlardı şimdi programlar Ağostos ayında geri döner oldu aceleleri ne anlamıyorum:)
Tabii bu sözüm Zahide Yetiş için değil uzun zamandır yoktu ekranlarda dönmesi iyi olmuş;)
Gündüz kuşağında her saat dilimi dolu şuan. O yüzden diğer yapımlardan erken başlamaları ve diğer yapımlar başlayana kadar izleyici çekmeleri gerek kendileri için. Erken başlamaları o yüzden en doğru karar.

Kasım ayında Kanal D'deki programı final yapmıştı. Ben bu sezon ekranda olacağını düşünmüyordum, sürpriz oldu açıkçası. :A

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410
Gündüz kuşağında her saat dilimi dolu şuan. O yüzden diğer yapımlardan erken başlamaları ve diğer yapımlar başlayana kadar izleyici çekmeleri gerek kendileri için. Erken başlamaları o yüzden en doğru karar.
Zaten sezon boyu doyduk programlara bıraksalardı da yazın bari rahat etseydik zaten gündüz kuşağının hep programlarla dolu olması ayrı bir sıkıcı konu benim için;)

• Beğendim

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,978
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Zaten sezon boyu doyduk programlara bıraksalardı da yazın bari rahat etseydik zaten gündüz kuşağının hep programlarla dolu olması ayrı bir sıkıcı konu benim için;)
Dizi tekrarları yerine program olmasını isterim ben, ama hepsi bir birinin taklidi olduğu için sıkıcı ve gereksiz geliyor. Bu programda Yemekteyiz, Sofrada ve Gelinim Mutfakta karışımı bir şey olacakmış izlenimi verdi. :A

• Güldürdün
Reactions: AteşBöceği

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410
Dizi tekrarları yerine program olmasını isterim ben, ama hepsi bir birinin taklidi olduğu için sıkıcı ve gereksiz geliyor. Bu programda Yemekteyiz, Sofrada ve Gelinim Mutfakta karışımı bir şey olacakmış izlenimi verdi. :A
Hiçbirini izlemedim bunu da izlenen😀😂😂

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,110
Puanı
710
Zuhal haberi doğru gibi değil şimdilik, ama Esra'yı gönderip Zuhal, Müge ve Zahide olsa harika olur. :bhr:

ads%C4%B1z-jpg.68026

EJh0ovIWwAEhMLS
Esra'ın yayından kalkacağı duymuştum ama.Zahidenin yemek programı tutmaz.atvuzun zamandan beri yemek programı yoktu.Öğlen kuşağında Serap Ezgü'nün programı ve dizisi tuttu sadece.Sabah 10 Müge. 13 haber,14 zahide yetiş .Zahide yetiş 1 saat sürer ancak.15 de Zuhal ve Esra hangi saate başlayacak?

• Beğendim
Reactions: AteşBöceği

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,978
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Esra'ın yayından kalkacağı duymuştum ama.Zahidenin yemek programı tutmaz.atvuzun zamandan beri yemek programı yoktu.Öğlen kuşağında Serap Ezgü'nün programı ve dizisi tuttu sadece.Sabah 10 Müge. 13 haber,14 zahide yetiş .Zahide yetiş 1 saat sürer ancak.15 de Zuhal ve Esra hangi saate başlayacak?
14.00'te başlar, 16.30'a kadar devam eder. Sonrasında da Esra Erol başlar.

• Beğendim